To prší moře

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Napínavé psychologické drama jedné zdánlivě obyčejné rodiny, ve kterém autorka umožní čtenáři nahlédnout nejen do křehké duše dvacetileté Hanky, ale také do osudů dalších, vzájemně propojených postav. S lehkostí sobě vlastní vypráví nelehký příběh o pocitech. O bolesti, o nedorozumění, o strachu, o bezpodmínečné lásce, o otázkách a odpovědích, které se všichni snažíme v životě najít. O naději....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245561/big_to-prsi-more-E3G-245561.jpg 3.71409
Nahrávám...

Komentáře (383)

Kniha To prší moře

MilaJ
24. června

Plytké téma, dost zmatečně napsané. Ty 2 hvězdičky za odvahu. :)

AngeliS
02. června

Já si knížky obecně pamatuju špatně. Tohle také hodnotím dost zpětně a stejně vím, o čem byla. I proto můžu si myslím říct, že byla skvělá. Taková hodně plná emocí, do kterých je třeba se trošku ponořit a snažit se být k hlavní postavě empatický. Bláznivé, ale chytlo mě to za srdíčko... :D


Péťa86
26. dubna

Opět trošku psycho, ale je to relativně poutavě napsané a přečetla jsem jí vcelku rychle. Jen přemýšlím nad tím, že jsem měla z knížky spíše smutný dojem.

Kacased
27. února

Četla jsem dlouho, nebavilo mě to. Osudy žen v této knize a možná ve všech knihách této spisovatelky jsou bolestné, bez lásky, bez života.

uzivatel1190
21. února

Bohužel zklamání, kniha mě vůbec nenadchla, odložila jsem ji po pár stránkách, strašně zmatečná.

Zujaja
14. února

Ze začátku mi trvalo než jsem se začetla, ale opět mě kniha nezklamala. Zajímavě propojeno, pěkné.

Biba_with_Book
02. února

Nemuzu si pomoct, ale z tehle knizky nemam moc dobry pocit; dost depresivni a smutne, ten pocit zmaru z hlavni postavy, ktera mi byla silne nesympaticka.
Pribeh o holce, ktera sice nemela na ruzich ustlano, prakticky nikdo ji nevychovaval a nepredal zaklady do zivota a kvuli tomu nevedela co si se sebou pocit, citove oplostela a prochazejici zivotem bez kapky radosti. Nerikam, ze musim cist same "hahaha" knizky nebo romance se stastnym koncem, ale tohle na me bylo nejak moc uz.

Páájinka
11.12.2021

Moc zajímavá kniha. Propracovaná. Všechno do sebe na konci zapadlo.

1 ...