Dům na samotě přehled

Dům na samotě
https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84926/bmid_dum-na-samote-6Bt-84926.jpg 4 1599 1599

Josef Bergman série

< 3. díl >

Výtvarnice Nela po rozchodu s přítelem zůstala sama ve starém mlýně, který původně s partnerem chtěli zrekonstruovat. V téže době bylo v nedalekém lese nalezeno tělo mladé dívky, ucházející se o práci v místních dostihových stájích. Při vyšetřování vyjde najevo, že oběť byla naposledy spatřena s bývalým Neliným přítelem. Dvě podobně provedené vraždy se nedávno staly v Praze, a tak není divu, že dosud poklidnou středočeskou vesnicí začne obcházet strach. Přesunul se sem z hlavního města sériový vrah? A kdo v noci chodí okolo mlýna, jako by tu něco hledal? Nyní je na inspektoru Bergmanovi, aby určil, zda se vodítko k případu neskrývá ve složitě propletených vztazích obyvatel obce, kde má téměř každý nějaké tajemství....... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dům na samotě. Přihlašte se a napište ho.

jejda.majda
13.06.2024 4 z 5

Detektivky od Klevisové čtu jako kvalitní oddechovou literaturu mezi tlustými hutnými romány. Vždy to rychle odsýpá a příběh je chytře vymyšlený, sice nečekám žádnou velkou hloubku ale i tak si čtení užiju.

Ani tentokrát jsem se nezklamala. Už toho mám od Klevisové přečteno hodně, začínala jsem novějšími detektivkami a pomalu postupuji směrem vzad. A dokonce mi ty starší příběhy s detektivem Josefem Bergmanem přijdou zajímavější a propracovanější než ty novější.

Díky za další pěknou detektivku, už mi chybí jen poslední (první) díl této série.

Galadwen
06.06.2024 4 z 5

Pěkná detektivka s dobře propracovanými postavami, které mě bavily, prostředí mi přišlo trochu podobné jako u Vraního oka - vesnice, koně, stavení na polosamotě... Závěr mě úplně neuspokojil, nevyřešily se všechny nitky příběhu (zmizení Radima), takže mi přišel konec trochu otevřený. Ale jinak se mi kniha četla moc hezky, doporučuji.

Šebestová3
03.06.2024 5 z 5

Autorka mi byla mnohokrát doporučována a jsem ráda, že se mi jako první dostal do rukou zrovna tento díl. Zaujal mě styl psaní i umně vypracovaný děj.

všechny komentáře

Související novinky (1)

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

22.09.2020

Citáty z knihy (3)

Člověk si vždycky idealizuje to, co nemá.

Takhle se poznají praví přátelé. Pomůžou vám okamžitě, aniž by se vás ptali na důvody a hledali výmluvy, proč to nemůžou udělat.

Tak přece jen je to takhle prosté, blesklo hlavou Dominikovi, přece jen stačí dávat lásku a člověk ji dostane nazpět. Pokud tohle pravidlo skutečně funguje, proč se podle něj neřídí všichni?

Ocenění knihy (1)

2012 - Cena Jiřího Marka

Kniha Dům na samotě v seznamech

v Přečtených2 282x
ve Čtenářské výzvě326x