Pitbullka Pitbullka komentáře u knih

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Skvělé, akční, plné zvratů, absolutně jsem neodhadla konec. Tohle mě hodně bavilo.

27.06.2021 5 z 5

Sledovat Ládíkovo putování je zajímavé, ale přijde mi to hodně takové ve stylu někam jde, opije se, jde dál a zase potká někoho, s kým popije. Dozvěděla jsem se pár zajímavostí, ale vypadá to, že ani tato knížka ze mě nadšeného fanouška cestopisů neudělá.

23.04.2020 3 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Moje první knížka od autorky a doslova mi vzala dech. Něco tak skvěle napsaného jsem vůbec nečekala. Je to psáno jednoduše, avšak úderně, každé slovo je pečlivě voleno. Příběh je krutý, surový, dojemný a já nemám nic, co bych vytkla. Dokonale napsáno.

20.01.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Tohle byl opravdový čtenářský zážitek. Příběh mě neskutečně chytl a dávkovala jsem si ho, abych si mohla vychutnat každou větu. Je to složitější kniha, ale čtení stojí za to. Moc se těším na druhý díl.

14.01.2021 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Silný příběh a určitě nezpochybňuji ty hrůzy, které tehdy lidé museli zažívat. Ale tenhle případ byl plný náhod, Lale byl na mě až moc neohrožený, chvilkami jsem měla problém příběhu věřit.

22.06.2019 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Příběh bez špetky naděje a dost mě překvapilo, že něco takového napsala zrovna paní Mornštajnová. Je to zase něco jiného než autorčiny předchozí knihy a já mohu říct, že se mi příběh líbil.

25.04.2023 5 z 5

Později Později Stephen King

Později mi neskutečně sedlo. Skvělá duchařina, Jamie mi byl moc sympatický. Konec se mi líbil, to rodinné rozuzlení jsem vůbec nečekala. Za mě velká spokojenost.

03.12.2021 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Dokonalé, propracované, smutné, dechberoucí. Nejlepší kniha od auta a asi nejlepší kniha s námětem druhé světové války. Postava Viktora byla naprosto skvělá. Na konci příběhu jsem se neubránila slzám.

27.02.2021 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Na tohle není co dodat, nádherný, dojemný příběh, který Vás zničí a stejně se k němu budete chtít vracet.

14.12.2020 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Poslední díl čtenáře ničím extra nepřekvapí, ale je to odpočinkové, nenáročné čtení a přesně už víte, co od autora čekat. Pěkné zakončení série.

20.01.2023 4 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Kniha se opravdu rychle četla a od první stránky získala mou pozornost. Ale zvrat mi nepřišel moc překvapivý a závěr knihy byl moc takový happyendový, což mi k příběhu moc neladilo.

09.04.2022 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Smutný příběh s velice tíživou atmosférou. Ale bravurně napsaný.

22.04.2021 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Začátek je hodně slibný a čtivý. Ale přijde mi, že jak dej pokračuje, tak bohužel uvadá. Dějová linka Evy mě moc nebavila, Claire byla rozhodně lepší, ale přišla mi mnohdy až moc naivní a na to, co plánovala, tak dělala školácké chyby. Je to spíš Roman pro ženy,než thriller. Ale pokud chcete něco odpočinkového, budete spokojeni.

01.04.2021 3 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Byla jsem velice překvapená, jak se mi příběh líbil a dobře četl.

23.12.2020 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Silný příběh, jak to Colleen umí. Líbilo se mi, že jsme sledovali dvě hrdinky, matku s dcerou a bylo vidět, jaké problémy každá generace řeší.

29.11.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Temné, znepokojující, autorka odvedla bravurní práci, moc mě to bavilo. Nevíte absolutně co čekat a jaké tajemství na koho bude odhaleno.

13.06.2020 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla. Poutavé, napínavé, moc se těším na druhý díl!

31.10.2018 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Hrůzné, děsivé a pravdivé. Ani se mi nechce věřit, že tohle může být vyprávění tak mladé dívky.

03.08.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Čím déle čtete,tím je kniha lepší. Nic není tak,jak se na začátku zdá. Silný příběh.

19.01.2018 5 z 5

Havran (14 básní) Havran (14 básní) Edgar Allan Poe

Prostě dokonalé, rozhodně nemohu říct :"Never more." :-)

30.10.2013 5 z 5