Ve službách zla

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zatímco ve Volání Kukačky soukromý detektiv Cormoran Strike vyšetřoval smrt modelky Luly Landryové, v románu Hedvábník zkoumal záhadné zmizení spisovatele Owena Quinea. Obě díla čtenáře zaujala nejen propracovanou zápletkou, ale také přesvědčivým vykreslením života obyčejných lidí. V knize Ve službách zla se ve smrtelném nebezpečí ocitne sám Cormoran Strike a čtenáři se můžou těšit nejen na ďábelsky rafinovanou zápletku plnou nečekaných zvratů, ale také na poutavý příběh o vztahu muže a ženy na křižovatce jejich osobních i profesních životů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269313/big_ve-sluzbach-zla-xCu-269313.jpeg 4.42196
Série:

Detektiv Cormoran Strike 3.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Plus
Originální název:

Career of Evil, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (460)

Kniha Ve službách zla

animovanej medv
18. června

Super! Je pravda, že některé části mi přišly rozvleklé, i tak jsem se nemohla odtrhnout. Doufám ale, že v dalším díle už nebude téma toho, že Strike nemá peníze a podnik je na dně... Tohle téma už mě moc nebaví...

Ishir
24. května

Opět skvělé čtení. Robin a Cormoran se pouští do nebezpečného vyšetřování.


janina66
18. května

Tato kniha se mi hodně líbila. Předešlé, zejména druhý, Hedvábník, byly dosti nezáživné a zdlouhavé. Naopak v této knize oceňuji výbornou zápletku a více podezřelých. Na konci gradující napětí a skvělý konec. Kniha se mi líbila, že jsem ji poslouchala audio s mým oblíbeným hlasem Pavla Rímského. Už se těším na pokračování.

Čmeláček
13. května

A zase hodně dobrá kniha. Strike je skvělej chlap, klidně bych s ním zašel na jedno :))).

tami1
12. dubna

Detektiv Cormoran Strike zraje jako víno. Stejně tak detektivky vyprávěné paní Rowling. Baví mě pomalé tempo, které k závěru graduje. Uvěřitelná zápletka a charaktery postav jsou příjemným bonusem.

Fcelicka_maja
09. dubna

Takový american style. Drsný jak šmirgl v základu, city jak ve vatě. Zdlooouhavý! Ale celkově asi dobrý.

_Knihomolka_
02. dubna

Čím dál delší a čím dál lepší! Strike s Robin se mi tímto jejich třetím detektivním případem definitivně dostali pod kůži. Je až neuvěřitelné, jak autorka dokáže celý ten děj postupně stupňovat, až do samotného závěru, přitom barvitě vylíčit životy obou hlavních postav, zakomponovat do příběhu ještě myšlenky a předpoklady vraha a všechno to nakonec uzavřít tak, že to na sebe nádherně navazuje a dává to smysl. Opravdu jsem z tohoto dílu nadšená a nemůžu se dočkat, až budu mít v ruce další :).

branislav1814
23. března

To byla katastrofální telenovela... Pro mně, zklamání. Bez těch omáček by knížka klidně měla o 200 stran méně a byla by čtivější. Začátek a konec celkem fajn. Většina toho mezi tím, úplně k ničemu.

1 ...