Všechno nejlepší, Anno

Osmadvacetiletá Anna žije život, který by jí mohl leckdo závidět. Bydlí v krásném bytě s úžasným přítelem, jehož firma je na vzestupu, a tak se Anna může plně soustředit na péči o domácnost. Jejich vztah je bez poskvrny a je jen otázkou času, kdy Radim před Annou poklekne a požádá ji o ruku – a Anniny blížící se narozeniny by mohly být tím dnem, zvlášť když je Radim poslední dobou takový tajnůstkář… Jenomže namísto zásnubního prstenu se Anně dostane k narozeninám zjištění, že není jedinou ženou v životě svého milého a mladá dívka je najednou postavena do situace, kterou dlouho nepoznala: musí se o sebe postarat úplně sama. Rychlý sled událostí ji zavede do Velké Británie, aby zde začala úplně novou kariéru, a ne, není to ve velké londýnské právnické firmě, jak si myslí otec s matkou. Na zapadlém anglickém venkově jsou klientelou coby novopečené au-pair dvě nezvladatelné dospívající dívky, pár stejně nezvladatelných smradlavých psů, hejno slepic a zuřivý kohout, který nebohou dívku zjevně nenávidí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451924/big_vsechno-nejlepsi-anno-44v-451924.jpg 4264

Kniha Všechno nejlepší, Anno

Prim

Mně se kniha líbila. Pohoda, dobrý humor. Anna byla hezká holka proto se líbila mužům a nevidím na tom nic zvláštního jak jiní čtenáři.

Acnaj
27.12.2021

Takové pohodové odpočinkové čtení...

Kskaja
18.12.2021

Nenáročná, zábavná kniha. Mě to bavilo. Vubec mi nevadil charakter Anny a dost jsem se i nasmála, prostě pohoda. Obálka se mi líbí ;).

VeruHoráková
12.12.2021

Podprůměrná kniha aneb když má influencerka pocit, že je spisovatelka

romina74
13.11.2021

Knihu jsem našla na zastávce autobusu (v takové té čtenářské poličce)a tomu taky odpovídá.Na mě púsobí jako slátanina několika seriálů a filmu o single hrdinkách . Hlavní hrdinka mě dost štvala ,jediná trochu uvěřitelná věc byl popis anglických domácností.Zasmála jsem se asi 2 krát a bohužel už je to druhá zbytečná kniha od této autorky.

AngeliS
25.10.2021

(+ SPOILER) tady si poprvé u toho hodnocení nejsem úplněj jistá. Jde o to, že jsem to hltala jak blázen a nemoihla jsem se od toho odtrhnout, ale vlastně nechápu proč? Asi jsem stále čekala na "něco". A ono se to stále vzdalovalo a vzdalovalo, ale stejně převažují lepší pocity. S tím ex jsem s ní vlastně soucítila, jenže přeci jen si říkám, já se takhle chovala v 18 a ona ve 30! Tak nevim nevim. Přeci jen jsem ale postrádla, jestli tu rodinu něco naučí, proč byli tak chudí? Proč byla Bridge tak nepraktická sakra? Proč po ní chlapi tak šíleli? To chápu asi úplně nejmíň.
Ale tak on ten Tom... žili na samotě, dva roky zalezlej doma asi viděl max. matku a Bridget z okna... tak se to asi dá pochopit.
(Za vysvětlení a jiný pohled bych byla ráda.)

Radunnie
20.10.2021

Anna musela mít charisma a krásu Brigitte Bardot, jinak si nedokážu vysvětlit zájem všech chlapů o ni. Ufňukané, negativní, třicetileté (pardon, Aničko, 29leté) cosi by v reálném světě spíš každého chlapa odradilo.
Některé vtípky a komentáře jsou vcelku povedené, já ale čekala příběhy přímo ze života. Takhle to vypadá, že Anička zvládá hned po příletu angličtinu na výbornou, ani řízení auta vlevo jí nedělá žádné potíže. Přitom každý, kdo v Anglii žil a pracoval, dobře ví, že o historky a zajímavé zkušenosti v této oblasti není nouze.
Závěr je hoden červené knihovny, sentimentální a vykonstruovaný až hanba, jen polít růžovou čokoládou.
Kladně hodnotím obálku, je vtipná.

lucy.sankova
08.10.2021

*audiokniha

Knihu jsem registrovala snad všude, skoro všichni o ní mluvili, tak jsem si řekla, že ji dám taky šanci a poslechla jsem si ji jako audioknihu.
Ze začátku byla Anna opravdu na průplesk, říkala jsem si.. no na to, že jí má být už skoro 30, tak se chová jako má 20ti letá sestra. No puberta.
Ale pak.. pak jsem s ní soucítila, snaha zavděčit se rodičům, zůstat sama bez přítele, velký životní krok a to zrovna do neznáma.. vypořádala se s tím dobře. A ty trapasy… na tom jsem se fakt zasmála, nad tou vířivkou se směju doteď