Chci tvůj život

Chci tvůj život https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466194/bmid_chci-tvuj-zivot-NoB-466194.jpg 4 242 80

Syn Kelly Medinové odešel už před rokem na univerzitu a ona se cítí úplně sama. Navíc zjistí, že se do města přistěhovala žena, jež se shodou okolností jmenuje také Kelly Medinová. Tahle její mladší verze Kelly připomíná minulý život, který je nenávratně pryč. Kelly nedokáže svou jmenovkyni vyhnat z hlavy. Pořád myslí na ni a na jejího malého chlapečka. Nemůže si pomoct a sleduje ji: v samoobsluze, v tělocvičně i na sociálních sítích. Když na sebe narazí před pediatrickou ordinací, není to náhoda, ale je to začátek nového přátelství. Jenže není vše tak, jak se zdá, a když jedna Kelly zmizí, ta druhá o tom možná něco tuší…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

When I Was You , 2020

josska
23.10.2021 4 z 5

Tak tohle bylo pro mě nečekané,zamotané,hned tak,pak jinak,musela jsem číst a číst,husí kuže,i slzička proběhla,nic jsem neodhadla a ten konec mě teda překvapil,moc mě to bavilo,,,

tereza8
22.10.2021 5 z 5

Napínavý a akční příběh, který mě bavil do poslední stránky.

Pajic21
10.10.2021 2 z 5

Díky pozitivním recenzim jsem od knihy očekávala mnohem více. Nakonec za mě bohužel zklamání. Děj na mne působil zbytečně překombinovaně a ani styl psaní mi nesedl. Tato kniha mě jednoduše nebavila.

i.stefany
01.10.2021 5 z 5

Tak tohle tedy byla šílená jednodenní jízda! Výborně promyšlené, zpracováno tak, že od začátku víte, že to nebude jen tak, jak se píše. Pod povrchem bublá zlo, i když to tak vůbec nevypadá.. Parádní zápletka, zvraty a to finále? Opravdu nečekané, i když...? Milovníci psycha určitě si přečtěte. :-)

Zdenas5
29.09.2021 4 z 5

Zajímavé téma, dobré zpracování, nečekaný závěr. Takový lepší průměr. 3,5 hvězdiček.

jasmína
29.09.2021 5 z 5

Tak tato kniha se mi četla jedním dechem .....

xena2711
27.09.2021 5 z 5

Tak to byl super zamotaný thriller. Stále jsem přemýšlela, která z dvou hrdinek je ta špatná, bláznivější:-)Od půlky už mi to začalo dávat smysl. Prostě byla to velmi čtivá jízda a konec byl parádní, podle zásluh:-) Doporučuji...

ladyka
25.09.2021 4 z 5

Poměrně dobrý a čtivý ženský a la thriller (spíše psychoromán). Autorka má svěží a lehce stravitelný styl,zápletku jsem sice odtušila asi v půlce, ale zvládla dočíst v udržitelném tempu napětí. I když neřadím mezi můj top, určitě považuji za lepší průměr ze záplavy obdobných příběhů a děkuji za prima tip svým oblíbeným čtenářkám.

Micha-Él
16.09.2021 5 z 5

Super psychothriller! Člověk váhá, která z postav je šílenější, a napětí graduje a graduje. Rozhodně o této knize platí, že je psycho.

SilvieSisinka
16.09.2021 4 z 5

Tak to byla jízda.Napinave, skvěle promyšleno.Zapletka úžasná.Konec jsem vůbec neodhadla.

Makůvka
16.09.2021 5 z 5

Tak tohle bylo fakt dobrý!!! Ze začátku člověk přemýšlí, která z těch dvou je ta víc mimo. Když si myslíte, že jste na to přišli, tak po pár kapitolách musíte najednou názor změnit. No a ten konec....Ten se fakt povedl!!!

Šánka
12.09.2021 5 z 5

Tak nějak si představuji výborně napsaný thriller pro ženy, a k tomu je to ještě autorčina prvotina. Skvělé!!!
Od začátku tápete, která z těch dvou žen je ta špatná, jaká je pravda, a co je výplodem narušené mysli. Autorka mate, vodí vás do slepých uliček a vy jen nechápete, měníte pohled i sympatie. A závěr? To prostě bylo senzační, takový se mi líbil :-).
Přečetla jsem téměř na jeden zátah.

ArwenAragorn
12.09.2021 5 z 5

81%
"Z čeho přesně mě obviňuješ?", zeptala jsem se skrze zaťaté zuby. Prsty jsem svírala telefon tak silně, až mi kotníky prstů nehezky zbělaly.
K mému uchu dorazilo těžké povzdechnutí: "Bojím se, že jsi to možná udělala znova."

Senzační psychologický thriller. Nemůžu uvěřit, že je to autorčina prvotina. Napínavý, s výbornou zápletkou, několika překvapivými zvraty a nepředvídatelným koncem.
Ve městě jsou najednou dvě Kelly Medinové. Každá má co skrývat. A obě mohou být nebezpečné.
Tento velice čtivý thriller si nenechte ujít!

Lucc93
09.09.2021 5 z 5

Tohle bylo super! Hodně zajímavé téma, krásně se to četlo a to rozuzlení bylo dost nečekané. Určitě doporučuji.

RADOST
28.08.2021 5 z 5

Dobrá kniha. Nutila mě neustále utvářet a měnit názor na hlavní hrdinku. Odhadovat, co je skutečné, co její fantazie, co bylo kdysi a co bude dál. A všechno to bylo docela překvapivé. Zákonitě pak vyústilo v její jednání v poslední čtvrtině knihy. Poutavé čtení, doporučuji.

kofola33
08.08.2021 5 z 5

Pri cteni tehle knihy jsem vedela, ze veci nebudou tak jak se zdaji byt na prvni pohled a bylo to docela zamotane a plne zvratu, nemohla jsem se od cteni odtrhnout, bylo to napinave a dobre se to cetlo. Konec me dostal, tohle by me nenapadlo. Doporucuji.

kneslova
16.07.2021 4 z 5

Já jsem podobné téma už několikrát zpracované četla a mnohdy je tam obrat, který převrací pribeh úplně jinak než si čtenář doposud myslel. A tady je to taky tak, toto řešení mne opravdu nenapadlo, ale pak to začalo dávat smysl. Je to lepší průměr , stojí za přečtení

Markéta948
11.07.2021 5 z 5

Knihu tohoto žánru jsem četla poprvé a velmi se mi líbila. Četla jsem ji jedním dechem. Děj je napínavý a každou stránkou nepředvídatelný. Doporučuji.

Pitbullka
27.06.2021 5 z 5

Skvělé, akční, plné zvratů, absolutně jsem neodhadla konec. Tohle mě hodně bavilo.

mysterygirl
26.06.2021 4 z 5

Cetlo se to pekne, az na ten konec

tajemství kamarádky zmizení lidí thrillery pro ženy

Amber Garza
americká