medlovice - Profil

Poslat zprávu

veronika (1972, žena) · Zlínský kraj

Aktivní: včera v 16:56 offline (poprvé: 11.02.2016)

791 bodů (přidáno 0 autorů a 6 knih)

Získané palce za komentáře: 491, udělené: 397

Navštěvuje: Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana (Uherské Hradiště), Místní knihovna Medlovice (Medlovice u Uh. Hradiste), Místní knihovna Ujezdec u Osvětiman (Ujezdec u osvětiman)

Právě čtené knihy

Anděl Vicky
21.08.2018
Anděl Vicky 2005, J. Wilson

Soud padlých andělů
15.08.2018
Soud padlých andělů 2013, J. Kimmel jr.

Kdo jsem

Jsem knihovnice v malé obci.Ale i v malé knihovně dělám velké věci . Ráda čtu a to všechno co mě zaujme.Od knížek pro nejmenší po klasiky a světové romány.

Někdy pročítám cizí profily a nestydím se napsat negativní komentář, když se mi kniha nelíbí. I když jsou z ní jiní nadšení a je mi jedno že nedostanu paleček nahoru . Málokdy podléhám tlaku komerce , knihu jsem si nekoupila dvacet let . Jako knihovnice mám možnost vybírat knihy pro čtenáře, neomezený přísun knih z okresní střediskové knihovny, jsem pasivní člen všech možných skupinek o knihovnách , čtení, hřbitovech, urbexu , starožitnostech , vaření a panenkách ,Občas mám špínu za nehty, protože máme hospodářství. A na čtení mám čas jen v noci . Někdy s kočkou , čajem a sladkostí. Kočka někdy zabere větší část postele. To pak čtu v kuchyni. A asi jsem závislá na této databazi.