PetaZ PetaZ komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Ze začátku jsem moc nechápala co na knize všichni vidí, že to je klasický příběh z válečného období, ale pak mě příběh docela rozsekal, že jsem měla co dělat, abych u knihy neřvala

13.01.2020 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Tohle je kniha, ve ktere o bazine nectete, ale v bazine jste... Ani jsem na zacatku neverila, jak moc me dokaze kniha vtahnout.. Detektivni zapletka me spise rusila a nebylo pro me nejak velke prekvapeni rozuzleni

11.10.2022 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

No a ja jsem oproti jinym naprosto nadsena... Pravda, Cormorana si podle popisu nedokazu predstavit jako 35i leteho, ale to neni az tak moc podstatne.. Kniha se mi moc libila, vubec mi nevadilo, ze to bylo tak dlouhe a pokud je zacatel serie povazovan za nejhorsi a postupem se knihy zlepsuji,tak jsem zvedava, co se v dalsich knihach doctu

06.03.2024 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Nejvetsi blivajz porad zustava kniha Ja jsem smrt, ale tato byla poradna naloz na psychiku..

18.04.2023 5 z 5

Motýlí pokoj Motýlí pokoj Lucinda Riley

Pokud bych mela nejakou knihu autorky z tech co jsem zatim cetla nazvat top, tak to je bezpochyby tato... Jednoznacne doporucuji.. Vic jak pul knihy jsem precetla naraz...

30.09.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Ja jsem spokojena, libi se mi, ze autorka pise realne a ne nic drastickeho ani preslazeneho.. Dalsi knihy si necham na pozdeji, precejen si je musim setrit, kdyz jsou zatim jen 4

10.04.2020 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Ve chvili kdy jsem mela v hlave myslenku, ze kniha je predvidatelna a dej jasny, mi akorat tak spadla brada, jak moc jsem se mylila.. Krasna kniha plna ruznych emoci

06.04.2022 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Naprosto šílená kniha.. A ten konec? No nazdar teda

17.03.2024 5 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Kniha byla teda hodne ctiva, dalsi zenska autorka thrilleru, ktera se toho fakt neboji.. Tak snad dalsi dily serie vyjdou i u nas

09.01.2024 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

O tehle knize se neda mluvit nebo ji nejak komentovat.. Bude me ve snech bohuzel jeste dlouho doprovazet

13.02.2021 5 z 5

Nedokončený příběh Nedokončený příběh Rebecca Yarros

Jezis, to bylo taaaak sladke.. Ale libilo se mi to.. Ani nevim, jestli me konec nejak prekvapil, par knih tohodle typu uz mam precejen za sebou, takze podobny konec te valecne linky uz jsem cetla v jine knize od jine autorky a soucasna dopadla presne tak, jak bylo vlastne jasne uz od prvnich stran.. Každopádně tesim se na dalsi knihy autorky

02.02.2024 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Krasna kniha s odpornou postavou Adeline a blbkou Rose.. Kniha me pohltila vsemi svymi pohledy a deji, urcite doporucuji vsem, kteri jeste necetli

20.11.2021 5 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Pekny, nenarocny, ctivy pribeh, obe linie se mi libily, kazda mela neco do sebe

12.07.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

No vida, tak i pan Carter umi psat poutave bez naprostych nechutnosti.. Takze ja rikam "Pane Cartere, dalsi prosim" :-)

26.01.2021 5 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Další autorčina emoční nálož.. Pie i Finnovi jsem hrozně fandila celou dobu, je mazec, čím si oba prošli pro "obyčejné" přežití a hledání sebe sama a rodiny.. Doporučuji a těším se na novou knihu autorky..

13.03.2023 5 z 5

Sestra s perlou Sestra s perlou Lucinda Riley

Tenhle příběh se mi líbil asi zatím nejvíc,i když byl vlastně svým způsobem nejsmutnější..
A na konci začátek s Tiggy mě hodně nepříjemně zarazil, tak jsem zvědavá, jaký osud vymyslela autorka jí.

18.01.2023 5 z 5

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Nemuzu asi knihu hodnotit jako celek, protoze to by moc velkou vahu nemelo, uz z toho duvodu, ze ve chvili, kdy osudy postav dostavaly tvar a smer, autor behem okamziku rozmetal vse na uplne atomy a to ne jednou.. Hodnotim ale plnym poctem prave kvuli postavam, asi kazda z nich ve me vyvolala to, co vyvolat mela, od sympatii, po nechutenstvi.. A tesim se na dalsi dil :-)

30.06.2022 5 z 5

Večer a jitro Večer a jitro Ken Follett

Moje prvni autorova kniha a urcite ne posledni, skvele, dechberouci cteni.. Tesim se "oficialni" serii..

20.03.2022 5 z 5

Malý život Malý život Hanya Yanagihara

Kniha, která šokuje, která rozbrečí, kniha, která bolí..
Hrozně dlouho mi trvalo se začíst, proto strhávám jednu hvězdu, ale jinak.. Vlastně ani nevím, co k tomu říct dál..

06.07.2021 4 z 5

Olivovník Olivovník Lucinda Riley

Kniha byla nadherna jako ostatni autorciny knihy.. Behem cteni me zasahla autorcina smrt, ale zustaly po ni krasne pribehy, ke kterym se zrejme jeste nekdy vratim

13.06.2021 5 z 5