zuzu8480 zuzu8480 komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

pro romantické duše asi. děj předvídatelný, klasická slaďárna. víc než děj mě bavil popis města a různých míst a přiblížení "hugge". přečteno v rámci čtenářské výzvy.

04.02.2022 4 z 5

Buď v pogodě Buď v pogodě Sandra Pogodová

na to, jaká to měla být sranda, jsem se moc nesmála. některé příběhy úsměvné, ale zas taková hitparáda mi to nepřišla.

04.02.2022 3 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

nu....takové pohodové. nenadchne, neurazí. podruhé se k ní vracet nemusím. čteno v rámci čtenářské výzvy

04.02.2022 3 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Kniha se mi líbila, jen na to, jak dlouho se hledá a pátrá a řeší, tak najednou sek a konec a vyřešení během pár stránek. Četlo se dobře, z prostředí geochacingu jsem knihu ještě nečetla.

20.10.2021

Medvěd, který nebyl Medvěd, který nebyl Frank Tashlin

to ale vůbec není kniha jen pro děti. tu by měla číst spousta dospělých...

03.09.2021 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

prostě nestárnoucí klasika

03.09.2021 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Prostředí tatérů super,ale jinak dost plochá kniha. Vrah docela lehce odhalitelný,neb postavami se to v knize zas tak nehemžilo a vůbec celý styl vyprávění,popis pocitů a citů..no podruhé číst nemusím a druhý díl si ještě rozmyslím,jestli se do něj pustím.

23.08.2021 3 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Jakože jo,četlo se dobře,napínavé,vtáhnout do děje. Moc se mi líbilo,jak děj pokračoval vyprávěním Erika a Joanny na preskáčku. Ale už trochu moc psycho a "akční amerika" a to mi celkový dojem zkazilo.

16.08.2021 4 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Kniha byla skvělá,první od této autorky. Četlo se dobře,napínavé a mělo to spád.

16.08.2021 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

No....ještěže žiju kde žiju...

07.07.2021 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Malý princ je klasika,kterou by si měl přečíst každý. Hluboké myšlenky skryté za dětskou pohádkou. Jedna z knih,kterou by měl mít každý v knihovně jako stálici.

28.06.2021 5 z 5

Být sama sebou Být sama sebou Veronika Vieweghová

Jakože jo,psaná hezky,ale asi už mám v poslední době těchto témat přespříliš. V knihách vypadá všechno tak jednoduše,jak se člověk nápoji sám na sebe a ví,která cesta je správná. Doopravdy je to sakra práce.

28.06.2021 3 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Nesedla mi vůbec. Nejhorší výběr do čtenářské výzvy

13.06.2021 3 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Agatha je prostě Agatha. Tu nejde nemilovat.

13.06.2021 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Neříkám,že mě kniha vůbec nebavila. Téma schizofrenie bylo zajímavá, ze začátku se mi četlo dobře, ale postupem taková trochu akční Amerika.

16.05.2021 3 z 5

Spící nymfa Spící nymfa Ilaria Tuti

Četlo se mi moc dobře. Toto je první kniha autorky,nevím,jestli jsem udělala chybu,nebo na sebe díly až tolik nenavazují..každopádně někdy už mi to přišlo moc. Ale to nic nemění na tom,že kniha je psaná čtivě a téma mystiky přitažlivé.

16.05.2021 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Musím říct,že jsem byla hooooodně skeptická. Další kniha,kterou jsem vzala do ruky pouze v rámci čtenářské výzvy. Nikdy mi fantasy nic neříkalo, nelákalo, ale rozhodně si půjčím i další díl,protože se to četlo skvěle a mě o to víc těší,že se jedná o naši autorku!

02.05.2021 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Jako jo..hezké, ze života.. Ale prostě romantika.

17.04.2021 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

To bylo...silné. Jak líto je mi těch,kteří si tímto museli projít. Jak líto je mi žen,jejichž muži si jich neváží. Jak moc obdivuji ženy,které si umí poradit se svým těžkým osudem!!! Díky čtenářská výzvo!

11.04.2021 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Skvělá kniha! Četla se skoro sama, kapitoly byly krátké,prelouskala jsem ji za dva dny,ač jsem si původně myslela,že se bude (vzhledem k tematu) číst obtížně. Opak byl pravdou. Nedokážu si ani představit, co museli tito lidé prožívat, jak silní museli být! Jsem ráda,že jsem se, díky čtenářské výzvě,k této knize dostala.

05.04.2021 5 z 5