PetaZ PetaZ komentáře u knih

Andělský strom Andělský strom Lucinda Riley

Porad me neprestane udivovat s jakou gracii autorka sve knihy psala.. I kdyz jsem se vzdy snazila si knihy vic vychutnat, nikdy se mi to nepovedlo a stranky jsem hltala a ani tady to nebyla vyjimka.. Nejdrive mi bylo Chesky hrozne lito a Gretu jsem v podstate odsuzovala, situace se ale pochopitelne pak uplne otocila.. Nevim co dal k tomu psat, krasny pribeh plny emoci..

10.12.2023 5 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

Uz davno od tehle knizek necekam horory, ale bavi me cist příběhy o starych domech, bavi me, co si autor, v tomto pripade Darcy o danem dome vymysli.. Proto plny pocet.. Ctiva kniha s docela zajimavym napadem

08.12.2023 5 z 5

Tři muži na Titaniku Tři muži na Titaniku Jindřich Vacek

2.5 z 5.. Kniha co sejde z oci, sejde z mysli.. Jevilo se to slibně, ale nakonec to teda zadna hitparada nebyla..

02.12.2023 3 z 5

Ďábelské zjevení Ďábelské zjevení Cynthia Harrod-Eagles

(SPOILER) Myslim, ze s Jamesem se to stalo uplne jinak, nez jak to bylo prezentovano a snad se to v dalsim dile dozvime... Jinak opet velice ctivy dil a rekla bych, ze se hodne veci zmeni.. A jeste poznámka k Nicholasovi, to bude poradny zmetek a nemyslim, ze se srovna, spise naopak bude jeste horsi.

28.11.2023 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Vraha jsem neodhadla a pribeh zaujal stejne jako ty predchozi.. Autorce psani opravdu jde..

22.11.2023 5 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Pekny pribeh plny beznaděje i naděje.. V takový konec jsem alespoň částečně doufala.. Těším se na další knihy autorky

19.11.2023 5 z 5

Prokletí rodu Usherů Prokletí rodu Usherů Robert R. McCammon

Jako celek se mi kniha libila, jen jsem cekala, ze bude trochu o necem jinem, proto hvezda dolu..

17.11.2023 4 z 5

Návrat domů Návrat domů Kate Morton

To, ze autorka pise rozvlacne, to mi nevadi, jen si rikam, jestli to tentokrat nebylo az moc.. Jinak byl pribeh krasny a predvidatelny tak napul.. Kazdopadne budu moc rada, pokud autorka jeste nejake knihy napise

11.11.2023 4 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Cela knizka byla super, ale ten konec.. No mam dost fakt :D

28.10.2023 4 z 5

Pijan Pijan Hans Fallada (p)

No nejak nedokazu si z knihy sednout na zadek.. Hlavni postava me rozcilovala az do konce, takove radoby mucedniky v oblibe urcite nemam...

26.10.2023 3 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Tak mam to za sebou.. Skvely zacatek, pak zbytecne se tahnouci dej, ktery me teda opravdu moc nebavil a ukonceno na par strankach.. Moje druha autorova kniha a opet zadne nadseni.. Sanci mu ale jeste dam..

12.10.2023 3 z 5

Atlas: Otcův příběh Atlas: Otcův příběh Lucinda Riley

No teda.. Takove uzasne zakonceni serie jsem ani necekala, zvlast po tom, co jsem se dozvedela, ze to bude dopisovat jeji syn.. To propojeni rodin vsech sester bylo proste wow.. Konec jsem obulela, i kdyz jsem asi od poloviny tusila, ze bude takovy.. Klobouk dolu

21.09.2023 5 z 5

Klub monster Klub monster Jennifer McMahon

Kniha se mi hodne libila, i kdyz horor to opravdu nebyl.. Rozuzleni me mile prekvapilo, byla jsem uplne mimo v hadani :)

19.09.2023 5 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Prvni tretina knihy byla jako parodie na scooby doo, pak misty az zbytecne utahane a vycucane z paty, coz je skoda, protoze ten pribeh mel velky potencial.. Horor? Ne. Ducharina? Ani nahodou..

15.09.2023 3 z 5

Osudová volba Osudová volba Cynthia Harrod-Eagles

Jsem rada, ze se dej vratil zpet na uroven, ktera se mi libi, po pro me nezazivnem predchozim dile, to bylo prijemne poznani, ze me serie neprestala bavit..

13.09.2023 5 z 5

Zářivá noc hvězd a ledu Zářivá noc hvězd a ledu Rebecca Connolly

Jsem ráda, že konečně vznikla i kniha o Carpathii, o Titanicu jich je dost, ale o této záchranné lodi je informací a knih málo, vlastně tato je první na kterou jsem narazila... Četla jsem ji opravdu s dechem zatajenym s myšlenkou, že si nikdo nedokáže ani představit tu hrůzu tolika lidí bojujících o život.. James Cameron se sice o to pokusil, ale jsem přesvědčená, že to byl jen zlomek skutečnosti.. A lodě, které nereagovaly na tísňové volání Titanicu? K tomu se vyjádřit nechci, chápu, že se to stalo v noci, ale přesto....

01.09.2023 5 z 5

Tajemství Tajemství Kathryn Hughes

Kniha na tri odpoledne, popravde bylo v ni i dost nesmyslu za me, ale jinak to byl v celku pekny pribeh, tesim se na dalsi knihy od autorky..

30.08.2023 4 z 5

Bestie z Buchenwaldu Bestie z Buchenwaldu Max Czornyj

Asi bych knihu okomentovala podobne jako autor na jejim konci.. Jak se z takove citlive, zvidave, chytre holcicky mohlo stat neco takoveho..

28.08.2023 4 z 5

Slzy katovy schovanky Slzy katovy schovanky Sabine Martin (p)

Ani druhy dil me nejak neohromil, do pulky se vse akorat opakovalo a nevyvolalo to zadne napeti.. Druha pulka uz se mi cetla lepe, presto za me tak 3 a pul hvezdy..

20.08.2023 3 z 5

Ztracená sestra Ztracená sestra Lucinda Riley

Po přečtení mam sto chuti okamzite otevrit posledni dil, ale neudelam to, protoze je to zaroven i posledni kniha autorky v cestine, kterou jsem necetla..
I tento pribeh me naprosto pohltil, kdy mi vic jak 600 stran prolitlo rukama i ocima tak, ze nez jsem se stihla vzpamatovat, byla jsem na konci

10.08.2023 5 z 5