Tajemství

Tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480502/bmid_tajemstvi-NVt-480502.jpg 4 236 72

Mary má tajemství. Před 40 lety učinila volbu, která změnila celý její svět a změnila cestu někomu, koho má velmi ráda. Beth hledá odpovědi. Nikdy nezjistila pravdu o své rodině, díky které by mohla zachránit své dítě. Když najde staré noviny, uvědomí si, že klíč k budoucnosti jejího syna spočívá v její vlastní minulosti. Musí se vrátit tam, kde to všechno začalo a začít odemykat tajemství...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Secret , 2016

stejsdan
11.11.2023 5 z 5

Úžasné počtení, vůbec jsem se nenudila, bavilo mě to. Příběh s lidskou hloubkou, který se po 40 ti letech krásně uzavře. Moje první knížka od této autorky, ale hádám, že nebude poslední.

Renike
07.11.2023 5 z 5

Knihy autorky mám moc ráda, tahle kniha byla nádherná, nemohla jsem se odtrhnout.

Kenan
22.09.2023 3 z 5

Četla jsem od autorky už víc knih a tato mi přišla slabší. Beth a Michael mají nemocného syna. Potřebuje transplantaci ledvin a ani jeden z rodičů nemůže být dárce. V minulosti Beth se skrývá spousta nevyjasněných věcí o její rodině, které se postupně začínají odkrývat. Linka v minulosti se mi líbila víc, ale přesto mi vadily některé situace, které mi přišly příliš přitažené za vlasy a celkově mě příběh celkově nezaujal, i když je psán opět čtivě.

PetaZ
30.08.2023 4 z 5

Kniha na tri odpoledne, popravde bylo v ni i dost nesmyslu za me, ale jinak to byl v celku pekny pribeh, tesim se na dalsi knihy od autorky..

Knihomura
22.05.2023 3 z 5

Slušná oddychovka.

berila
28.03.2023 4 z 5

Třetí román od autorky a opět se mi velmi líbil. Určitě přečtu i další romány a tento milovníkům románům, hlavně ženám, doporučím.

anezur33
27.03.2023 3 z 5

Docela dobrá kniha i se zápletkami.

mirinda973
15.03.2023 2 z 5

Po přečtení prvních 100 stránek jsem chvíli přemýšlela, že knihu odložím. Přišlo mi jako by ji psalo dítě ve škole...vše špatně uchopené - divné dialogy, jízda na oslovi a porod na WC no jak říkám, chtěla jsem knížku odložit. Pak přišla prostřední část - pohled do minulosti, který byl vykreslen napínavě a moc hezky se četl. No a závěr knížky mě vrátil k negativnímu pocitu ze začátku. Přesládlé vztahy a dialogy, tolik pochopení....ne to se opravdu nedalo. Za mě tentokrát zklamání.

Jancas.s
21.02.2023 1 z 5

(SPOILER) Po knize jsem sáhla z důvodu slibného hodnocení na databázi a lákavému názvu, ale podle mého názoru se jedná o podprůměrné čtení. Příběh je takový kostrbatý s pár wtf momenty (porod na wc), dialogy nepřirozené, žádná z postav nebyla vykreslena tak dobře, abych s ní sympatizovala. Že vše dobře nakonec dopadne bylo jasné a v zásadě jsem se těšila, až dočtu a spravím si chuť něčím kvalitnějším. 1*

jitka3027
01.02.2023 5 z 5

Tato autorka mě velmi baví. Kniha má spád, momenty překvapení nechybí, takže mi kniha prostě nedovolila přestat číst.

Zoulinda
27.12.2022 5 z 5

Jako vždy, když sahnu po teto autorce to neni chyba, ale úžasné čteni. Jeji knihy, se čtou velkou lehkosti. Příběhy dávají smysl a postavy krásně popsané.

Han-nah
04.11.2022 4 z 5

Po přečtení předešlých knih mi tato připadala trochu slabší, ale vystihuje podstatu dárcovství orgánů. Kniha má dvě dějové linky, kdy minulost se mi líbila víc. Nalezením starého novinového ústřižku a přiloženého dopisu vyplývá na povrch tajemství a až po dočtení knihy porozumíte, jaký vliv to má na přítomnost života Beth a Michala, kteří jako úžasní rodiče hledají dárce ledviny pro svého těžce nemocného malého synka. Sami dárci být nemohou. Bude jeho budoucnost Šťastná?

PavlaA
25.10.2022 4 z 5

Pěkný příběh, oddechovka.

Szilvia1
14.10.2022 4 z 5

Byla to pěkná knížka.

Fazolecek
22.09.2022 5 z 5

Pro mě oddechové čtení se zajímavým a napínavým příběhem. Baví mě knihy, kde se prolínají časové (dějové) linky. Můžu vřele doporučit =)

Lenča75
12.09.2022 2 z 5

Přiznám se,že po Dopise jsem očekávala podobné čtení a byla jsem moc ráda, že jsem na knihu konečně natrefila,ale....zas tak moc mě nenadchla.Takové čtení, které asi úplně nezanechá nějaký hlubší dojem,ale jako oddechovka asi nezklame.

Ita
24.08.2022 4 z 5

Opět krásně napsáno a opět přečteno za jeden den!

Imor
14.08.2022 3 z 5

Orientace v postavách vás dostane do střehu a tak se budete soustředit na tento neobyčejný příběh. Na mě to všechno do sebe zapadá až moc, ale čtěte a posuďte sami.

knihomolkadorfa
07.08.2022 3 z 5

Dvě dějové linky, prolínání osudů, nebylo to špatné. Ale Dopis a Klíč se mi od autorky líbily mnohem víc.

cori
11.07.2022 3 z 5

(SPOILER) Beth s Michaelem hledají dárce ledviny pro svého nemocného syna. Beth zjišťuje, že byla adoptovaná, a pátrá po svých pravých rodičích, kterým změnil život osudový výlet k moři. Zajímavý propletenec vztahů a napínavé odhalování dávného tajemství. Samozřejmě nechybí happyend.

pro ženy tajemství psychologické romány pátrání v minulosti záchrana dětí

Kathryn Hughes
anglická, 1964