Zapomenutá zahrada

Nell O´Connorová se večer v den svých jedenadvacátých narozenin od otce dozví, že není jeho pravá dcera. Avšak až po desetiletích se rozhodne vypátrat pravdu. A ta ji dovede do Cornwallu, do opuštěného domku vedle sídla Blackhurst, kde kdysi žila šlechtická rodina Mountrachetů. Poutavý román do sebe vplete i příběh Nelliny vnučky Cassandry a osud záhadného děvčátka, zanechaného na březích Austrálie v předvečer světové války....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98897/big_zapomenuta-zahrada-XKp-98897.jpg 4.5587

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Forgotten Garden, 2008

Kniha Zapomenutá zahrada

gordon13

Moc krásná kniha. Citlivý, spletitý příběh, co se úžasně četl. Až mi bylo líto, že už je konec.
Perfektní!

Alinke

tak to bylo tedy něco ! nádherně citlivě popsané pocity vlastně tří generací, které se prolínaly celým dějem a ještě pár stránek před koncem se nevědělo jak to vlastně všechno bylo. Děkuji paní spisovatelce za nádherný zážitek

Renike

Páni.. tak to bylo NĚCO :) ani nemám slov, určitě je to tu už v komentech vše napsané.. 3 časové linie, krásně, nesmírně zajímavě a napinavě proplenené .. knihu jsem nemohla odložit.. DOPORUČUJU

kopeceli

Neskutečná krása! V knize se prolínají tři motivy, které jsou tak dokonale propracované, že by vydaly na knihy tři. Těšila jsem se z každého dne, kdy jsem ještě nebyla na konci a mohla číst, prožívat ty příběhy, vracet se k pohádkám. Pro mne čtenářský zázrak.

ErčaV.

Nádherná a dobře čtivá kniha. Časové osy se dobře proplétaly, takže za mě ještě zajímavější. Kniha mě chytla a bavila do samého konce.

hankapimi

Se Zapomenutou zahradou jsem se musela trošku popasovat... Nebylo mi po chuti střídání dějových linek, nemohla jsem děj hluboce prožívat a určitě bych seškrtala třetinu stránek. Ale je docela možné, že jsem v tomto nesmyslném válečném období byla prostě jen velmi rozhozená, nepozorná, roztěkaná a namíchnutá. Asi bych teď měla číst jen pohádky pro děti ...

katpas76

Krásná kniha, dojemná, čtivá, druhá kniha od této autorky a ještě lepší dojem. Hluboké popsání postav, pocitů, osudů. Spletitý příběh. Super. Plný počet.

Petronelka123
03.12.2021

Právě dočteno...páááni...ještě mi na tváři dosychají slzy. Bylo to moje první setkání s autorkou a už teď se těším na další knihy od ní. Zpočátku mi trochu vadilo střídání tří časových rovin a měla jsem zmatek v postavách, ale potom mě příběh cele pohltil a od poloviny jsem knížku takřka neodložila. Napětí, romantika a skvěle vykreslené postavy, příběh se mi odehrával přímo před očima. Určitě doporučuji!!!