PetaZ PetaZ komentáře u knih

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Ctiva kniha s pitomym koncem podle me.. Pred doctenim jsem si pomyslela, ze autorciny knihy jsou lepsi, nez Darcy, ale jsou spise nastejno... No nevadi, treba se v dalsi knize dockam normalniho konce

04.08.2023 4 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Misty zdlouhave, strasidelne mi to neprislo.. Spise nez pokracovani v druhe casti bych ocenila, kdyby autorka rozvinula minulost.. No ale kazdopadne se kniha cetla dobre

30.07.2023 4 z 5

Romantický válečník Romantický válečník Cynthia Harrod-Eagles

Čekala jsem, kdy v této sérii narazím na díl, který mi bude dělat problémy při čtení a musím říct, že to byl tento.. Válečné strategie mě nebaví ani jim nerozumím a róby a plesy mě taky moc nezajímají, ale pasáže z Morlandu mě bavily.. Další díly už mě snad budou bavit mnohem víc..

23.07.2023 3 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Docela dost me kniha prekvapila.. Krimi ctu uz minimalne, proto mi cteni dyl trvalo, ale byl to skvely pribeh, i kdyz poslednich cca 70 stran uz predvidatelnych... Tesim se na dalsi dily

23.05.2023 5 z 5

Zmizelá apatykářka Zmizelá apatykářka Sarah Penner

Celkem se mi kniha libila, ale prvnich 50 stran bylo o vsem a o nicem, proto hvezda dolu.. A ten az neuveritelny konec mi na tu dobu prisel taky docela zvlastni.. Jinak oddechove cteni

16.05.2023 4 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Ze by me kniha nejak oslnila, to bych fakt nerekla, nastesti to neni nejaka bichle, tak se na konec dalo celkem rychle propracovat.. Jestli nekdy vyjdou dalsi dily, tak fakt nevim, jestli najdu chut k tomu, abych je cetla

14.05.2023 2 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

No asi me nenapada situace, ktera by knize chybela.. Zhltla jsem knihu za par hodin a mile me prekvapila.. Obe hlavni hrdinky byly uzasne..

12.05.2023 5 z 5

Sestra Slunce Sestra Slunce Lucinda Riley

Asi měknu.. Electra me docela dlouho fakt rozčilovala, že se mi občas ani nechtělo knihu číst, ale nakonec jsem se hodně premahala, abych se nerozbulela.. A Cecily? K té je vše řečeno v knize a já jen souhlasím, hodně nemile mě překvapila její matka nakonec... No a já se těším a zároveň netěším na další díl.. Už se blížím nejen ke konci série, ale i ke konci autorčiných románů a budu muset hledat další aspoň trochu podobně píšící autorky..

11.05.2023 5 z 5

Katova schovanka Katova schovanka Sabine Martin (p)

Cetla jsem teda uz mnohem lepsi historicke romany, utahane, plytke, misty nuda.. Druhy dil si sice prectu, ale s nejakym odstupem..

04.05.2023 3 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Tenhle dil mi pripadal uz jako fakt schizofrenni blbost.. No nevadi, rozhodne na autorku nezanevru

25.04.2023 3 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Nejvetsi blivajz porad zustava kniha Ja jsem smrt, ale tato byla poradna naloz na psychiku..

18.04.2023 5 z 5

Neposlušná dcera Neposlušná dcera Cynthia Harrod-Eagles

13 dilu mam za sebou a 13 dilu laťka vysoko.. Jsem rada, ze vyvoj valky byl popisován jen tak v pozadi, protoze válečné strategie me nebavi a nerozumim jim.. Jinak co se tyce rodiny, tak nejak to je prozatim ve fazi v jake to asi byt melo vzhledem k okolnostem.. Uz ted se tesim na dalsi dil

14.04.2023 5 z 5

Italská dívka Italská dívka Lucinda Riley

Opet krasny pribeh zhltnuty za par hodin.. Knihy autorky si proste nejde "setrit"

02.04.2023 5 z 5

Zmizím ve tmě Zmizím ve tmě Michelle McNamara

Nejak nevim, jak knihu ohodnotit, ze zacatku se cetla skvele, ale pak mi to postupne prislo porad dokola a ve finale jsem se ani nedozvedela, co me zajimalo nejvic..

31.03.2023 3 z 5

Hodinářova dcera Hodinářova dcera Kate Morton

Takova skoda.. Autorku mam rada, ale tohle bylo skoro utrpení, misty zmatene, misty nuda a pribeh Elodie podle me ne uplne dotazeny.. Tak doufam, ze pokud autorka napise a vyda dalsi knihu, ze bude zase uzasna, jako jine jeji knihy

23.03.2023 3 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Další autorčina emoční nálož.. Pie i Finnovi jsem hrozně fandila celou dobu, je mazec, čím si oba prošli pro "obyčejné" přežití a hledání sebe sama a rodiny.. Doporučuji a těším se na novou knihu autorky..

13.03.2023 5 z 5

Sestra Luny Sestra Luny Lucinda Riley

Opet krasny pribeh, jen si myslim, ze Tiggy stravila ve Španělsku malo casu, ale i tak nemela o zazitky a zvraty nouzi..
Autorka napsala, ze se pribehy daji cist i samostatně, ale ja si to nemyslim, kdyz se v kazde knize sestry nejak setkaji, tak jsem rada, ze ctu popořadě.. Tesim se na dalsi dil

07.03.2023 5 z 5

Osmý život (pro Brilku) Osmý život (pro Brilku) Nino Haratischwili

Za me se zadne nadseni nekona.. Obsahla kniha, ve ktere mi spousta veci chybela a naopak i sposta veci nadbyvala..

28.02.2023 4 z 5

Ohnivý sloup Ohnivý sloup Ken Follett

Docela me mrzi, ze tento dil uplne unikal podstatou tematu teto serie, presto se mi kniha libila, i kdyz bych byla rada, kdyby se popisoval rozvoj mesta a jeho obyvatel..

12.02.2023 4 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Na knihach autorky me bavi to, ze se pekne ctou a ani tato nebyla vyjimkou.. Jasne, par veci moc nedavalo smysl, hlavni postava na facku, ale jako takova Bubu pohadka, proc ne :)

26.01.2023 4 z 5