vekkr vekkr komentáře u knih

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Královna české detektivky,poklidné a přesto napínavé.Mrtvých je dost,ale není to drastické.Prostředí je známé.

27.12.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

40/23Tak to bylo skvělý,je trochu divný,že je tam tolik zainteresovaná vyšetřovatelka.Ovšem napínavý a čtivý to bylo.

03.10.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Audiokniha.Slušný,napínavý thriller.Vraha nemáte šanci uhodnout,ale zápletka slušná.

21.09.2023 4 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Audiokniha.Tady už není co nového napsat.Líbilo se mi to,ale na zadek jsem úplně nespadla.

31.05.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Výborný.Dalo mi to přesně ten pocit,že to hrozně potřebuji přečíst,ale dělalo se mi z toho fyzicky špatně.

05.05.2023 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Autorka drží nastavenou kvalitu,. Má to vše co od detektivky čekáte, udrží vaší pozornost a chcete už vědět, jak to dopadne.

30.09.2020 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Audiokniha.Výborně načtená.Čekala jsem detektivku,a nedočkala se.Chyběl vrah i detektiv.Pokud by nešlo o oblíbenou autorku,asi by mé rozčarování nebylo tak velké.Jsou zde popsané mezilidské vztahy a zapadlá vesnička.

24.04.2023 3 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Audiokniha.Nezarmoutí,ale ani nenadchne.Je to přesně to ,co čekáte,jen mi to připomíná-Žehlils někdy?

20.03.2023 4 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Ach !Jak jsem se v tom našla.Tolik,tolik..

12.01.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Audiokniha.Výborně načtená,výborný děj.

25.10.2021 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Audiokniha.Skvěle načtené.Skvěle napínavé -co dodat

19.08.2021 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Bylo to přesně to co očekáváte,zamyšlení,poučení,dojetí.Někomu to holt život pořádně nadělí.

28.04.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

AudioknihaBylo to výborný.Skvěle načtený.Příběh plný lidskosti .Přesně to co vám má kniha dávat.Těšíte se ,až se knížce zase vrátíte a mrzí vás,že to skončilo .

28.01.2021 5 z 5

Zahrada mrtvých duší Zahrada mrtvých duší Lukáš Boček

Pokud přečtěte knihu za 24 hodin,znamená to,že se vám líbila?Asi ano..Dá se to u takové knihy vůbec říct ?

05.10.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Chcete to dočíst,chcete to už vědět.Díky krátkým kapitolách to frčí,najednou konec.Ovšem chybělo mi tam ,takový to co?Jako opravdu?Spíše průměr.

03.08.2023 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Dobré,čtivé,napínavé a bavilo .Takže super.

09.02.2023 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Zase velmi dobrá a velmi čtivá Dvořáková.Vrány jsou lepší,ale i tohle bylo velmi slušné.

07.12.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Bylo to výborný.Chcete číst ,abyste se to už dozvěděli a obětujete i spánek.Bavilo a těším co příště.

31.03.2022 5 z 5

Rozbité štěstí Rozbité štěstí Táňa Keleová-Vasilková

Když se po 12 hodinové službě, svléknu z antivirového obleku a v hlavě si přehrávám tu bezmoc a utrpení, těším se do postele na knihu. Věřtemi.,už nezvládnu hrůzy války ani 10 mrtvol, ale přesně tam pasuje tato autorka s obyčejným a někdy předvídatelným životem a proto ji v těchto chvílích vyhledám. Takže zase splnila, co jsem od ní chtěla-vypnout a relaxovat a třeba i pobrečet.

03.02.2021 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Má to spád, napětí a trochu osobních vztahů, takže správná krimi.

05.08.2020 5 z 5