Fantom z Blackwoodu

Mara je dcerou spiritistů. Její dětství bylo plné seancí, podvodných zaříkávačů duchů a řečí o jejich přítomnosti. Když odešla z domu svých rodičů, přísahala, že do svého života už nikdy nevpustí pověrčivost. Je připravena se svým snoubencem Neilem začít nový život ve světě, který je založený na racionalitě a faktech. Její minulost se jí ale ještě nechce pustit. Mara a Neil koupí dům u Blackwoodu, zchátralou budovu daleko za městem. Jsou varováni, že se v rozpadající se budově dějí podivné věci. Dveře se samy od sebe otevírají, hlasy uprostřed noci šeptají, na zdech se objevují zakrvácené otisky rukou a ve sklepě se vyskytují studená místa tam, kde byl zavražděn původní majitel domu. Dům byl ale opravdu levný a Mara ho miluje, takže je rozhodnutá si varování nevšímat. Protože duchové přece nejsou skuteční… …nebo ano?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475874/big_fantom-z-blackwoodu-Z9v-475874.jpg 4.2223

Strašidelné domy 6.

Literatura světová, Horory

Vydáno: , Fobos

The Haunting of Blackwood House, 2015

Kniha Fantom z Blackwoodu

Krchnaida
dnes

Darcy to prostě umí :-) . Pohodová duchařina, napětí tam mohlo být krapet víc, ale nevadí. Těším se na další díl.

Jarmila97
předevčírem

Úžasná kniha musím říct že tahle spisovatelka mě ještě nezklamala,její knihy mají naprosto úžasný děj

ArwenAragorn

81%
V záběru kamery se objevila bosá žena kráčející směrem k obývacímu pokoji. Jedna krví pokrytá ruka držela topůrko obrovské sekery, kterou táhla po podlaze a vydávala onen skřípající zvuk. Její bílá noční košile byla pokrytá rudou barvou. V obývacím pokoji se zastavila a obrátila se čelem ke kameře.

Tak tato knížka se D.C. moc povedla. Je zatím nejlepší ze série strašidelných domů, které jsem od ní četla. Hororové, čtivé, napínavé, hezké ilustrace. Jenom Mara mně lezla pěkně na nervy. Na ukrácení volného času je tato knížka jako dělaná. Paráda. Pro milovníky duchařin doporučuji.

jarmila7388
předevčírem

Jako vždy napinavé.Trochu hororové ,když to bylo jak živé duch chytnul za krk a oprátku dal přez krk.Jsem se zlekla,že hlavní hrdinka Mara umře.

manasx

První dílo, které jsem od autorky četla a druhá kniha během čtvrt roku o strašidelném domě. Pro mě super zkušenost. Bavilo mě to, mělo to spád. I když chování hlavní hrdinky mi v některých případech přišlo velmi přehnané. A jejího partnera až nereálné :)
Ale hodnotím to všemi hvězdičkami, protože mě to bavilo a mělo to spád a napětí se stupňovalo. Ke konci jsem to nemohla odložit. Musela jsem dočíst :)

Monni

Tahle série mě prostě baví :) ovšem tady mi neseděla hlavní postava, v některých případech byla prostě na pěst :D

Alex.rrr

série strašidelných domů mě nepřestane bavit. Přečteno za dva dny. Zase trochu jiný pohled na hlavní postavu a na strašidla. Supr. těším se na další díl.

martunka

Tohle je druhá kniha od Darcy Coates, kterou jsem přečetla a jsem stále nadšená...