Zmizení Samanthy Shipleyové

Pro Caroline a Huntera Shipleyovi to měla být báječná oslava desetiletého výročí svatby. Týden si užívali v nádherném přímořském mexickém letovisku Rosarito s přáteli a svými dvěma malými dcerkami a těšili se na poslední slavnostní večer. Když se však vrátili do apartmá, jejich dvouletá dcera Samantha byla beze stopy pryč… Celých patnáct let, které uplynuly od únosu, Caroline víceméně jen přežívá. S Hunterem se rozvedli a Michelle, starší z obou dcer, je čím dál tím více nezvladatelná. K tomu jí rok co rok volají novináři, takže když se v den patnáctiletého výročí zmizení v telefonu ozve „Myslím, že se ve skutečnosti jmenuju Samantha, asi jsem vaše dcera,“ je Caroline zprvu přesvědčená, že je to jen další trik, kterým se z ní snaží někdo vymámit důvěrné informace…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291665/zmizeni-samanthy-shipleyove-YQ4-291665.jpg 4.3408
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)

She's Not There

Kniha Zmizení Samanthy Shipleyové

Renča44

Pěkný příběh, čtení šlo rychle :) Zmizení mladší dcery muselo být šílené a 15 let nevědět co se s ní stalo. Konec mě dostal, dlouho jsem netušila kdo mohl za zmizením stát.

kittlerka

Moc hezky napsaný poutavý příběh.. Pro mě maličko předvídatelný, ale i tak jsem si knihu užila:)

Višnička

Hezké, četlo se jedním dechem, zápletku jsem dlouho neodhadla, což je velké plus

Mrňous1

Náročné téma, proto se některé pasáže četly špatně, ne že by byly špatně napsané, ale pro ten obsah. Trochu mi přišlo, že Caroline kolem sebe měla na pár výjimek samé lidi s pokřivenými charaktery a obdivovala jsem, že si udržela zdravý rozum a dokázala reagovat v některých situacích tak, jak reagovala. já bych mnohem víc řvala a šla do agrese.
Kniha určitě stojí za přečtení.

berila

Výborně napsaný thriller, není to první kniha od autorky a doteď jsem byla vždy spokojená.

EvikU.

(+ SPOILER) Kniha je strhující. Moc mě bavila a zároveň děsila.

SPOILER: Bylo mi z ní místy fyzicky špatně. Protože číst o tom, jak někdo odnesl z postýlky 2 letou dceru a vedle vás leží také 2 letá dcera, má to dost vysokou představivost.

Konec byl šokující, ale vlastně ne až tak moc. Já podezírala samotnou Becky, protože nemohla mít děti. V touze po dítěti je velká moc. Ale, že ji to udělá vlastní bratr pro peníze, z toho mě mrazilo do morku kostí. A obdivuju, že si hlavní hrdinka udržela "zdravý rozum" a nezbláznila se úplně. Úplný konec kdy měla obě své dcery u sebe a i k té starší našla trochu cestu, jsem byla moc dojatá. A ani nepotřebuju vědět, jestli za to bratr nebo adoptivní matka budou pykat. Konec spoileru.

Tak jo čtěte. Mohu doporučit.

Charmedka

Příběh mi hodně přijde inspirován reálným příběhem Maddie. Rodiče na večeři v hotelu, dítko samo v pokoji a následné zmizení...

I přes tohle šílené téma, které se dotkne vážně všech, tak jsem postrádala více emocí. Vážně jsem čekala, jak budu celá napnutá, bude mi úzko už jen z té představy, že patnáct let nevíte, co se Vašemu dítěti stalo....Na mě to prostě nezapůsobilo, bylo to celé takové ploché a autorce se nepovedlo vložit do toho tolik potřebé emoce a nemyslím, že s tímto tématem by to mělo být tak složité.

Dávám plus za konec, tohle jsem vážně nečekala, ani v nejmenším mě nenapadlo, jak to vlastně kdysi bylo. Ve výsledku ale slabší průměr.

Pavlína2019

Mám ráda tuto autorku. Všem doporučuji. Knihu jsem nemohla odložit, čte se sama. Napínavá, zajímavá!

Playground
Playground