PetaZ PetaZ komentáře u knih

Krátký proces Krátký proces Richard Sklář

Místy utahané, ale hlášky u kterých jsem zasmála celou knihu vyzdvihly vysoko.. Snad někdy bude další kniha s Bo a ostatními

01.12.2020 4 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Tak to byla neskutecna slatanina.. Uz nikdy vic

15.11.2020 2 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Prvnich asi 100 stran me opravdu nebavilo, nic se tam nedelo, pak postupne me kniha zacala zajimat vic a vic a nakonec byly potreba kapesniky

07.11.2020 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Cynthia Harrod-Eagles

Skvělé, napínavé, jen je smutné, jaká doba to byla.. No těším se na na další díly

31.10.2020 5 z 5

Medvídek s falešným srdcem Medvídek s falešným srdcem John J. Lamb

Fajn oddechovka.. Líbí se mi hlášky pana Lyona a celkově nápad s medvídky je originální, když jde o detektivku

27.10.2020 5 z 5

Časy se mění Časy se mění Anne Jacobs

Moc hezké ukončení trilogie.. Příběh kláštera mě sice trochu rušil, ale zase chápu, proč tam byl.. Za mě spokojenost, autorka psát umí a řekla bych, že se dokonce zlepšuje a to je jen dobře

24.10.2020 5 z 5

Bouřlivé časy Bouřlivé časy Anne Jacobs

Přesně jak to bylo i u Panskeho domu.. Prvni dil slabsi a druhy se mi libil mnohem vic.. Verim, ze treti dil me taky nezklame

18.10.2020 5 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Prvnich asi 100 stran jsem se do knihy musela nutit, pak uz se mi pribeh libil moc.. Neklesam ale na mysli, Pansky dum se mi cetl dost podobne u prvniho dilu.

12.10.2020 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc pěkná kniha a pohodové čtení.. Anna se úžasně se životem poprala.. Další knihy autorky určitě číst budu

05.10.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Kniha to byla pěkná, dozvěděla jsem se i něco nového, ale myslím, že jedno přečtení stačí.. Doporučit ji určitě můžu, jen nevím, jestli z četby bude něco mít člověk, který v této oblasti nikdy nebyl

03.10.2020 4 z 5

Dům stínů Dům stínů Pamela Hartshorne

Zhruba před půlkou knihy jsem si v hlavě dala dohromady konec a nemýlila jsem se, ale kniha byla čtivá a bavila mě i přes svou předvídatelnost..

28.09.2020 4 z 5

Dvorní dáma Dvorní dáma Cynthia Harrod-Eagles

Tuhle dynastii zacinam mit cim dal vic radsi, tesim se na dalsi osudy a zvraty rodiny

27.09.2020 5 z 5

Zakladatelka rodu Zakladatelka rodu Cynthia Harrod-Eagles

Prvni dil skvely, jsem zvedava jestli autorka udrzi laťku, dynastie je dlouha

16.09.2020 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla, silné příběhy obou hlavních postav.. Četlo se to samo..

16.09.2020 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tak buď mi něco uniklo nebo to není poslední díl.. Co Marianne? Žije nebo ji zabilo to, co sama provedla v jednom z předchozích dílů?

13.09.2020 4 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Tak tohle byla naprosto skvela kniha, nenudila jsem se ani u jednoho slova.. Autorku si zapisuju mezi ostatni, od kterych musim vse precist

03.09.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Tato kniha pro mě byla prozatím nejslabší knihou autorky, co jsem četla, nějak moc nakombinované to bylo.. Přečtena za den, ale nadšení se moc nedostavilo, přesto dávám celkem vysoké hodnocení, nemusela jsem s knihou bojovat

30.08.2020 4 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Nemůžu dát plný počet.. Tak slibně to vše vypadalo ale ten konec.. To autorce došla fantazie?

29.08.2020 4 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Byl to boj, libil se mi jen pribeh z ostrova a konec a to je na knihu docela malo... Jeste, ze byla v akci

25.08.2020 2 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Ze zacatku me to moc nebavilo a Lydia me stvala od zacatku do konce. Hnusna povaha.. Knihu jsem docetla, ale jsem spise nastvana, nechapu, jak takovi lidi muzou behat mezi ostatnimi (chapu, ze je pribeh smysleny, ale ne nerealny)

08.08.2020 3 z 5