Cizinec

V Joannině domě náhle stojí cizinec. Tvrdí, že je její životní partner. Ale ona ho dosud nikdy neviděla. Erik se večer vrací domů ke své Joanně. Ale ona ho nepoznává. Myslí si, že se k ní ten cizí muž vloupal. V domě nejsou žádné jeho věci. Žena. Muž. Čím víc se pokoušejí situaci pochopit, tím je zamotanější. Někdo tu hraje děsivou hru. Hru, která se brzy projeví jako smrtelně nebezpečná pro oba…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364858/cizinec-UNx-364858.jpg 3.7429
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

Fremd, 2015

Kniha Cizinec

Dancaa1

První část příběhu byla napínavá, čtivá a čtenář nevěděl komu má věřit. Ale ten konec? To byla již překombinovaná slátanina.

artlucie

Až na epilog, který bych radši vynechala, to bylo neotřelé čtení. Nic podobného jsem ještě v ruce neměla, takže mě to bavilo od začátku do konce, přestože jsem nevěděla, na čí straně být.

ennlady

To nevymyslíš! Tak já nevím. Prvn část byla opravdu čtivější a byla jsem napnutá, co se z toho vyklube. Nicméně nad tím, co se vyklubalo, mi zůstal rozum stát. Celé to vyústění (nejen rozuzlení) mi přišlo jako pěkná komedie. Ale četlo se to celkem pěkně, takže 3 *.

Ticiana

Tohle byla takova jednohubka. Mne se spis líbila první část, kde jsem fakt nevěděla co to ma znamenat. Druhá část mi prisla spis nerealni.

Ráčkajda

Od autorky moje první knížka a byla jsem mile překvapená. Knížka se mi moc líbila, i když takový konec jsem asi nečekala:-). Jdu mrknout na další knížky autorky.

Marley_Kid

Ooo, toto bola jedna z najlepších kníh svojho žánru, akú som asi kedy čítal. Autorku som si pamätal z doby, kedy ma (ešte dávno) uchvátil Erebos, autora som vôbec nepoznal, našiel som tú knihu len náhodou, ale nedalo sa mi od toho odtrhnúť. Čítalo sa to skvele, malo to spád, dávalo to zmysel a i keď som (zrejme vďaka svojej profesii) od začiatku vedel, aká je asi pointa, na kvalite knihy mi to vôbec neubralo, pretože som netušil ďalšie množstvo vecí, ktoré na záver zapadli do seba komplexne, vyčerpávajúco a logicky (a to je u kníh tohto žánru vzácne a neobvyklé). Odporúčam všetkými desiatimi a idem teraz uprostred noci googliť, čo ďalšie autori napísali.

Tereyciiik

Skvělé čtení, nebylo co vytknout, tedy alespon ne, z mé strany. Četlo se to nádherně a lehce. Zápletka zajímavá, i když trošku od začátku tak takové náznaky byli, buď a nebo. Knihy této autorky mám moc ráda, ikdyž je znát, že to nepsala sama, protože to bylo něco naprosto odlišného od jejich děl.

teepe

Mě se rozhodně kniha líbila :) byla jsem napjatá do poslední chvíle :)

Případ Pelikán
Případ Pelikán