Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Po dvojici bestsellerů přichází princ Ládík s další knihou – tentokrát o cestě do Arménie, Gruzie a Náhorního Karabachu. Ladislav Zibura se vydává do těch nejzapadlejších vesnic, aby mohl poslouchat příběhy místních a načerpat něco z jejich moudrosti. Alkohol teče proudem a mladý dobrodruh důvěrně poznává kulturu plnou pohostinnosti, rozhodných slov a sovětské nostalgie. Své zážitky z kavkazského putování Zibura líčí s tradičním humorem a sebeironií, pro které ho čtenáři nenávidí a milují....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355873/uz-nikdy-pesky-po-armenii-a-gruzii-3IQ-355873.jpg 4.21015
Literatura česká, Cestopisy a místopisy
Vydáno, BizBooks

Kniha Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

AmaFai

Zibura a jeho schopnost dělat si legraci sám ze sebe. Krom toho, že chcete vyrazit někam na pěší výlet, tomuhle říkám laskavý humor ????

Katka2382

Tahle kniha je řekla bych tak trochu přelomová.Zibi přestává chodit pěšky a začíná využívat autostop.

Venda32

Uznávám, že prvotina z Blízkého východu byla zatím asi nejlepší. A teď to malinko zamotám. Druhou knihu o Číně posunu na třetí místo a třetí knihu o Zakavkazsku dám kvalitou na druhé místo :-)

mario.nette

První a poslední kniha od pana autora. Vůbec jsem se nemohla začíst a nakonec jsem to vzdala.

Elis.n

Ač mi přišly Gruzie a zejména Arménie dle popisu velmi zajímavé, musím říct, že mnohem víc mě bavila kniha prvnií o Turecku a Izraeli, tak nějak se mi lépe četla, rychleji běžel děj a víc jsem se nasmála. Nijak tuto knihu nekritizuju, jen asi byla na stejný brdo, jako ta první, a proto už mě tolik nenadchla. Ale putování po Číně stejně otevřu.

wazza

"Náhle se mi něco otřelo o obličej. Z mých útrob se vydral výkřik tak strašlivý, že jsem jím vyděsil sám sebe. Těžko říct, zda jsem narazil na hluchého, nebo němého netopýra - každopádně mu echolokace nefungovala. Výzkum skončil a já prchnul pryč v hrůze takřka panické. Na ten dotyk netopýra už nikdy nezapomenu."
Ladislav Zibura, pacient nula, Náhorní Karabach

Pitbullka

Sledovat Ládíkovo putování je zajímavé, ale přijde mi to hodně takové ve stylu někam jde, opije se, jde dál a zase potká někoho, s kým popije. Dozvěděla jsem se pár zajímavostí, ale vypadá to, že ani tato knížka ze mě nadšeného fanouška cestopisů neudělá.

Jamira

Nezklamalo! Stejne jako predchozi, ale proste bavi.. :)

40 dní pěšky do Jeruzaléma
40 dní pěšky do Jeruzaléma