Milostný dopis

Milostný dopis, který mohl změnit svět… Když v roce 1995 umírá v Londýně slavný pětadevadesátiletý herec sir James Harrison, jeho smrt nečekaně odstartuje dramatické události, jež osudově změní životy všech, kteří se úmyslně či náhodou dostali na stopu šokujícího tajemství starého pána. Tajemství, které může otřást základy samotné monarchie… Jednou z nich je velice ambiciózní mladá novinářka Joanna Haslamová, vyslaná redakcí na hercův pohřeb jako reportérka. Záhadná stará dáma, s níž se tam náhodou seznámí, ji upozorní na existenci záhadného dopisu, který sir James kamsi ukryl. Joanna začíná pátrat na vlastní pěst a sní o článku, jímž si udělá jméno. Místo toho se ale ocitá ve smrtelném nebezpečí, a spolu s ní i ti, které do svého dobrodružství bezděčně zatáhla: hercova vnučka, herečka Zoe, a Zoein okouzlující bratr Marcus. Dopis se totiž snaží získat a zneškodnit mocní z nejvyšších pater společenské hierarchie, kteří se ve svém úsilí nezastaví před ničím…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423591/big_milostny-dopis-xAw-423591.jpg 488

Vydáno: , Víkend

Kjærlighetsbrevet, 2000

Kniha Milostný dopis

niknikita
04.10.2021

Opět musím jít proti proudu, protože tento zamotaný příběh plný zbytečných slov a vět mne prostě nebavil...tak ani nevím, jestli je správné hodnotit knihu, kterou jsem nedokázala přečíst celou.
Ale obálka je moc pěkná, a právě ta mne nalákala.

rosalindaaa
17.09.2021

Super čtení a konec mě naopak potěšil, protože jsem byla půlku knížky rozmrzelá, jak Marcus dopadl...

PetaZ
10.08.2021

To jako vazne ten konec? Autorciny knihy jsem si hodne oblibila, ale tohle me zarazilo, ze z toho udelala tohle a pak ta "kniha v knize?" cetlo se to dobre, ale ten konec me opravdu rozladil.. To jsem jen kroutila hlavou a chtelo se mi spise i smat

Coco3
25.06.2021

Četla se moc dobře, stejně jako všechny knihy autorky. Dej mě bavil a měl spád. Líbil se mi i samotný příběh. Konec byl však už za mě takový hodně zidealizovaný.

Runinka
11.05.2021

Četla se dobře,konec trošku přehnaný,aby hlavní postavy přežily.

hzd
22.03.2021

Tak nevím jak hodnotit tuhle knihu. Lucinda patří mezi moje nejoblíbenější autorky. Její knížky přímo hltám. Tahle mě ale moc nebavila. Je vidět že to byla autorky prvotina. Teď už jsou naštěstí její knížky úplně na jiné úrovni.

archivářka115
21.02.2021

Romantický děj.Knížka se hezky četla. Vadil mi složitě kombinovaný konec.

Kojindra
08.02.2021

Moc se mi líbila, už se těším na další knihu této autorky