Chci tvůj život

Chci tvůj život https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466194/bmid_chci-tvuj-zivot-NoB-466194.jpg 4 241 80

Syn Kelly Medinové odešel už před rokem na univerzitu a ona se cítí úplně sama. Navíc zjistí, že se do města přistěhovala žena, jež se shodou okolností jmenuje také Kelly Medinová. Tahle její mladší verze Kelly připomíná minulý život, který je nenávratně pryč. Kelly nedokáže svou jmenovkyni vyhnat z hlavy. Pořád myslí na ni a na jejího malého chlapečka. Nemůže si pomoct a sleduje ji: v samoobsluze, v tělocvičně i na sociálních sítích. Když na sebe narazí před pediatrickou ordinací, není to náhoda, ale je to začátek nového přátelství. Jenže není vše tak, jak se zdá, a když jedna Kelly zmizí, ta druhá o tom možná něco tuší…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

When I Was You , 2020

martinaandulka
23.04.2024 5 z 5

Teda to byla jízda plná zvratů a kdo je vlastně kladná a záporná postava?Několikrát to převrátíte, aby jste zjistili jak to vlastně je.... .

Evkae36
29.03.2024 5 z 5

Dobrý psycho. Připomínalo to příběhy Joy Fieldingové, kterou čtu moc ráda.

RMarkéta
22.03.2024 5 z 5

Bylo to čtivé a napínavé. Velmi dobrý nápad. Ženy jsou schopné čehokoliv a kdykoliv. Od začátku vystupují na povrch velmi znepokojující věci. Sice jen pozvolna, ale vystupují, aby vše ve finále bylo trochu jinak. Ty zvraty se mi líbily.

EvaHonsová
01.03.2024 3 z 5

Kniha mě vtáhla do děje až v 2. části. Závěr knihy je nečekaný, ale typicky americký.

Mona7741
20.02.2024 4 z 5

Kniha mě sedla, zajímala, upoutala. Chválím! Zásadní nečekané zvraty. Dávám 4 a půl hvězdy.

tereziehl
03.02.2024 5 z 5

Výborný thriller, skvělé zvraty. Nejednou mi spadla brada. První část super čtivá, druhá část mě dostala, třetí taky. Pokud chcete čtivý svižný thriller s nezvyklou nápletkou a dobrými plottwisty, je tohle skvělá volba.

NelaMaty
27.11.2023 5 z 5

Výborná kniha.

teepe
09.11.2023 5 z 5

Čtivě napsáno, po dlouhé době sem sáhla po knize, která mě okamžitě vtáhla do děje.

Komaeda
30.10.2023 3 z 5

Docela dobrý, pokud nečtete hodně thrillerů. Hodně zvratů

Sidonia
13.09.2023 5 z 5

Výborné, až do rozuzlení jsem netušila, kdo je vlastně jaký. Líbil se mně i konec - nečekané, odvážné řešení.

Prateri
11.09.2023 4 z 5

Tak to je kniha obratů - skoro rotace okolností a jen jsem čekala v jakém okamžiku se příběh zastaví. Na začátku jsem si říkala, že vím a že je to nenáročné, ale kdepak - ty ženské měly problémy obě a ten "úžasný chlap" potřeboval také nějaký problém. Jestli na něho spisovatelka nezapomněla, tak to si přečtěte. Čte se to dobře.

Kimmy69
16.08.2023 5 z 5

Krásný příběh, výborně napsané, doporučuji

pch1976
06.07.2023 odpad!

Velké zklamání, sice jsem dočetla celé, ale tyhle psychologické slátaniny, kdy se nevi co je skutečnost a co představy...

Janizoun
27.06.2023 5 z 5

Tento thriller je velmi zajímavý a mně se moc líbil. Není to předvídatelná kniha a je hodně překvapivá. Přesně knihu vystihla v komentáři má oblíbená uživatelka "Šánka" , tak jí tímto i děkuji za další skvělou četbu, která mi díky ní neunikla.

petra3242
17.06.2023 4 z 5

(SPOILER) Zajímavý příběh, netuším jen, která z těch dvou mi víc lezla na nervy... Jestli Kelly (matka Aarona), která je tak vlezlá, že bych ji za kamarádku nechtěla ani za nic. Nebo druhá Kelly (matka Sullivana), která je zase vypočítává mrcha a neštítí se ničeho, aby dosáhla svého. Ve finále jsem samozřejmě fandila té první Kelly a přála si, aby vše dobře dopadlo.... Ale ten konec... Nevím, jestli jsem si to představovala právě takhle...

Lindulinek
10.05.2023 5 z 5

Skvělá kniha plná zvratů. Moc mě bavila.

evin84
12.04.2023 5 z 5

Na prvotinu to byla výborná kniha. A ten konec...Stojí za to si jí přečíst. Už se těším na další knihu této autorky.

Pavlína2019
05.03.2023 5 z 5

Výborná kniha, ta mi sedla.

Čte se sama, nedá se přestat číst, je napínavá, spíš vyprávění než samé rozhovory, výborný děj, nečekané zvraty a překvapení - vše, co mám ráda.

Takže rozhodně doporučuji a těším se na další knihu!

Hvězdinka
03.03.2023 4 z 5

Trochu váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Kniha se četla dobře, má své zlomy, kočka se mění v myš, myš v kočku, do toho se přimíchá kocour, děti. Je to zamotané, ptáte se - jedna Kelly, nebo dvě? Konec mi přišel už hodně překombinovaný, jako by autorka chtěla ve své knize použít úplně vše, co v thrillerech bývá.

Amethyste
29.01.2023 4 z 5

Začátek začíná slibně, pak se příběh trošku vleče, ale konec má spád a nečekaný závěr. Za mě super thriller.

tajemství kamarádky zmizení lidí thrillery pro ženy

Amber Garza
americká
2021  82%Chci tvůj život
2023  75%Kam se poděla

Kniha Chci tvůj život je v