mfajmanova mfajmanova komentáře u knih

Prvních pár kapitol jsem se docela bavila, ale postupně mi to přišlo pořád to samé dokola a humor mi přišel spíše už trapný. Dočetla jsem jen s velkým sebezapřením.

25.08.2021 1 z 5

Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct František Šusta

Super knížka se spoustou užitečných informací, která je navíc psaná milou formou.

21.08.2021 5 z 5

Dog dancing Dog dancing Kateřina Lerlová

Super knížka s polopatickými radami a postupy. Už jsem podle ní své pejsky pár triků naučila a určitě se k ní budu vracet, i když nemám s dogdancingem žádné závodní ambice.

15.08.2021 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Příjemná, čtivá knížka, ale žádná bomba to za mě nebyla. Hodnotila bych to jako takový trochu lepší Harlequin.

14.08.2021 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Moc hezky napsaný příběh neobyčejné ženy. Měla jsem pocit, jako bych se v bažinách sama ocitla, jak úžasně autorka popisovala prostředí. Ke konci jsem byla lehce zklamaná z rozuzlení a připadalo mi to takové moc nahuštěné, ale nic to nemění na tom, že jsem si čtení užila.

30.07.2021 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Moc hezky se to četlo a s mírným odstupem si časem určitě přečtu i Cilčinu cestu.

30.07.2021 4 z 5

Pokračování příště… Pokračování příště… Taťána G. Brzobohatá

Mě osobně knížka nějak nenadchla. Obsahově to bylo takové podivně splácané a hlavně mi vůbec neseděla forma "vyprávění" a tykání čtenáři. Nevím, jestli to je cílené na dospělé čtenáře...možná bych třeba jako náctiletá knihu viděla jinak.

23.07.2021 2 z 5

Mezi světy Mezi světy Lucie Výborná

Krásně napsaná kniha! Nevěřila bych, že mě tolik bude bavit číst o horolezení, které mě nikdy nelákalo.

21.07.2021 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Zpočátku jsem se do příběhu nějak nemohla začíst, ale zhruba od čtvrtiny knížky jsem pak četla téměř jedním dechem. Moc se mi líbilo, jak příběh v závěru gradoval. Spousta jiných knih mne k závěru zklame, neodpoví všechny mé otázky, což se tady rozhodně nestalo.

12.07.2021 5 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Příjemné čtení nejen na léto, určitě se pustím i do pokračování.

06.07.2021 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Román se moc hezky četl, určitě zkusím od autora i něco dalšího. Konec byl pro mne trochu zbytečně natažený, ale jinak jsem si čtení užila.

28.06.2021 4 z 5

Lidé a psi: Střet kultur Lidé a psi: Střet kultur Jean Donaldson

Střet kultur je zatím nejlepší kynologickou knihou, která se mi dostala do ruky. Povinně bych ji přibalovala ke každému štěněti.

21.06.2021 5 z 5

Hezčí svět Hezčí svět Barbora Šťastná

To bylo tak hezký čtení! Dlouho mě žádná knížka nebavila jako tahle.

29.03.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Dočetla jsem jen proto, že nerada nechávám knížky nedočtené, ale nebavilo mě to, nepřekvapilo a další knihu autorky vyhledávat nebudu.

23.02.2021 2 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Příjemný román, hezky se četl a bavilo mě to. Určitě zkusím od autorky něco dalšího.

14.02.2021 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Moje první setkání s Andrew Maynem a jsem z něj docela rozpačitá. Knížka se moc hezky četla, ale pointu jsem úplně nepobrala. Ale asi tomu dám šanci a přečtu si další příběh.

06.02.2021 3 z 5

Pět ročních období Pět ročních období Jiří Klečka

Tento román z se mi hrozně špatně hodnotí, mám z něj rozpačité pocity. Četla jsem ho hodně dlouho. Čím víc přibývalo snových pasáží, tím pro mne bylo čtení obtížnější. Zhruba ve dvou třetinách jsem ho dokonce chtěla odložit, ale nakonec zvítězila touha po poznání, jak to dopadne.

29.01.2021 3 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Samotnou prózu bych ohodnotila čtyřmi hvězdičkami, ale za přesah do reality přidávám i tu pátou. A těším se na filmové zpracování!

05.01.2021 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Vlastně mě kniha moc bavila, ale rozuzlení bylo pro mne překombinované a celý poutavý příběh mi to zkazilo. Mám z toho rozporuplné pocity a další knihu autorky si už asi nevyberu.

03.01.2021 3 z 5

Chladný den pro vraždu Chladný den pro vraždu Dana Stabenow

Ač to dělám nerada a opravdu výjimečně, ve třetině jsem knížku odložila a nedočetla. Nebavila mě ta omáčka okolo a začala jsem se ztrácet.

30.12.2020