Annannas Annannas komentáře u knih

Komu straší ve věži Komu straší ve věži Marie Rejfová

Nenáročné, úsměvné čtení pro chvíle odpočinku.

08.09.2023 4 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Hodně čtivé, téma super.

30.07.2023 4 z 5

Srpny Srpny Jakub Stanjura

Opravdové psycho!!!

16.07.2023 5 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Pěkné čtivé, jen ten konec byl takový nedotažený, ale určitě si přečtu od autorky další.

11.07.2023 4 z 5

Porodní bába od fjordu Porodní bába od fjordu Edvard Hoem

Drsný život v devatenáctém století ve vzdálené zemi. Chudí lidé měli těžký život napříč kontinenty. Velmi zajímavé čtení.

05.07.2023 4 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Nic moc jsem nečekala, ale nakonec jsem musela uznat, že mě to docela chytlo. Rozhodně nelituji času.

21.06.2023 3 z 5

Příběh akvamarínu Příběh akvamarínu Miriam Blahová

Autora umí poutavě psát, příběh dobře plynul, ale Slunečnice byla pro mě rozhodně lepší.

18.06.2023 4 z 5

Tři Tři Valérie Perrin

Hezké, ale příliš zdlouhavé.

11.06.2023 3 z 5

Později Později Stephen King

Děkuji ČV ....opět mi rozšířila obzor. Příjemné čtení.

09.05.2023 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Moc mě četní nenadchlo, takové překombinované.

03.05.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Autorka je má oblíbená a má opravdu velký spisovatelský dar. Téma této knihy je velmi těžké, smutné až mrazivé a určitě už k této knize nikdy nesáhnu, což o těch předešlých rozhodně neplatí. Vím, že život není peříčko, ale tohle byl pořádný balvan.

16.04.2023 5 z 5

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Příběh z obyčejného života v úžasně čtivém podání.

11.04.2023 5 z 5

Kabinet milostných dopisů Kabinet milostných dopisů Alyson Richman

Pěkné, ale čekala jsem ještě trochu víc. Možná, když bych ještě nečetla Slavíka.....

07.04.2023 4 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Moc pěkné, série s Bergmanem je prostě super. doporučuji

26.03.2023 5 z 5

Pravý výlet pana Broučka do Měsíce Pravý výlet pana Broučka do Měsíce Svatopluk Čech

Bez ČV bych po této knize nikdy nesáhla, ale jsem ráda, že jsem si rozšířila čtenářský obzor. Těžko tuto knihu hodnotit, je to prostě z jiné čtenářské doby.

20.03.2023 3 z 5

Vlaštovčí kopec Vlaštovčí kopec Donna Everhart

Po přečtení jsem taková rozpolcená, kniha směřuje k velmi silnému příběhu, ale nakonec to tak nějak nevyšlo.

17.03.2023 3 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Dobrá detektivka.

12.03.2023 4 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Nezbývá než smeknout a to jak před autorkou, tak před všemi, kteří za války disponovali tak obrovskou statečnosti. Tento příběh a hlavně ty velmi silné emoce jen tak z haly nezmizí. Knihu rozhodně doporučuji.

10.03.2023 5 z 5

Holkám se nedá věřit? Holkám se nedá věřit? Stanislav Rudolf

Tak jsem se díky ČV vrátila do náctiletého čtení.

04.03.2023 3 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Tato autorka je moje srdcová záležitost a nikdy nezklame. Krásné plynulé čtení bez hluchých míst. Ano, konec je předvídatelný, ale byla to prostě pohádková knížka pro dospělé a já si jí užila.

03.03.2023 5 z 5