Záhada domu Marwicků

Žiju vedle domu, kde straší. Začala jsem mít podezření, že je s gotickým domem něco v nepořádku, když jeho rodina prchla uprostřed noci, děti s křikem a matka uplakaná. Nikdy se nevrátili, aby si odvezli nábytek. Žádná rodina tam nezůstane dlouho. Zvířata se tomu místu vyhýbají. Jednou mi připadalo, že jsem zahlédla ženskou siluetu, jak se prochází jednou z místností v horním patře… ale to bylo nemožné – nikdo tam v tu dobu nežil. Do domu se právě nastěhovala nová majitelka, Anna. Navštívila jsem ji, abych ji před budovou varovala. Nečekala jsem, že se z nás stanou kamarádky, ale osud tomu chtěl jinak. Teď, když se dům u Marwicků probouzí, poprosila mě, jestli bych u ní nezůstala přes noc. Nikdy jsem neměla v plánu se s budovou nebo její pomstychtivou, mrtvou obyvatelkou zaplést. Teď ale musím Annu zachránit… než bude pro obě z nás příliš pozdě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459164/big_zahada-domu-marwicku-DLr-459164.jpg 4.1306

Strašidelné domy 5.

Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: , Fobos

The House Next Door, 2017

Kniha Záhada domu Marwicků

Tereyciiik

Další hezká duchařina. Líbil se mi dej, i když byl už v jiných knihách. Místy jsem se i bala, což je super, život přece neni peříčko. Jediné co mě u jejich knížek mrzí je to, že jsou kraťoučke.
Těšíme se na další její dilko.

kercah

Kniha se četla takřka sama, stejně jako ostatní knihy teto autorky :).

RadekN63

Kniha se četla skvěle, autorka opět nezklamala, alespoň mě ne. Temné prostředí domu, který má svou temnou minulost. Musím říct, že mě tento díl série strašidelných domů bavil více než předešlý, ale narovinu říkám, všechny autorčiny díla jsou jedinečně skvělé. - Knihu doporučuji

NelaMaty

Druhá kniha od této autorky. Kniha Duch domu Ashburnů se mi líbila víc, proto dávám hvězdičku dolů.

Miška74

Darcy a její strašidelné domy mám ráda ackoliv mě moc strašidelné nepřijdou. Tenhle díl mě ale spíše zklamal. Nápad nebyl vůbec špatný, ale příběh byl až moc vykontsruovany a neuvěřitelný. I tak se knížka četla překvapivě dobře.

zoew

(+ SPOILER) Celkem dobře se to četlo, ale že bych z toho padala na zadek, tak to fakt ne. Scénka s otráveným koláčem na mě působila tak nějak násilně, přes moc vecpaná do děje...... a podobně i ten spásný východ přes sklep. Možná má autorka lepší knížky, ale určitě je číst nebudu. Duchařina prostě není pro mě.

Amitiel76

Ach jo. Zdá se to jenom mě, nebo Darcyiny strašidelné domy nějak pokulhávají? Přijde mi, že s každým dalším dílem, jde kvalita směrem dolů. O tom že bych při čtení zažívala mrazení v zádech a vyjukaně se ohlížela přes rameno, nemůže být ani řeč. Jakoby autorce docházely nápady, ale přesto musí nutně nějaký další díl vypotit. Je to škoda. Psát umí skvěle.
Dům Marwicků mi přišel plný nelogičností, až přitažených za vlasy, že jsem při čtení nevěřícně kroutila očima. Zvláště pak mě dostala ta záležitost s Anniným ex. To jako vážně?
Strašidelné domy mám ve své knihovně už všechny. Jen nad koupí tohoto dílu budu asi váhat s pocitem vyhozených peněz. Ale znáte to. Série je série :-)

WowKokinko

Lepší než předchozí díl. Opět se to čte samo. Ale pořád to není ono.