Cizinec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V Joannině domě náhle stojí cizinec. Tvrdí, že je její životní partner. Ale ona ho dosud nikdy neviděla. Erik se večer vrací domů ke své Joanně. Ale ona ho nepoznává. Myslí si, že se k ní ten cizí muž vloupal. V domě nejsou žádné jeho věci. Žena. Muž. Čím víc se pokoušejí situaci pochopit, tím je zamotanější. Někdo tu hraje děsivou hru. Hru, která se brzy projeví jako smrtelně nebezpečná pro oba…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364858/big_cizinec-UNx-364858.jpg 3.7556
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Fremd, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (197)

Kniha Cizinec

Nymfadora.T.
02. dubna

Začátek opravdu dobrý, zajímavý námět, ale ten konec už se nepovedl.

goergina
19. února

(+ SPOILER) Achjo… začátek byl tak dobrý a skončilo to jako brak. Kdyby za tím byl otec, nebo kdyby byl Erik psychouš a stalker, dávalo by to aspoň smysl. Takhle blbost s teroristama to zazdila. Ale četlo se to dobře, to jo.


leniska6373
03. ledna

Kniha byla celkem napínavá…tahlo vás to furt číst…jen konec me celkem překvapil,jsem myslela že si vzpomene a ona ne…ale jinak fajn cteni

Patt123
18.12.2022odpad!

Tohle bylo opravdu utrpení. Ze začátku to ještě šlo, ale co se z toho vyklubalo za nehoráznou komedii... Lituju, že jsem tomu vůbec věnovala svůj volný čas. Asi to nejhorší, co jsem ve svém životě přečetla.

mataaskorice
15.08.2022

Skvělé, napínavé, člověk by nejraději do děje nějak zasáhl, kdyby mohl, nebo by ho popohnal. Tohle se mi zkrátka líbilo.

Aichah
12.07.2022

(+ SPOILER) Tahle kniha měla potenciál....ze začátku. Kniha jako taková byla čtivá a začátek vyvolávající mnoho otázek byl pětihvězdičkový. Jenže pak se začaly nějaké odpovědi vynořovat a dobře rozjetý příběh začaly válcovat vidiny akčního hollywoodského trháku. Bylo to hodně nereálné, překombinované a naivní, ale to bych zkousla. Zklamal mě důvod toho všeho. Buď jsem se ztratila v časové lince, nebo začala likvidace Erika dřív než si přečetl email? Dovolená-ztráta paměti-oprava šéfova počítače ráno poté......nebo mi něco uniká? Možná to nebyl projekt Fénix, ale Věštecká koule. Kdo ví.

Začátek na 5, konec na 1 .....takže za 3

Simix.š
19.05.2022

(+ SPOILER) Začátek super, i spád to mělo, četlo se to dobře. ALE! ten závěr ..... Furt jsem čekala něco víc. Větší smysl by mi snad dávalo, kdyby za tím stáli rodiče nebo bývalý snoubenec, protože nechtěli, aby si vzala nějakýho "chudáka". Než taková slátaná fantasmagorie.
Odpověd pro zema.al - byli terčem, protože Erik si přečetl mail, kde si o akci psali a mohl by si to potom dát dohromady a udat je, byl to prostě nepohodlný svědek. Neměl být mrtvý, ale nepovedlo se jim to, že ta baba by ho zabila, tak ho poslali na nádraží a on by byl jakoby náhodou obět. Kdyby ten mail nečetl, nic z toho by se nestalo - žádná hypnóza, žádné pokusy o jeho likvidaci. Potřebovali ho zabít tak, aby s tím nebyli spojováni - buď její "sebeobrana" nebo nehoda s kotlem nebo v autě.....

Satyrka
17.04.2022

Po dlouhé době kniha, kterou jsem četla déle než normálně jiné knihy. Od autorky mám moc ráda sérii s Beatrice Kaspary. Za mě je moc dobrá, ale pak jsem četla Anonymitu od ní a Strobela a to už mě moc nenadchlo. Říkala jsem si, že kniha Cizinec, kterou také napsalo toto duo, bude snad lepší, aspoň námět se mi zdál super.
Začátek se mi docela líbil, šlo se rovnou na věc, pořád jsem si říkala, co se ještě může stát a vždy mě to lehce překvapilo. Ale závěr... Ne... Čekala jsem opravdu něco jiného, vysvětlení, proč se stalo co se stalo, mi přišlo nedostatečné, píše to tu plno lidí. A ta, MINISPOILER, hypnóza? Ne.. Takže docela zklamání, žádné "wow" na konci. Možná to Ursule a Strobelovi dohromady moc nejde...

1 ...