Chci tvůj život

Chci tvůj život https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466194/bmid_chci-tvuj-zivot-NoB-466194.jpg 4 242 80

Syn Kelly Medinové odešel už před rokem na univerzitu a ona se cítí úplně sama. Navíc zjistí, že se do města přistěhovala žena, jež se shodou okolností jmenuje také Kelly Medinová. Tahle její mladší verze Kelly připomíná minulý život, který je nenávratně pryč. Kelly nedokáže svou jmenovkyni vyhnat z hlavy. Pořád myslí na ni a na jejího malého chlapečka. Nemůže si pomoct a sleduje ji: v samoobsluze, v tělocvičně i na sociálních sítích. Když na sebe narazí před pediatrickou ordinací, není to náhoda, ale je to začátek nového přátelství. Jenže není vše tak, jak se zdá, a když jedna Kelly zmizí, ta druhá o tom možná něco tuší…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

When I Was You , 2020

Ajuszka
05.03.2022 5 z 5

Tak tohle mě hodně bavilo. Příběh opět plný intrik a tajemství. Ikdyž pro ostřílenější čtenáře už je ta jedna část předvídatelná. Závěr byl lehce napínavý a úplný konec zasloužený

MiskaMa
24.02.2022 4 z 5

Povedené, napínavé a temné.

BlueTer
21.02.2022 4 z 5

(SPOILER) Mě se to líbilo, celá kniha mě velice překvapila. Je to rozhodně jinak než na začátku tušíte. Autorka mě stále překvapovala a ten konec? Osobně, udělala bych to taky, protože Raf byl debil.

leny.wood
30.01.2022 3 z 5

Osobně bych knihu neoznačila za thriller, spíš poutavější román, a to jsem se slovem "poutavější" opatrná. Očekávané napětí se nedostavilo, pro mě kniha představuje průměrné čtení. Víc by mi u této zápletky vyhovovalo, kdyby příběh nevyprávěly ústřední postavy, ale neutrální vypravěč.

beruska
29.01.2022 4 z 5

Příběh mne zaujal, byl poutavý.. Ale ten konec? Ten byl opravdu velmi přehnaný.. Tím si myslím autorka trochu uškodila.. Myslela jsem si, že hlavní postava knihy by tohle nikdy neudělala...

JustWomen
19.01.2022 1 z 5

Celé nudné, konec nejhorší. Do půlky jsem doufala, že se tam objeví nějaký originální zvrat, ale nic. Boj za přežití v kůlně, samé zmatené reakce, to nechceš!

janca1705
30.12.2021 5 z 5

Tak tohle mě hodně bavilo!

L.Helena
28.12.2021 5 z 5

Povedený thriller, i když jeho téma zaujme spíš ženy. Obávala jsem se, aby to konec všechno neshodil, ale autorka to vyřešila bravurně.

Chmelda1975
22.12.2021

Líbila se mi moc,přečetla jsem jedním dechem a konec?Ta to teda vyřešila Kelly :) za mě 5 z 5ti

Jiparis
09.12.2021 3 z 5

Tak tohle mi nesedlo. Zdálo se mi to rozvleklé, opakující se.

Brambor333
03.12.2021 2 z 5

Víc nereálné už to asi být nemohlo….

Danago
01.12.2021 4 z 5

Dobře zamotané a napínavé. Autorka nutí čtenáře stále přemýšlet, co je pravda a co jen představa. Kdo s kým manipuluje. Celkem překvapivý příběh.

Renatecka
28.11.2021 5 z 5

Velmi zdařilá knížka bez hluchých míst. Moc mě to bavilo a vřele všem doporučuji k přečtení.

gordon13
27.11.2021 4 z 5

Příjemný "holčičí" thriller, na první dílo je vcelku povedený!

Denisa232623
18.11.2021 4 z 5

Tři části knihy, první část se trochu vleče, jste trochu zmatení, ale další dvě už zhltnete na jeden zátah. Jenom možná trošku někde uskákaný děj, protáhla bych to. Má to svoje mouchy nicméně velmi povedená kniha a já ráda doporučím dál.

Miro67
10.11.2021 4 z 5

Co je skutečné a co výplod fantazie. Která ze dvou hrdinek je stalkerka?
Dvě ženy, obě poznamenané prožitým neštěstím. Autorka nás provádí jejich myšlenkovými pochody. Nutí nás číst ještě jednu a pak další kapitolku až do té poslední. Něco tušíme hned od začátku, něco nás překvapí.
Velmi vydařená prvotina.

Terka18
29.10.2021 2 z 5

Tak tohle nesedlo. Příběh se četl dobře,autorka píše hodně čtivě,ale jinak to pro mě nemělo nic nad čím bych řekla wow. Thriller si představuju jinak. Neměla jsem ten pocit po těle,který bych u takové knihy měla mít. Ani ten konec to nevylepšil.

Pája699
29.10.2021 4 z 5

(SPOILER) Tak tohle byla neskutečná psycho jízda :-D Autorka opravdu mate a klame tělem. Sympatie se mění skoro na každé stránce a dokonce poslední kapitoly vážně pomalu netušíte kdo je mrcha a kdo oběť. A ten konec? Upřímně si nic jiného nezasloužil…nálepku Manžela roku by určitě nedostal!

anája
25.10.2021 5 z 5

Přečteno za jeden den. Psané tak, aby pomalu odkrývalo minulost a postupně vše zapadlo do sebe. Opravdu velmi napínavé čtení.

Evule *
24.10.2021 4 z 5

Napínavé, trochu jiný styl psaní než jsem zvyklá, příběh plný obratů a uplný závěr překvapivý.

tajemství kamarádky zmizení lidí thrillery pro ženy

Amber Garza
americká