Ostrov šedých mnichů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na odlehlém holandském ostrově Schiermonnikoog s liduprázdnými písečnými plážemi bičovanými severním větrem zemřela v dunách za podivných okolností mladá žena a i po jedenácti letech zůstává její vrah neodhalen. Televizní reportér Johan Rutten se rozhodl, že tímto případem zahájí nový cyklus reportáží o neobjasněných vraždách – ale krátce po svém příjezdu na ostrov byl zavražděn. Má oba činy na svědomí stejný pachatel? Smrt bohatého Johana Ruttena se mohla hodit více lidem. Například jeho české manželce, soudní překladatelce, která nyní zdědí veškerý jeho majetek... Na její popud přijíždí na ostrov kriminalista Josef Bergman. Chce na Schiermonnikoogu strávit dovolenou, vyčistit si hlavu od starostí a udělat důležité životní rozhodnutí. Jenže brzy je proti své vůli vtažen do složitého případu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245289/ostrov-sedych-mnichu-245289.jpg 4.2740
Nahrávám...

Komentáře (235)

Kniha Ostrov šedých mnichů

wooloong
31. května

Líbí se mi psychologie postav. Obvykle se v některé z nich najdu nebo mě osloví nějaká zajímavá myšlenka. I zápletka a rozuzlení se tentokrát dost povedly. Plný počet si tahle knížka jednoznačně zaslouží.

Kája95
23. května

Čtvrtá knížka od autorky,čekala jsem, že mé nadšení nadšení odpadne, protože málokterý novodobý autor dokáže napsat více skvělých knih, většinou jednou zazáří a pak...kvalita jde dolů.
Kniha excelentní,do poslední chvíle nejen že nevíte, ale ani trochu netušíte, kdo je vrah.
Doporučuji opravdu jsem nadšená


Vlaďkaa4
21. května

Zase výborné jen Josef nastoupil až v půlce knihy, a Holanďanům ukázal co umí

ujira
19. května

Českou,, Agátu CH.,, jsem začala objevovat od této knihy a předpokládám, že ostatní knihy budou vyšetřovatele Bergmana více pouštět k práci a budou z Čech. Nicméně za mne dobrá detektivka, srovnatelná se zahraničními.

Evule *
10. května

Za mě opět vydaření dílo, Bergmanovi fandím... ale přeci jen se mi více líbily detektivní příběhy z našich končin.

Peggy2711
02. května

Opět pěkná detektivka od mé oblíbené autorky. Nejedná se hromady mrtvol s co možná nejbrutálnějším provedením vraždy. Tato série se mi líbí, protože prožíváme i životy hlavních postav, poznáváme jejich charakter a povahu. A opět vrahem může být kdokoliv, protože všichni mají motiv :-)

ninano
01. května

Velice pěkná detektivka, oceňuji autorčin styl a to, že pachatel je utajen téměř až do konce. Tato kniha se čte jako po másle a těšíte se na ni. Bodík srážím za to, že ve srovnání se zahraničními autory tohoto žánru, mi tu přece jen něco schází a za trochu pomalejší úvod.

veronika9761
30. dubna

Serie je knizku od knizky lepsi.

1 ...