koupit eknihy

Ladislav Zibura

česká, 1992, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Po dvojici bestsellerů přichází princ Ládík s další knihou – tentokrát o cestě do Arménie, Gruzie a Náhorního Karabachu. Ladislav Zibura se vydává do těch nejzapadlejších... detail knihy

Komentáře (5)

Přidat komentář
knihovniceVS
03. října

Ládíku, nechtěla bych být tvá matka :-)

Mitculka
25. února

Já ho prostě MILUJU. Byla jsem na dvou jeho projekcích a na obou jsem se mohla potrhat smíchy. V každé jeho knize je cítit jeho osobitost a humor. Doufám, že bude Ládík ještě hodně dlouho chodit pěšky po světě a zásobovat nás svým skvělým vyprávěním.

marion111
10. února

Četla jsem všechny knihy Prince Ladika, byla na jeho projekcích a když nemůžu v noci spat, pouštím si v MP3 jeho audioknihy. Šikovný synek, ten Ladik :-)

NaiTenshi
26.02.2017

Nejen výborný spisovatel, ale i naprosto skvělý komik a moc milý člověk. Byla jsem na jeho projekci. Naprosto skvělý zážitek. A jako suvenýr mám i podepsanou knížku. Díky Láďo, jseš pašák. :)

rikke
13.11.2015

Byla jsem na jeho projekci a musím říct, že je opravdu výborný vypravěč - a nebo už to má tak dobře secvičené (viděla jsem ho v několika pořadech a jak tam, tak i v knize oslňuje stejnými fórky - ale vymýšlejte pořád něco nového); každopádně jsem se smála od začátku do konce. A to se počítá.

Jeho výstup v AZ kvízu je už klasika https://www.youtube.com/watch?v=SyRlEv5r_Ws