Koupit knihy

Ladislav Zibura

česká, 1992


Nahrávám...

Nová kniha

Prázdniny v Česku

Prázdniny v Česku - Ladislav Zibura

Výlet za vším, co jste o Česku nevěděli. Vydejte se s Ladislavem Ziburou na dvouměsíční výlet po českých luzích a hájích a připomeňte si, v jak rozmanité a krásné zemi... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 7 knih

Komentáře (11)

loolee
08. června

já ty jeho knížky žeru...tedy ne, hltám, mám je vždycky hrozně rychle přečtené, takže klidně by mohly být tlustší (takže o cestování nejenom hodně mluvit, ale i hodně psát!). Momentálně mi chybí ještě přečíst Prázdniny v Evropě a pak už budu nedočkavě vyhlížet další.

adelach
24.11.2021

Ke knihám autora jsem se dostala proto, že znám jeho bratra, a knihy mne rozhodně nezklamaly. Inteligentního humoru není nikdy dost. Díky :)

uzivatel4152
17.04.2021

Nevie náhodou niekto z vás, či okrem knihy 40 dní peši do Jeruzalema budú do slovenčiny preložené aj ostatné jeho knihy?

emamat
19.01.2021

Dostala jsem k vánocům kolekci 4 jeho knih. Už kdysi jsem četla první díl a vůbec mě to nechytlo. Prokousala jsem se tedy dalšími dvěma knihami a přijde mi to jak přes kopírák.
Autor asi rád poznává lidi, což se mu svěle daří díky alkoholu, ale o těch zemích nevím zhola nic. Asi to není jeho cíl, ale cestopis to podle mě není.

Venda32
29.07.2020

Po přečtení všech čtyř dosavadních knih píšu s klidným svědomím. Pokud zachová Zibura svůj styl psaní, vždy rád utratím své peníze za jeho knihy.
Vždy se jedná o zpracování jeho cestovních deníků. Občas mě překvapí, když si v komentářích u jeho knih někdo posteskne, že tam chybí popis míst. Autor si na to ale nikdy nehrál a čtenáři to nezatajuje.

Petra17
18.10.2019

Četla jsem zatím jen jednu knihu od autora a byla na jedné přednášce ale PABEBOŽE to byla jízda. Skvělé osobité od začátku do konce. Tolik vtipů tolik humoru. Kdo se do něj nezamiloval lže.

knihovniceVS
03.10.2018

Ládíku, nechtěla bych být tvá matka :-)

Mitculka
25.02.2018

Já ho prostě MILUJU. Byla jsem na dvou jeho projekcích a na obou jsem se mohla potrhat smíchy. V každé jeho knize je cítit jeho osobitost a humor. Doufám, že bude Ládík ještě hodně dlouho chodit pěšky po světě a zásobovat nás svým skvělým vyprávěním.

1