zuzu8480 zuzu8480 komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha super, moc dobře se mi četla a do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah. Po velké dávce Nesba a různých jiných "krváků" mi tento kousek přišel chvilku jakoby málo krvavý :D, ale zvyknula jsem si a těšila se na každou další kapitolu.

15.04.2020 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha se četla moc dobře, byla napínavá. Trochu k neuvěření, že Mia zvládnula své stavy sama bez pomoci a pachatel celouknihu bezvadně uniká a nedělá chyby a nakonec je "dopaden" malou holkou, ale v dnešní době amerických filmů už se nedivím ničemu. Kapitoly jsou napínavé, nutí vás to číst další a další.

15.04.2020 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Alena Mornštajnová prostě umí psát. Kniha se čte dobře a osudy lidí napříč generacemi, přeskakování v čase..to můžu.

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Knížka byla pohodová, nic náročného, nic světoborného. Četla se dobře a závěr překvapil.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu mi půjčila kamarádka a potom jsem ještě byla na divadelní inscenaci, ze které šel mráz po zádech. Četla jsem jedním dechem. Byla to sice smutná doba, ale z nějakého důvodu mám knihy tohoto typu moc ráda, životní příběhy, naděje a prohry koncentračních táborů čtu moc ráda.