PetaZ PetaZ komentáře u knih

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

No treti dil byl teda hodne zajimavy, romanticka linka mi tam nijak nevadila, aspon trochu nadeje vnesla do pribehu, coz je asi potreba... Z postavou Beth se teda autorka hodne vyřádila...
Presto, ze se mi kniha v podstate libila, na plny pocet hvezd to pro me neni, on to totiz neni porad horor a hlavne ta spousta shod nahod mi prijde kapku moc..
Každopádně na závěr serie jsem zvedava

25.04.2024 4 z 5

Kill Creek Kill Creek Scott Thomas

No hrozne dlouhy rozjezd, ktery sliboval super pribeh, ale nejak mi to nakonec nepripadalo uplne dotazene, zvlast posledni dve stranky me zarazily... Kniha vlastne tim padem uplny konec nema bych rekla...

23.04.2024 3 z 5

Bratr proti bratru Bratr proti bratru Cynthia Harrod-Eagles

Benedict je takovy osel, ze mu rovno neni a to jsem ho povazovala za rozumneho a inteligentniho... No jsem na nej zvedava dal, tady me opravdu az rozciloval... K Nickymu se nevyjadruju, ten mi prisel odporny uz od detstvi a Ferrars? Ach jo, no ale taky dostal sve

18.04.2024 5 z 5

Pařížská knihovna Pařížská knihovna Janet Skeslien Charles

Za me prumer... Urcite to neni kniha, ktera mi v hlave zustane dlouho... Nenadchne, neurazi, ale ani neni dotazena

05.04.2024 3 z 5

Vyvolávačka duchů Vyvolávačka duchů Sarah Penner

Tak to bylo opravdu dost slabe, pripadalo mi, ze se kniha rozjizdi tak do pulky a velice rychle bylo jasne, kdo za tim vsim stoji... Skoda, tak treba dalsi kniha autorky bude lepsi

01.04.2024 2 z 5

Krabička vzpomínek Krabička vzpomínek Kathryn Hughes

Opet krasny pribeh, jen v pripade postavy Beaua predvidatelny, coz je vlastne nakonec dobre...
Snad autorka jeste nejake knihy napise..

24.03.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Naprosto šílená kniha.. A ten konec? No nazdar teda

17.03.2024 5 z 5

Irena Sendlerová: Anděl z Varšavy Irena Sendlerová: Anděl z Varšavy Lea Kampe

Kniha se cetla celkem dobre, tady o te pani jsem nikdy neslysela a jsem rada, ze jsem se o ni dozvedela a ze jsem přečetla knihu z 2.svetove valky zas z jineho pohledu a vim diky tomu neco noveho...

16.03.2024 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

No a ja jsem oproti jinym naprosto nadsena... Pravda, Cormorana si podle popisu nedokazu predstavit jako 35i leteho, ale to neni az tak moc podstatne.. Kniha se mi moc libila, vubec mi nevadilo, ze to bylo tak dlouhe a pokud je zacatel serie povazovan za nejhorsi a postupem se knihy zlepsuji,tak jsem zvedava, co se v dalsich knihach doctu

06.03.2024 5 z 5

Žena v bílém kimonu Žena v bílém kimonu Ana Johns

Pribeh to byl hezky,jestli se to tak da rict, ale nebylo to zadne wow, to, co by me zajimalo nejvic, bylo useknuto a opacne.. Jinak byla kniha i celkem predvidatelna,jedine,co me teda sokovalo byla porodnice...

27.02.2024 4 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

No cekala jsem sice neco jineho,ale dobre se to cte, od dalsich dilu si dam ale pauzu

19.02.2024 4 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Asi takhle.. S nicim novym autorka neprisla... Duvod, proc jeji knihy jeste ctu je ten, ze to jsou takove jednoduche oddechovky od knih, ktere ctu bezneji.. Prectu dalsi dil a dam si zas pauzu..

11.02.2024 4 z 5

Stín prokletí Stín prokletí Cynthia Harrod-Eagles

Nicholas je zmetek od detstvi a jen to potvrzuje, moc se mi o nem dal cist nechce, ale zase na druhou stranu bych rada vedela, jak bude pribeh pokracovat, i kdyz ani v dalsim minimalne jednom dile necekam nic pozitivniho

08.02.2024 5 z 5

Nedokončený příběh Nedokončený příběh Rebecca Yarros

Jezis, to bylo taaaak sladke.. Ale libilo se mi to.. Ani nevim, jestli me konec nejak prekvapil, par knih tohodle typu uz mam precejen za sebou, takze podobny konec te valecne linky uz jsem cetla v jine knize od jine autorky a soucasna dopadla presne tak, jak bylo vlastne jasne uz od prvnich stran.. Každopádně tesim se na dalsi knihy autorky

02.02.2024 5 z 5

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Takovy typ knihy me zkratka ani nemuze snad zklamat.. Lehke cteni na par hodin :)

31.01.2024 5 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Kniha byla teda hodne ctiva, dalsi zenska autorka thrilleru, ktera se toho fakt neboji.. Tak snad dalsi dily serie vyjdou i u nas

09.01.2024 5 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

3.5 z 5.. Po prvotnim nadseni moje nalada pri cteni opadavala, protoze to bylo pak porad dokola, chytili, osvobodili, chytili, osvobodili atd..

07.01.2024 4 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

4.5 z 5... Nez prisel treti ponor, tak se mi kniha cetla dobre, ponura atmosféra z pribehu jen salala, ale pak.. No beru to tak, ze se autorka snazila z toho vybrat co nejvic co je v jejich silach.. Rozhodne lepsi, nez knihy o domech a muzu doporucit

30.12.2023 5 z 5

Shledání Shledání Anne Jacobs

Hvězda dolu za nudnych prvnich asi 140 stran a snad uz teda je pribeh ukonceny, at to autorka netaha z paty, jak treba predchozi dil.. :)

26.12.2023 4 z 5

Andělský strom Andělský strom Lucinda Riley

Porad me neprestane udivovat s jakou gracii autorka sve knihy psala.. I kdyz jsem se vzdy snazila si knihy vic vychutnat, nikdy se mi to nepovedlo a stranky jsem hltala a ani tady to nebyla vyjimka.. Nejdrive mi bylo Chesky hrozne lito a Gretu jsem v podstate odsuzovala, situace se ale pochopitelne pak uplne otocila.. Nevim co dal k tomu psat, krasny pribeh plny emoci..

10.12.2023 5 z 5