Annannas Annannas komentáře u knih

Je to taková pohádková knížka pro dospělé... Pohádky tisíce a jedné noci.

01.09.2022 3 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Spíš takový průměr. Ale jako čtení k vodě výborné.

31.08.2022 3 z 5

Léon a Louise Léon a Louise Alex Capus

Příjemné čtení.

31.08.2022 3 z 5

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Mám knížky od této autorky moc ráda a tato opět nezklamala.

31.08.2022 5 z 5

Alias Grace Alias Grace Margaret Atwood

Začátek knihy jsem chvíli uvažovala, že knihu odložím, ale naštěstí jsem to neudělala. Děkuji za ČV díky, které jsem po knize sáhla.

12.08.2022 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Po delší době jsem se ke knize vrátila a stálo to opět za to!

06.07.2022 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Výborné čtení, nikdy jsem se o tuto část historie nezajímala a byl to pro mne velmi silný zážitek. Děkuji za takové autory a za takové knihy. Doporučuji.

06.07.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Je to vůbec možné, aby někdo dokázal napsat tak uvěřitelnou fikci. Mrazilo mě skoro na každé stránce. Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji, že to v listopadu 1989 dopadlo jinak. Doporučuji všem a hlavně všem brblalům a nespokojencům s dnešní dobou.

27.06.2022 5 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Výborné odpočinkové čtení na léto.

26.06.2022 5 z 5

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Nechápu, jak mi tato kniha mohla proklouznout. Mimořádně dobrá kniha o mimořádně vzdělané a přirozeně moudré ženě. Život velmi bohatý, ale i krutý. Doporučuji!!

19.06.2022 5 z 5

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

Velmi poutavé čtení o velmi nelehké době. Rozhodně doporučuji.

18.05.2022 5 z 5

Snídaně se psem Snídaně se psem Jiří Dědeček

Četla jsem díky ČV, najít spisovatele o 22 let staršího byl oříšek... Nebýt tohoto tématu asi bych tuto knihu nikdy nečetla, ale byla jsem mile překvapená.

24.04.2022 4 z 5

Holky z loděnice Holky z loděnice Nancy Revell

Velmi poutavě napsáno, děj mi tak příjemně plynul, že jsem se ani nenadála a byl konec. Těším se na pokračování.

20.04.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Oddychové příjemné čtení.

14.04.2022 4 z 5

Cesta do blikajícího pekla Cesta do blikajícího pekla Šárka Andrlová

"Dno je dobrý na to, aby sis ho prohlíd" Knížka je popisem pekelné cesty na jedno opravdu hluboké dno.

03.04.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Chyběl mi inspektor Bergman a tak nějak chyběl celé knížce spád a takové to mrazivé očekávání dalšího dění.

27.03.2022 3 z 5

Sestřičky a zuřící válka Sestřičky a zuřící válka Donna Douglas

Moc jsem se na pokračování těšila a rozhodně jsem si čtení zase užila. Opět moc čtivě napsané. Doporučuji.

23.02.2022 5 z 5

Můj syn feťák: skutečný příběh Můj syn feťák: skutečný příběh Eva Hacalová

Uf, to bylo velmi silné. Prosím, ať nemusím nikdy toto jako máma zažít. Je velmi jednoduché poradit - nechat padnou na dno, ale jak to můžete jako máma udělat? Je to moje dítě..... ta cesta k tomuto rozhodnutí je tak dlouhá a tak těžká, ale asi jediná správná. Skláním se před obrovskou statečností rodičů, kteří jsou na takové cestě a držím všem palce, aby to dopadlo dobře. DOPORUČUJI!

15.02.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Kathryn Hughes

Opět velmi povedené. Užila jsem si to napínavé očekávání jak se vše na závěr propojí. ale zatím je pro mě TOP od této autorky Dopis.

04.02.2022 4 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Velmi čtivě napsaná kniha. Pro mě byla hlavně o neuvěřitelné síle odpuštění. Doporučuji.

28.01.2022 5 z 5