Poslední let

Claire má dokonalý život. Je vdaná za potomka z prominentní rodiny, bydlí v nádherném domě, její dny ladně a bezchybně plynou a její budoucnost je příznivá. Jenže ve skutečnosti nic není takové, jak to vypadá. Její zdánlivě dokonalý manžel je výbušný jako jeho slibná politická kariéra a nechává Claire sledovat, aby měl jistotu, že žije, jak podle něj má. Netuší však, že Claire už měsíce plánuje své zmizení. Díky náhodnému setkání na letišti pozná Evu, jejíž život se zdá stejně bezútěšný. Domluví se, že si na poslední chvíli vymění letenky – a tak Claire míří místo Evy do Oaklandu, Eva letí do Portorika jako Claire. Věří, že díky tomu budou moci začít znovu, daleko od svých minulých životů. Když se letadlo s Evou zřítí, Claire si uvědomí, že už není cesty zpět. Převezme Evinu identitu a spolu s ní i její úzkostlivě skrývané tajemství......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463501/big_posledni-let-vJs-463501.jpg 3.9321
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Last Flight, 2020

Kniha Poslední let

miša63

Dobře se četlo, osud dvou žen, které se perou se svými problémy

čef

Příběh dvou žen, které prchají před nebezpečnými partnery, musí jistě zaujmout. Autorka pracuje výborně s napětím, čtenář musí stále očekávat, co se kde zvrtne. Druhým plánem je povzbuzení žen, aby se v misogynním prostředí nebály a hrdě se problémům postavily čelem.

MiraRunaway

Perfektní námět a čtivá forma. Ve finále ale docela nuda. A konec v příběhu Evy za mě docela trapas. Nebo jsem to nepochopila. Vlastně je mi to jedno. Takový styl alá....bezdětné třicátnice se plácají životem....třeba má tohle někdo rád. Já ne.

micha-ella

Další thriller, ač už jsem si slibovala, že si od nich odpočinu. Výborný začátek, ovšem to střídání času a dvou odlišných postav mi vadilo a postupně se mi příběh Evy natolik znelíbil, že jsem v něm začala přeskakovat věty i odstavce, aniž bych o cokoliv přišla. Příběh Claire byl lepší, v tom se shoduji s ostatními čtenáři - takže já knížku četla tím způsobem, že jsem se těšila jen na její kapitoly.

L.Helena

Tak tohle číst mě opravdu bavilo. Čtivé hned od začátku, kapitoly s Evou mi sice nepřišly tolik napínavé jako ty s Claire, ale i tak se mi to celkově líbilo. 4,5*

Terka1975

Na tuto knihu jsem se moc těšila, neřekla bych že to byl thriller, ale napínavé to bylo. Příběh Claire mi byl sympatický a uvěřitelný, ale příběh Evy mi něčím neseděl, ale nedokážu napsat proč. A nakonec mi jí bylo líto. Celkově se to četlo dobře, bylo to jiné téma útěků, ale úplně nadšená nejsem.

NelaMaty

Opravdu povedený námět. Celkově byla kniha super a těším se na další knihu. Evě jsem přála lepší osud.

Calibra

3/22 Prvních 50 stránek bylo moc fajn a tím to trochu haslo. Čekala jsem napínavý thriller, ale po napětí ani památky a celkove jsem měla pocit, že se nic něděje. U Evy se stále omílalo to samé, příběh Claire byl zajímavější.