Dům na samotě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Výtvarnice Nela po rozchodu s přítelem zůstala sama ve starém mlýně, který původně s partnerem chtěli zrekonstruovat. V téže době bylo v nedalekém lese nalezeno tělo mladé dívky, ucházející se o práci v místních dostihových stájích. Při vyšetřování vyjde najevo, že oběť byla naposledy spatřena s bývalým Neliným přítelem. Dvě podobně provedené vraždy se nedávno staly v Praze, a tak není divu, že dosud poklidnou středočeskou vesnicí začne obcházet strach. Přesunul se sem z hlavního města sériový vrah? A kdo v noci chodí okolo mlýna, jako by tu něco hledal? Nyní je na inspektoru Bergmanovi, aby určil, zda se vodítko k případu neskrývá ve složitě propletených vztazích obyvatel obce, kde má téměř každý nějaké tajemství.......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84926/dum-na-samote-6Bt-84926.jpg 4.3680
Nahrávám...

Komentáře (227)

Kniha Dům na samotě

hzd
25. května

Hezká česká detektivka. Potěšilo mě prostředí, kde se knížka odehrávala. Na mě trošku více postav, ale četla se dobře.

čuřil
18. května

Opět, četlo se dobře. Ale zdá se mi že v tomto díle bylo až moc postav. A zápletka se ztraceným klukem, amuletem atd., prostě se mi tento příběh jevil jako až trochu více překombinován. Jinak ale pohodová česká kriminálka.


Kája95
13. května

Super od začátku do konce. Vůbec jsem netušila,kdo bude vrah a u většinu knih to tušíte alespoň malinko už v půlce knihy.
Konečně detektivka,kde se řeší případ,svědkové a potenciální pachatelé a ne soukromý život detektiva.
Doporučuji

AnnaCZ
12. května

Knížka se mi líbila. Nakonec se děj rozuzlil tak rychle, že mi až bylo líto, že končí kniha i jednotlivé příběhy postav.

jahlina
06. května

Krásně vykreslené postavy, děj plyne pozvolna, ale je to čtivé.

4xbabča
03. května

Moc pěkná detektivka, hezky napsaná, výborně se sečte a příběh z prostředí dostihových koní je opravdu zajímavým počtením.

Hani77
02. května

Velice čtivá kniha. Ano, mělo to pár nesrovnalostí, např. zcela nelogický úkryt dárků pro milenku, ale na druhé straně rozuzlení bylo docela zajímavé, můj tip na vraha nevyšel, tak hodnotím knihu velmi dobře.

Evule *
16. dubna

Skvělé, za mě velmi povedená série. Na konci příběhu jsem byla dojatá :) Už mám vypůjčený další díl a moc se těším.

1 ...