Zapomenutá zahrada

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nell O´Connorová se večer v den svých jedenadvacátých narozenin od otce dozví, že není jeho pravá dcera. Avšak až po desetiletích se rozhodne vypátrat pravdu. A ta ji dovede do Cornwallu, do opuštěného domku vedle sídla Blackhurst, kde kdysi žila šlechtická rodina Mountrachetů. Poutavý román do sebe vplete i příběh Nelliny vnučky Cassandry a osud záhadného děvčátka, zanechaného na březích Austrálie v předvečer světové války....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98897/zapomenuta-zahrada-XKp-98897.jpg 4.5441
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Forgotten Garden, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (143)

Kniha Zapomenutá zahrada

Přidat komentář
simviki
24. září

Zamotaný, romantický a kouzelný příběh. Jak z pera Ch. Bronteové, akorát, že tady je i ta linka současnosti. Kdo se ztrácí v dějových linkách a neumí přepínat, radši ať knihu odloží. Kdo to zvládne, bude královsky odměněn a velkým bonusem k tomu jsou pohádky

pavlinka0250
12. září

Co napsat ? Po dočtení před dvěmi dny, ve mě kniha stále doznívá. Krásné pohodové čtení.

mataj
02. září

Mé první setkání s autorkou a jsem mile překvapená. Kniha je plná tajemství a rozhodnutí, které ovlivnili životy mnoha dalších (a to většinou negativně). Osudy hlavních postav nejsou nijak růžové, spíše smutné a dojemné. Velice promyšlený děj, kde nakonec každý detail zapadne na své místo. Nádherná kniha s kouzelně vykreslenou atmosférou.

Atanone
26. srpna

Několikrát jsem chtěla odložit. Těch kudrlinek, odboček v ději a časových rovin na mě bylo trochu moc. Měla jsem pocit, že na rozdíl od mnoha autorů, co rozcamrávají jednoduché příběhy do nekonečných knižních pokračování, KM naopak zhustila několik knih do jedné.
Co ale na této autorce obdivuji je její schopnost popisovat věci. Myslím, že kdyby napsala román z arktidy, měla bych při čtení omrzliny.
Musím dát za 5 i když to byl z mé strany boj a místy čirá tvrdohlavost. Ten příběh je úžasný, ale bylo pro mě místy únavné ho číst.

Zania
26. srpna

Jedna z nejlepších knih, co jsem četla. Prolínání přítomností se studenou minulostí Londýna. Spisovatelka dokáže opravdu ohromit. Doporučuji!

martinaandulka
23. srpna

Opět mě Kate Mortonové nezklamala a příběh,který má staletou historii a velké tajemství 4 leté holčičky,kterou vychovají náhradní rodiče,ale kde jsou ti praví a co se stalo....?Kdo má rád knihy napříč generacemi a tajemstvím tak moc doporučuji.

Summer7
23. července

Hezká kniha :) Tajemství se mi však líbilo více. Sedí mi styl psaní autorky.

veronika9143
15. července

Skvělá kniha. Mám ráda záhady a propletené situace, přes několik generací.

1 ...