Slib mlčení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Za mrazivé zimní noci je nalezeno tělo mladé dívky. Vyšetřování vraždy se ujme Kate Burkholderová, šéfka policie v městečku Painters Mill v ame­rickém Ohiu. Už v Kateině dětství se udála série vražd, kterým se tato nápadně podobá. Dokonce i Kate sama se tehdy stala obětí útoku vraha. Sice přežila, ale jeho důsledky ji donutily vystoupit z místní skupiny Amišů, mírumilovné farmářské komunity, z níž pochází. A nyní to vypadá, že se vrah vrátil. Kate je odhodlaná případ vyřešit, k tomu však potřebuje pomoc své rodiny. Podaří se jí ochránit občany města a přitom si uchovat temné tajemství, které by ji mohlo zničit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/217989/slib-mlceni-00P-217989.jpg 4.5304
Série:

Případy Kate Burkholderové (1.)

Orig. název:

Sworn to Silence (2010)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (95)

Kniha Slib mlčení

Přidat komentář
1bublina
dnes

Skvělá detektivka. Výborně se mi četla, bavila mě hned od začátku. Kate jsem si okamžitě oblíbila a hned jdu na druhý díl. Mnohem lepší než Robert Bryndza.

March
14. května

Skvělé čtení, autorka mě nadchla a líbí se mi i hlavní hrdinka. Zápletka skvělá, napětí se dalo krájet.... a jako bonus trochu love story.

Agatha84
30. dubna

Velmi drastické,velmi pěkné,fajn popsané postavy, kultura maloměsta i Amišů. Našla jsem si novou oblíbenou autorku a nemůžu se dočkat dalšího setkání!

Pavlnka
26. dubna

Kniha se velmi dobře četla a byla napínavá. Za mě super, autorku dávám do oblíbených a určitě budu v jejích knihách pokračovat.

olcab
21. dubna

Povedená detektivka, první setkání s touto autorkou. Po dlouhé době jsem se těšila a užívala si čtení tohoto prvního případu náčelnice Kate, která ve mně vzbudila sympatie. Zajímavý popis života amišů, prostředí, a celkově dobře zpracovaný kriminální případ mi dává podnět pokračovat dalším dílem této talentované spisovatelky.

Evaho73
02. dubna

Hovorí sa, že detektívka je rozprávka pre dospelých a inak to nebolo ani v tomto prípade.
Je až neuveriteľné koľko majú tieto dva odlišné žánre spoločných prvkov, kde nakoniec v oboch dobro vždy dokáže zvíťaziť nad zlom.
Možno preto veľmi detektívky nevyhľadávam, lebo namiesto vrahov, pedofilov a násilníkov mám radšej strigy, drakov, vlkodlakov a iné príšery a namiesto sexy detektívov a detektívok s nejakou tou akože "profilovou vadou", princov a princezné ÷)...
V tejto knihe sa mi najviac páčilo, že sa dej odohrával v atraktívnom prostredí amišov, ale ostatné prvky nijak nevynikali a presne zapadli do šablóny s názvom klasická detektívka.
Napriek tomu si asi prečítam aj ďalší diel a to je v konečnom dôsledku pozitívne.

Šánka
24. března

Byla jsem zvědavá, co všichni na těch amiších mají, tak jsem to vzala pěkně od začátku a teď už vím..... Právě jsem dočetla velmi dobrou detektivku s prvky thrilleru. Styl psaní je takový čistý, přímočarý, nic překombinovaného, ale závěr pořádně zvýšil můj adrenalin, i když tip na pachatele mi vyšel.
Od začátku čtivé, detektiv Kate se mně líbila a bavila mě i ta lehká romantická linka (doufám, že v dalších dílech nevyšumí :-)). Popisy pachatelových činů jsou tedy dost brutální, a to si myslím, že jsem už docela opráskaný thrillerový mazák.
Takže seznámení dopadlo výborně a budu se těšit na další setkání.

astra3
15. března

Tak jsem si našla novou autorku. Zajímavé, napínavé, čtivé. Za 2 dny přečteno a teď hurá do knihovny pro druhý díl.