V úkrytu

Lydia Fitzsimonsová žije v dokonalém domě se svým milujícím manželem a synem. K úplnému životu touží po jediné věci. A je přesvědčená, že jí to manžel sežene. To poslední, co čeká, je smrt zaviněná její chorobnou touhou. Nicméně ani mrtvé tělo Lydii nezastaví. Akorát ji to ještě více popožene – ať to stojí cokoliv.

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365577/big_v-ukrytu-cNY-365577.jpg 4.1321
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Omega

Lying in Wait, 2016

Kniha V úkrytu

Janaves

Skutečně povedený psychothriller. Matka neuvěřitelná psychopatka, manipulátorka. Laurence její oběť. Děj byl promyšlený, napínavý. Lepší, než autorčina kniha Hádanka jménem Oliver.

JancaKube

Tahle kniha byla opravdu skvela. Od zacatku byla napinava, nemohla jsem vubec prestat cist. Cetla se skvele. Nedokazala jsem odhadnout co bude nasledovat. Konec jsem cekala trosku lepsi ale nevadi. Kazdopadne z toho jak to dopadlo je mi smutno a citim hroznou nespravedlnost. Myslim, ze budu na knihu dlouho myslet.

michaela.22

(+ SPOILER) Kniha je skvělá, čte se jedním dechem. Skvělá zápletka obohacená o duševní poruchy. Líbilo se mi vyprávění z pohledu více postav a důležitost prolínání minulosti. Konec knihy mne docela zklamal ale musím uznat jeho originalitu. Knihu doporučuji, určitě stojí za přečtení.

Amy27

Téměř 400 stran popisující naprosto vyšinutou hlavní hrdinku a její život. Kniha se četla sama, ale bylo a je mi z ní úzko. Doufám, že takový vztah matky se synem je jen scifi. Každopádně tento konec jsem opravdu nečekala a dost mě zasáhl. Spisovatelka si s příběhem vyhrála. Líbilo se mi střídání postav ve vyprávění a "vracení" v čase.

Knihu bych určitě doporučila, ale sama se k ní rozhodně vracet nepotřebuji. Myslím, že podobných thrillerů již bylo napsáno více.

Tereyciiik

Skončila jsem v půlce a velké zklamání. Poe vysokého hodnocení jsem se těšila a byla to spíš ztráta času. Moje první nedotčená knížka. Chápu, že někomu se líbí a jedině dobře, ale já v tom bohužel pro sebe nic nenašla. Škoda.

HYPNOS88

Takové nemastné neslané. Čekal jsem trošku ostřejší příběh.

Refadora

Kdyby to šlo, dala bych 3,5 hvězdiček. Knížka se četla dobře a přečetla jsem ji asi za dva dny, ale po týdnu od přečtení si už skoro nepamatuji o čem byla. V paměti mi zůstalo jen pěkné vykreslení postav a to, že jsem se mohla vcítit do jejich uvažování. Připomíná mi psychologické thrillery Shari Lapena, ale bavila mne trochu méně.

Leena

Dle hodnocení zde jsem čekala nějakou špičku, ale dočkala jsem se spíše nudného čtení.
Manipulace se synem mi tedy nepřipadá jako vrchol thrilleru.
Spíše zklamání,nechápu tak vysoké hodnocení.