Zmizení Samanthy Shipleyové

Pro Caroline a Huntera Shipleyovi to měla být báječná oslava desetiletého výročí svatby. Týden si užívali v nádherném přímořském mexickém letovisku Rosarito s přáteli a svými dvěma malými dcerkami a těšili se na poslední slavnostní večer. Když se však vrátili do apartmá, jejich dvouletá dcera Samantha byla beze stopy pryč… Celých patnáct let, které uplynuly od únosu, Caroline víceméně jen přežívá. S Hunterem se rozvedli a Michelle, starší z obou dcer, je čím dál tím více nezvladatelná. K tomu jí rok co rok volají novináři, takže když se v den patnáctiletého výročí zmizení v telefonu ozve „Myslím, že se ve skutečnosti jmenuju Samantha, asi jsem vaše dcera,“ je Caroline zprvu přesvědčená, že je to jen další trik, kterým se z ní snaží někdo vymámit důvěrné informace…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291665/big_zmizeni-samanthy-shipleyove-YQ4-291665.jpg 4.4438
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

She's Not There

Kniha Zmizení Samanthy Shipleyové

veronika9761

Velmi poctivy kus, a navzdory tezkemu tematu se dobre čte.

111moni

Velmi dobře napsaný příběh, udržuje čtenáře v stálém napětí a přemýšlení,jak to bylo,kdo to byl.Rozplētåni povah,minulosti a přítomnosti, které příběh dokreslují.

janadibelkova

Joy prostě opět nezklamala, příjemný příběh, dojemný a čtivý.. doporučuji jako dárek pro jakoukoli čtenářku.

PetaZ

Tak to byl mazec.. Vsichni jiste zname pribeh Maddie, podle ktereho se autorka inspirovala, tak neni treba tohle rozebirat, jen si rikam, jak by takovy konec ustali rodice prave Maddie, ale asi je to lepsi, nez nevedet.. Rozhodne doporucuji a zrcite si prectu dalsi knihy autorky

sonkovaj

Tak tato knížka mi zachutnala moc. Bylo to napínavý od první do poslední stránky. Trochu jsem čekala jiný konec, ale vlastně to bylo docela logické.
Příběh, kterým se autorka inspirovala pečlivě sleduji na internetu.
Na YouTube jsou i podrobná a pěkná videa o holčičce.
Tuto knihu všem doporučuji.

Jurajovamaka

Znova sa preukázal autorkin talent na písanie. Výborná kniha. Taká smutná. Neviem si predstaviť, že by sa mi niečo podobné stalo. Autorka veľmi pekne opisuje príbeh z pohľadu mamy a strieda minulosť so súčastnosťou... a to rozuzlenie.. brutálne. Knihu som nemohla pustiť z rúk. Je ťažké vôbec si predstaviť byť v situácie tejto matky. Kvalitné čítanie.
O D P O R Ú Č A M ❤ a dávam prst hore ✌

Ajuszka

Moje první kniha od této vynikající autorky. Vzhledem k tomu že mám doma také dvě malé holčičky, tak jsem dej dost prožívala. Zaznamenala jsem nějakou podobnost s knihou Manželé odvedle,ale opravdu jsem si knihu užila.

Sabča817

Čtivé a napínavé! Hodně mi to připomíná " Manželé odvedle " od Shari Lapeny, ale předpokládám, že Joy s nápadem přišla první. Rozhodně to stojí za přečtení a Michelle bych někdy kopla do zádele.... :-D Taky je to rozhodně lepší než " manželé", páč je to napsáno fieldingovsky = SKVĚLE!!! :-)