Chci tvůj život

Syn Kelly Medinové odešel už před rokem na univerzitu a ona se cítí úplně sama. Navíc zjistí, že se do města přistěhovala žena, jež se shodou okolností jmenuje také Kelly Medinová. Tahle její mladší verze Kelly připomíná minulý život, který je nenávratně pryč. Kelly nedokáže svou jmenovkyni vyhnat z hlavy. Pořád myslí na ni a na jejího malého chlapečka. Nemůže si pomoct a sleduje ji: v samoobsluze, v tělocvičně i na sociálních sítích. Když na sebe narazí před pediatrickou ordinací, není to náhoda, ale je to začátek nového přátelství. Jenže není vše tak, jak se zdá, a když jedna Kelly zmizí, ta druhá o tom možná něco tuší…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466194/big_chci-tvuj-zivot-NoB-466194.jpg 4.2152
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

When I Was You, 2020

Kniha Chci tvůj život

ctenarkaEva

Tak mě tahle kniha bohužel nezaujala. Nebavila mě, měla jsem problém se jí prokousat.

Bara52

Po delsi dobe perfektni kniha, pohltila me hned od zacatku, dobre se cetla.

KaMal

Zpočátku mi moc nevyhovoval styl psaní autorky, kdy hlavní hrdinka oslovovala svou jmenovkyni přímo, znělo to tedy, jako by oslovovala čtenáře. Časem jsem si ale zvykla, navíc děj nabral na obrátkách... a nakonec byli vcelku pomatení všichni ;-)

JitkaHambi

Tak já půjdu proti proudu.....nemohu dát víc než dvě hvězdy, za mně neskutečná blbost, vůbec mě to nebavilo a divím se, že jsem to vůbec dočetla.
Souhlasím s komentářem od Racík

Majulle

Skvělé! Top! Nemám co vytknout. Od začátku jsem byla jako na trní kdo je tedy špatný, jaká jsou tajemství a jaké bude rozuzlení. Tento thriller mě moc bavil, byl skvěle napsaný a napínavý. Určitě doporučuji :) Rozuzlení a konec byl naprosto skvělý! :)

Racík

Budu se se svým hodnocení hodně lišit, ale na mě to bylo moc. Moc bláznů, moc temnoty. Všichni kromě dítěte nebyli vlastně normální a neštítili se ničeho. Tato kniha mi prostě nesedla, dočetla jsem ji jen proto, že měla tak výborné hodnocení. Pořád jsem čekala, kdy mě to chytne. Je pravda, že konec byl asi nejčtivější, ale pro mě možná proto, že už jsem se nemohla dočkat.
Věřím ale, že ostatní čtenáři jsou nadšeni... protože knížka není napsaná vůbec špatně.

Heli20

Tak tohle byla fakt bomba ..víc asi nemá cenu psát.Naprosto doporučuji,četlo se jedním dechem.

Martiiiik

U této knihy jsem hodně čekala, co z toho bude :-) Autorka nás vede určitým směrem, ale dá se vytušit, že tak jednoduché to nebude :-) Informace odkrývá mistrně postupně, aby si čtenář musel počkat, než se celý obraz dotvoří :-) Ten konec byl opravdu překvapující :-) Na prvotinu to bylo dost dobré :-)