PetaZ PetaZ komentáře u knih

Mazaný medvídek Mazaný medvídek John J. Lamb

Opet fajn oddechovy pribeh.. Usmevne hlášky.. Urcite serie, kterou muzu jen doporucit

23.11.2021 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Krasna kniha s odpornou postavou Adeline a blbkou Rose.. Kniha me pohltila vsemi svymi pohledy a deji, urcite doporucuji vsem, kteri jeste necetli

20.11.2021 5 z 5

Nalezenec Nalezenec Stacey Halls

Pekny pribeh s prekvapive rozumnym koncem :-)

12.11.2021 5 z 5

Návrat Návrat Anne Jacobs

No nevim.. Za me uz trochu zbytecne napsany dalsi dil s otevrenym koncem, takze bude asi dalsi,

21.10.2021 3 z 5

Motýlí pokoj Motýlí pokoj Lucinda Riley

Pokud bych mela nejakou knihu autorky z tech co jsem zatim cetla nazvat top, tak to je bezpochyby tato... Jednoznacne doporucuji.. Vic jak pul knihy jsem precetla naraz...

30.09.2021 5 z 5

Nečekané dědictví Nečekané dědictví Cynthia Harrod-Eagles

Opet skvele cteni, tentokrat se tolik neresi politika jako v predchozich dilech, tak se mi kniha cetla snadneji a lepe.. Tesim se na dalai osudy rodiny

23.09.2021 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Nakonec to nebyla spatna knizka, ale hodne dlouho jsem s ni bojovala a nemohla se zacist.. 3,5* z 5.. Poslednich zhruba 100 stran bylo opravdu zajimavych a az sokujicich..

06.09.2021 3 z 5

Kruh Kruh Rona Halsall

No teda.. Zajimave a i kdyz bylo nakonec jasne dopredu, jak to bylo, tak konec me opet prekvapil...

25.08.2021 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

No misty me docela mrazilo, skvele, rychle cteni, tesim se na dalsi knihy autorky, az vyjdou bez ohledu na to, jestli to bude zas dum a nebo thriller

23.08.2021 5 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Něco přes půlku knihy jsem byla ze čtení dost rozladěná, nějak mi nesedly ty krutosti atd. (a to mam přečteného Cartera!!).. Pak nastal zlom, kdy mě opravdu příběhy některých lidí začal víc zajímat a knihu jsem dočetla bez problémů.. A ten sladký konec? Po tech litrech krve přece byl potřeba no ne :-)

18.08.2021 3 z 5

Milostný dopis Milostný dopis Lucinda Riley

To jako vazne ten konec? Autorciny knihy jsem si hodne oblibila, ale tohle me zarazilo, ze z toho udelala tohle a pak ta "kniha v knize?" cetlo se to dobre, ale ten konec me opravdu rozladil.. To jsem jen kroutila hlavou a chtelo se mi spise i smat

10.08.2021 4 z 5

Věrní kavalíři Věrní kavalíři Cynthia Harrod-Eagles

Konecne dil, ve kterem byl nesnesitelny nekdo jiny, nez Annunciata, ta se konecne aspon trochu vzpamatovala.. Jinak stale zajimave cteni.. Docela jsem mile prekvapena, ze se mi kazdy dil prozatim libi a nema cteni kazdym dalsim dilem pomijejici tendenci.. Jen tak dal

27.07.2021 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Poslechnuto jako audiokniha.. Začátek naprosto skvělý, prostředek začínal mít sestupnou tendenci.. Poslední čtvrtina opět probudila moji pozornost a konec zklamání.. Měla jsem za to, že se příběh nějak víc rozvine podle slibného začátku, ale přišlo mi, že autorovi došel dech a prostě to nějak ukončil... Škoda...

25.07.2021 3 z 5

Ztracený dopis Ztracený dopis Jillian Cantor

Pekny, nenarocny, ctivy pribeh, obe linie se mi libily, kazda mela neco do sebe

12.07.2021 5 z 5

Dcera čarodějnice Dcera čarodějnice Paula Brackston

Kniha se mi libila, ale horor to opravdu nebyl, kazdopadne tesim se na druhy dil a jsem zvedava, jak pribeh dopadne

11.07.2021 4 z 5

Malý život Malý život Hanya Yanagihara

Kniha, která šokuje, která rozbrečí, kniha, která bolí..
Hrozně dlouho mi trvalo se začíst, proto strhávám jednu hvězdu, ale jinak.. Vlastně ani nevím, co k tomu říct dál..

06.07.2021 4 z 5

Olivovník Olivovník Lucinda Riley

Kniha byla nadherna jako ostatni autorciny knihy.. Behem cteni me zasahla autorcina smrt, ale zustaly po ni krasne pribehy, ke kterym se zrejme jeste nekdy vratim

13.06.2021 5 z 5

Maják na útesech Maják na útesech Marie Lamballe (p)

To byl docela pěkný příběh, jasně předvídatelný, ale hezky se to četlo

05.06.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Nejdriv jsem si rikala, ze tema je ohrane, ale ono ne.. Prijemne prekvapeni... Unik od domu autorce rozhodne prospel

26.05.2021 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Tak to byl mazec.. Vsichni jiste zname pribeh Maddie, podle ktereho se autorka inspirovala, tak neni treba tohle rozebirat, jen si rikam, jak by takovy konec ustali rodice prave Maddie, ale asi je to lepsi, nez nevedet.. Rozhodne doporucuji a zrcite si prectu dalsi knihy autorky

23.05.2021 5 z 5