koupit knihy

Ladislav Zibura

česká, 1992

Nahrávám...

Nová kniha

Ladislav Zibura: Všechny krásy světa (čtyřbox)

Ladislav Zibura: Všechny krásy světa (čtyřbox) - Ladislav Zibura

Vydejte se za dobrodružstvím se čtyřboxem cestopisů od Ladislava Zibury. Mladý spisovatel vás s humorem a nadsázkou provede po Turecku, Izraeli, Nepálu, Číně, Arménii, Gr... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 8 knih

Komentáře (9)

uzivatel4152
17. dubna

Nevie náhodou niekto z vás, či okrem knihy 40 dní peši do Jeruzalema budú do slovenčiny preložené aj ostatné jeho knihy?

emamat
19. ledna

Dostala jsem k vánocům kolekci 4 jeho knih. Už kdysi jsem četla první díl a vůbec mě to nechytlo. Prokousala jsem se tedy dalšími dvěma knihami a přijde mi to jak přes kopírák.
Autor asi rád poznává lidi, což se mu svěle daří díky alkoholu, ale o těch zemích nevím zhola nic. Asi to není jeho cíl, ale cestopis to podle mě není.

Venda32
29.07.2020

Po přečtení všech čtyř dosavadních knih píšu s klidným svědomím. Pokud zachová Zibura svůj styl psaní, vždy rád utratím své peníze za jeho knihy.
Vždy se jedná o zpracování jeho cestovních deníků. Občas mě překvapí, když si v komentářích u jeho knih někdo posteskne, že tam chybí popis míst. Autor si na to ale nikdy nehrál a čtenáři to nezatajuje.

Petra17
18.10.2019

Četla jsem zatím jen jednu knihu od autora a byla na jedné přednášce ale PABEBOŽE to byla jízda. Skvělé osobité od začátku do konce. Tolik vtipů tolik humoru. Kdo se do něj nezamiloval lže.

knihovniceVS
03.10.2018

Ládíku, nechtěla bych být tvá matka :-)

Mitculka
25.02.2018

Já ho prostě MILUJU. Byla jsem na dvou jeho projekcích a na obou jsem se mohla potrhat smíchy. V každé jeho knize je cítit jeho osobitost a humor. Doufám, že bude Ládík ještě hodně dlouho chodit pěšky po světě a zásobovat nás svým skvělým vyprávěním.

marion111
10.02.2018

Četla jsem všechny knihy Prince Ladika, byla na jeho projekcích a když nemůžu v noci spat, pouštím si v MP3 jeho audioknihy. Šikovný synek, ten Ladik :-)

NaiTenshi
26.02.2017

Nejen výborný spisovatel, ale i naprosto skvělý komik a moc milý člověk. Byla jsem na jeho projekci. Naprosto skvělý zážitek. A jako suvenýr mám i podepsanou knížku. Díky Láďo, jseš pašák. :)

1