Chci tvůj život

Chci tvůj život https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466194/bmid_chci-tvuj-zivot-NoB-466194.jpg 4 242 80

Syn Kelly Medinové odešel už před rokem na univerzitu a ona se cítí úplně sama. Navíc zjistí, že se do města přistěhovala žena, jež se shodou okolností jmenuje také Kelly Medinová. Tahle její mladší verze Kelly připomíná minulý život, který je nenávratně pryč. Kelly nedokáže svou jmenovkyni vyhnat z hlavy. Pořád myslí na ni a na jejího malého chlapečka. Nemůže si pomoct a sleduje ji: v samoobsluze, v tělocvičně i na sociálních sítích. Když na sebe narazí před pediatrickou ordinací, není to náhoda, ale je to začátek nového přátelství. Jenže není vše tak, jak se zdá, a když jedna Kelly zmizí, ta druhá o tom možná něco tuší…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

When I Was You , 2020

simona1542
25.01.2023 5 z 5

Za mě super kniha!!!!! Normálně čtu lehčí téma... Ale tato kniha byla napínavá. Dokonalý závěr!

berila
21.01.2023 4 z 5

Výborný psychothriller. Stojí za přečtení, takže doporučuji.

Liss93
13.01.2023 4 z 5

Jednu hvězdu ubírám za pomalejší rozjezd. Také s Kelly (původní) jsem na začátku nesympatizovala, přišlo mi, že se chová přehnaně, ale tušila jsem, že to není jen tak. Co se stalo s Aaronem jsem tušila od začátku, zbytek byl neurčitý a až do konce první části jsem nevěděla, kdo má jakou roli. Druhá část už uběhla rychle a konec byl za mě překvapivý.

Jamra
08.01.2023 3 z 5

Naštěstí se čte rychle, protože první část knihy se vleče. Neúnavně se opakující scény se starostí o dítě (cizí)... V druhé části, se konečně začalo něco dít, takže takový průměr.

Gracinka
20.10.2022 2 z 5

Od knížky jsem čekala víc. Starší Kelly mi byla už od začátku nesympatická. Je nevyrovnaná, vlezlá, odmítá přijmout pomoc. 2. Část knížky už byla lepší. Děj začal mít konečně spád. Konec knížky mě taky neoslovil.

kanitsuj
14.10.2022 3 z 5

Poměrně zajímavá zápletka, místy mne překvapovaly dějové zvraty a i mi občas běhal mráz po zádech, bohužel celkovému dojmu ubírá fakt, že příběh nebyl příliš uvěřitelný.

KatyM.
10.10.2022 5 z 5

Napínavé, nepředvídatelné. Absolutně jsem neodhadla konec. Těším se na další knihu této autorky.

andrea4468
03.10.2022 4 z 5

Začátek mě moc nebavil. Vadila mi přehnaná péče o malé dítě. Hrdinka je na mateřství závislá, lezlo mi to na nervy. Po pár desítkách stránek se ale příběh začal rozvíjet zajímavým směrem a já začala být nadšená. Napínavé, nečekané... za mě super čtení, které jsem dala za jeden den :)

ctenarkaEva
23.07.2022

Tak mě tahle kniha bohužel nezaujala. Nebavila mě, měla jsem problém se jí prokousat.

Bara52
19.07.2022 5 z 5

Po delsi dobe perfektni kniha, pohltila me hned od zacatku, dobre se cetla.

KaMal
14.07.2022 4 z 5

Zpočátku mi moc nevyhovoval styl psaní autorky, kdy hlavní hrdinka oslovovala svou jmenovkyni přímo, znělo to tedy, jako by oslovovala čtenáře. Časem jsem si ale zvykla, navíc děj nabral na obrátkách... a nakonec byli vcelku pomatení všichni ;-)

JitkaHambi
08.07.2022 2 z 5

Tak já půjdu proti proudu.....nemohu dát víc než dvě hvězdy, za mně neskutečná blbost, vůbec mě to nebavilo a divím se, že jsem to vůbec dočetla.
Souhlasím s komentářem od Racík

Majulle
05.07.2022 5 z 5

Skvělé! Top! Nemám co vytknout. Od začátku jsem byla jako na trní kdo je tedy špatný, jaká jsou tajemství a jaké bude rozuzlení. Tento thriller mě moc bavil, byl skvěle napsaný a napínavý. Určitě doporučuji :) Rozuzlení a konec byl naprosto skvělý! :)

Racík
02.06.2022 2 z 5

Budu se se svým hodnocení hodně lišit, ale na mě to bylo moc. Moc bláznů, moc temnoty. Všichni kromě dítěte nebyli vlastně normální a neštítili se ničeho. Tato kniha mi prostě nesedla, dočetla jsem ji jen proto, že měla tak výborné hodnocení. Pořád jsem čekala, kdy mě to chytne. Je pravda, že konec byl asi nejčtivější, ale pro mě možná proto, že už jsem se nemohla dočkat.
Věřím ale, že ostatní čtenáři jsou nadšeni... protože knížka není napsaná vůbec špatně.

Heli20
12.05.2022 5 z 5

Tak tohle byla fakt bomba ..víc asi nemá cenu psát.Naprosto doporučuji,četlo se jedním dechem.

Martiiiik
06.05.2022 4 z 5

U této knihy jsem hodně čekala, co z toho bude :-) Autorka nás vede určitým směrem, ale dá se vytušit, že tak jednoduché to nebude :-) Informace odkrývá mistrně postupně, aby si čtenář musel počkat, než se celý obraz dotvoří :-) Ten konec byl opravdu překvapující :-) Na prvotinu to bylo dost dobré :-)

Zunka616
16.04.2022

Taky přečteno jedním dechem do půlky knihy pořád dokola řešení můj syn a pak se rozjela jinak super

dana8437
07.04.2022 5 z 5

Skvělý! Kdybych mohla, četla bych jedním dechem! Fakt kvalitní thriller, více takových! Určitě doporučuji! Pěkně zamotané a četlo se to fakt skvěle!

Parwana
20.03.2022 4 z 5

Velmi kvalitní thriller, až do půlky jsem absolutně netušila, která bije, pak se dala zápletka dobře rozklíčovat a dopadlo to tak, jak jsem tušila. Řadila bych ho ale určitě do té lepší půlky thrillerů, které jsem už přechroustala.

bupilla
07.03.2022 4 z 5

Tak toto bola naozaj jazda.
Čítala som ju v aute počas dlhej cesty, ktorá ani neviem ako mi ubehla - príbeh ma úplne pohltil. :)
Jednu hviezdičku uberám za to, že niečoho tam bolo až príliš a podľa mňa to bol zbytočný útok na city čitateľa. Je to však len drobný detail príbehu, ktorý ako celok rozhodne stojí za prečítanie.
Len si na knižku vyčleňte rovno pár súvislých hodín, lebo sa vám bude od nej zrejme ťažko odchádzať :)

tajemství kamarádky zmizení lidí thrillery pro ženy

Amber Garza
americká