Mazaný medvídek

Mazaný medvídek https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134294/mazany-medvidek-134294.jpg 4 47 11

Vysloužilý policejní důstojník ze San Franciska Brad Lyon se usadil se svojí ženou Ashleigh v horách ve Virginii, aby zde vedli poklidný život a věnovali se své největší zálibě ? sbírání a výrobě plyšových medvídků. Ale i v malém zapomenutém městečku se dějí věci... Klid Shenandoah Valley je narušen, když vetřelec vnikne do domu Lyonových a odnese si starožitného medvídka Farnell Alpha ? jednoho z nejproslulejších plyšáků v historii, kterého Brad dal Ashleigh k dvacátému výročí svatby. Později, když už se zdá, že se život vrací do zaběhnutých kolejí, způsobí ve městě pozdvižení trojice japonských gangsterů a ředitel místního muzea je nalezen mrtev. Brad ví, co praví o vraždě kalifornský trestní zákon, a proto se vydá po stopách vraha...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Crafty Teddy , 2007

PetaZ
23.11.2021 5 z 5

Opet fajn oddechovy pribeh.. Usmevne hlášky.. Urcite serie, kterou muzu jen doporucit

Cajda
08.03.2021 5 z 5

Také se mi líbila. Je to druhá kniha této série, kterou jsem přečetla a rozhodně si nenechám ujít i ostatní. Je to detektivka se vším všudy, ale mile i vtipně psaná. Takové Četnické humoresky. SUPER!!!

Renca.ch
15.12.2020 5 z 5

Oddechová detektivka nejen pro milovníky plyšových medvídků,kniha je vtipně psaná, laskavý humor, v současném světě krvavých detektivek a psychothillerů příjemný odpočinek.

lucie2371
16.11.2020 5 z 5

Další skvělý díl z medvědí krimisérie!

Sabina335
07.04.2020 5 z 5

Velmi pohodová detektivka ze série "Tajemství sběratele medvědů". Bývalý detektiv se svou ženou vyrábí plyšové hračky, jezdí s nimi na různé výstavy a přitom řeší různé vraždy. Velmi oddechové čtení, celkem vtipně napsané.

jarin58
28.04.2019 3 z 5

Odpočinková medvídovská detektivka.Určitě si přečtu další.

Danuše7
06.05.2018 5 z 5

Byla jsem příjemně napnutá. Je to detektivka podaná lehčím tónem, a při tom nepřestává být detektivkou.

lenka.g
08.07.2017 3 z 5

Detektivka to není špatná, jen mne rozčilovaly ty neuvěřitelně nepřirozené dialogy. Takže za mne jen 3 hvězdičky.

krtica
06.09.2016 1 z 5

Tento díl z medvídkovské série se mi moc nelíbil,začátem se moc vlekl a chvílemi jsem se ztrácela v postavách.

Evik30
20.04.2015

Další z řady "medvídkovských" detektivek. Tentokráte je v ní spousta napětí, děj jde pružně kupředu a vrah je objeven v pravou chvíli. Dokonce se v knize objeví mafie a převrátí vyšetřování naruby. :o))

kolacky
24.10.2013 5 z 5

Všichni padouši dojdou zaslouženého konce, i ti, co minule utekli, a to je dobře!

venkov USA (Spojené státy americké) plyšoví medvídci Virginie (USA)

John J. Lamb
americká, 1955