Pokračování příště…

Pokračování příště…
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472355/bmid_pokracovani-priste-Ysp-472355.jpeg 3 35 35

Znáte ty stavy, kdy se chcete ze všeho vypsat? Kdy se na chvíli zastavíte, zpětně se díváte na svůj život a říkáte si: „To je teda nářez! Tohle všechno jsem zažila?“ Jestli je znáte, tak mi jistě porozumíte v mém záměru tuhle knížku napsat. Ale pokud ty stavy neznáte, třeba Vám tahle knížka pomůže je v sobě objevit. A třeba taky ne a jen Vám zpříjemní chvíli. I to budu považovat za svoje malé vítězství. A co že to tedy je? Není to biografie a nejsou to vyloženě ani memoáry. Pohádka pro dospělé, detektivka či jakákoliv jiná beletrie to taky není. Osobně bych to nazvala takovou vážně nevážnou knihou o všehochuti života, která by možná mohla snad i někoho inspirovat. TGB... celý text

Přidat komentář

whiolet
28.04.2024 3 z 5

Zvláštně napsaná kniha.
Styl psaní mi nějak zvlášť nevadil,ale zajímavého obsahu tam bylo na můj vkus málo, přitom,to mohla být velmi zajímavá knížka,vzhledem k tomu co Taťána všechno zažila a kam až se dokázala vypracovat.
Z lidského hlediska si jí jako osoby strašně cenním, jelikož její mluva má hlavu a patu, a přesto všechno co viděla a zažila je pokorná žena.
Když jsem četla konec knížky bylo to takové hořké,vzhledem k rozvodu s Ondřejem.
To mě napadá snad jediné paní Taťáno..

Osud se nám kolikrát pěkně směje do obličeje, že?

cleopatra11
28.04.2024 2 z 5

Nenadchlo mě to, bohužel. Strašně ...sladké?


claire.dinner
25.07.2022 odpad!

Rozhodně jeden z nejhorších počinů, které jsem za poslední roky četla. Taťána je nádherná a inteligentní žena, velmi ji obdivuji za její filantropickou činnost, o to více jsem se na knihu těšila. Bohužel tohle bylo trápení a obrovské zklamání. Neucelenost, stylistické a gramatické chyby, chybějící myšlenka. Začátek vypadal ještě jakžtakž slibně, ale to co přišlo od druhé třetiny dál byl prostě děs. Některé pasáže jsem přeskakovala, jelikož rychlým prolétnutím jsem už dopředu věděla, že tohle už bych slyšela znovu, že tohle mi nic nepřinese, citace různých osobností, hlášky z filmů... Nevím, no. Přitom jsem si jista, že sama autorka má hodně co říct. Škoda.

perlas.ps
19.04.2022 2 z 5

Uff, měla jsem velký problém knihu dočíst. Taťánu obdivuju, ale tohle byla knížka blábolů. Dobře, prvních pár kapitol bylo fajn, zvlášť, když se zaměřovala na své dětství a cestu za korunkou Miss World. Taťána je inspirativní a přijde mi jako obrovská škoda, že potenciál prvních pár kapitol nevyužila. Ale třeba tento styl někomu sedne. Za mě spíše zklamání...

marie3541
15.04.2022 2 z 5

Bylo pro mne překvapením, když jsem v knihovně zahlídla tuto knížku. Netušila jsem, že Táňa napsala knížku....Mám na ni různorodý názor. Úvod se mi líbil, to jak autorka popisuje dětství, kariéru modelky, soutěž miss....některé kapitoly byly zábavnější, některé méně ....
Ale každý jsem jiný a každému se také líbí něco jiné. Líbila se mi grafika a to jak je knížka uspořádaná....ale asi jsem čekala trošku víc....

Sarkablahova1
06.04.2022 1 z 5

(SPOILER) Obrovské zklamání. Taťána toho už ve dvaceti zažila víc než většina lidí za celý život. Psát tedy bylo o čem. Čekala jsem příběh Taťány, jejího dětství, dospívání, kariéry modelky, kariéry top modelky, nadace ap. Ze začátku to vypadalo, že tomu tak i bude. Ale už po necelé 1/3 se kniha přehoupla do módu motivačních řečiček a rad, jak se stát úspěšnou. Bylo to jak kniha amatérské psycholožky, která se má pokusit člověka namotivovat. Pokud bych něco takového chtěla číst, koupila bych si to. Já chtěla číst o Taťáně, o jejím životě, jejich zážitcích a zkušenostech, o tom, co vše zažila a prožila. A ne obecná moudra. Celá kniha tak navzdory slibnému začátku vyznívá příliš komerčně. Nechápu, proč to nikdo nekorigoval a neusměrňoval z nakladatelství? Asi jim bylo jasné, že i kdyby to byl sebevětší blábol, číst se to stejně bude, protože to napsala Kuchařová. Kniha ale blábol určitě není, to bych ji křivdila, jen mě zklamala, co se týče obsahu. Často mi přišlo, že je obsah uměla natahován. Dočetla jsem, ač jsem to několikrát chtěla vzdát. Knihu doporučuji těm, kteří se chtějí namotivovat (nikoliv těm, kdo si chtějí přečíst příběh jedné z nejznámějších žen ČR).

Lucie131313
02.04.2022 3 z 5

Taťánu Kuchařovou jsem vždy pokládala za velmi šarmantní a vysoce inteligentní dámu. Po přečtení této knihy jsem byla mírně otřesena. Přišlo mi , že je kniha spíše psaná nějakou puberťačkou, než ženou s takovými zkušenostmi a takové "úrovně". Možná je to jen zdání, nevím.... Ale čekala jsem asi trochu víc...

kikies
17.01.2022 2 z 5

Mám z té knihy zvláštní pocit. Působila na mě jako takový podivný deník. Podobně jsem se cítila, když jsem četla knižně vydané zápisky z blogů jiných "celebrit". Jako neodsuzuji to, není to špatné, Taťána není hloupá, i přes relativní mládí má co vyprávět, ledasco zažila, proč ne, ale tohle mi asi úplně nesedlo... a nebo jsem to nepochopila! Celý ten počin vyznívá příliš komerčně, trochu hloupě a docela zbytečně... Vizuální zpracování je ovšem skvělé a obálka perfektní!

sabi.tanzer
10.11.2021 4 z 5

Kniha je zvláštně uspořádaná, ale při čtení mě osobně to vůbec nevadilo. Jako by dávala čtenáři jistou volnost: ,,Přečti si, co chceš a ostatní buď přeskoč nebo si přečti až pak." To mi bylo velice sympatické. Byly tam chvíle, kdy se mi chtělo knihu odložit a naopak některé pasáže jsem si četla víckrát, protože byly k zamyšlení. Taťána G. Brzobohatá odhaluje svůj postoj k život a k životním výzvám, inspiruje k tomu, jak si jít za svým cílem.

KateTheBlogger
01.11.2021 4 z 5

Knížka vám buď sedne nebo ne. Mne naštěstí sedla a psaní Táni mi bylo blízké, bavilo mě, hodně jsem se o ní dozvěděla a líbilo se mi i grafické zpracování. Stylem psaní mi T. připomínala jednu osobu, která je mi velmi blízká, proto mi šlo čtení snadno a rychle.

Veeria
23.10.2021 5 z 5

Osobitá, Originální, Opravdová. Moc děkuji za tuto knihu. Milá paní Gregor Brzobohatá - těším se na pokračování příště. :)

Buchta$$
18.09.2021 odpad!

To není kniha, to je komerční leták.
Velké zklamání. Taťána je inteligentní žena a mohla napsat něco lepšího než tuhle koláž nesmyslů.

Evka271
14.09.2021 4 z 5

Kniha mě pobavila za mě super změna . Nejen že je autorka krásná ,ale je u vtipná a chytrá a úplně obyčejná a to i v jejím stylu psaní bylo cítit. Tak doufám že pokračovat příště bude . .... Určitě doporučuji přečíst .

Marcela52
24.08.2021 5 z 5

Moc jsem si od těchto vzpomínek Miss World neslibovala, ale byla jsem příjemně překvapena. Na to, jak je mladá, má docela vyzrálé názory na to, co je v životě podstatné. Určitě si každý může vybrat, co ho osloví více a co méně, a to byl asi hlavní účel této knížky. Je to spíše takové pohodové počtení k vodě, takže doporučuji nejen pro pobavení, ale i k zamyšlení...

mfajmanova
23.07.2021 2 z 5

Mě osobně knížka nějak nenadchla. Obsahově to bylo takové podivně splácané a hlavně mi vůbec neseděla forma "vyprávění" a tykání čtenáři. Nevím, jestli to je cílené na dospělé čtenáře...možná bych třeba jako náctiletá knihu viděla jinak.

Autorovy knížky

2021  65%Pokračování příště…