Pokračování příště… přehled

Pokračování příště…
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472355/bmid_pokracovani-priste-Ysp-472355.jpeg 3 35 35

Znáte ty stavy, kdy se chcete ze všeho vypsat? Kdy se na chvíli zastavíte, zpětně se díváte na svůj život a říkáte si: „To je teda nářez! Tohle všechno jsem zažila?“ Jestli je znáte, tak mi jistě porozumíte v mém záměru tuhle knížku napsat. Ale pokud ty stavy neznáte, třeba Vám tahle knížka pomůže je v sobě objevit. A třeba taky ne a jen Vám zpříjemní chvíli. I to budu považovat za svoje malé vítězství. A co že to tedy je? Není to biografie a nejsou to vyloženě ani memoáry. Pohádka pro dospělé, detektivka či jakákoliv jiná beletrie to taky není. Osobně bych to nazvala takovou vážně nevážnou knihou o všehochuti života, která by možná mohla snad i někoho inspirovat. TGB... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pokračování příště…. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (15)

whiolet
28.04.2024 3 z 5

Zvláštně napsaná kniha.
Styl psaní mi nějak zvlášť nevadil,ale zajímavého obsahu tam bylo na můj vkus málo, přitom,to mohla být velmi zajímavá knížka,vzhledem k tomu co Taťána všechno zažila a kam až se dokázala vypracovat.
Z lidského hlediska si jí jako osoby strašně cenním, jelikož její mluva má hlavu a patu, a přesto všechno co viděla a zažila je pokorná žena.
Když jsem četla konec knížky bylo to takové hořké,vzhledem k rozvodu s Ondřejem.
To mě napadá snad jediné paní Taťáno..

Osud se nám kolikrát pěkně směje do obličeje, že?

cleopatra11
28.04.2024 2 z 5

Nenadchlo mě to, bohužel. Strašně ...sladké?


claire.dinner
25.07.2022 odpad!

Rozhodně jeden z nejhorších počinů, které jsem za poslední roky četla. Taťána je nádherná a inteligentní žena, velmi ji obdivuji za její filantropickou činnost, o to více jsem se na knihu těšila. Bohužel tohle bylo trápení a obrovské zklamání. Neucelenost, stylistické a gramatické chyby, chybějící myšlenka. Začátek vypadal ještě jakžtakž slibně, ale to co přišlo od druhé třetiny dál byl prostě děs. Některé pasáže jsem přeskakovala, jelikož rychlým prolétnutím jsem už dopředu věděla, že tohle už bych slyšela znovu, že tohle mi nic nepřinese, citace různých osobností, hlášky z filmů... Nevím, no. Přitom jsem si jista, že sama autorka má hodně co říct. Škoda.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (20. týden)

16.05.2021


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Pokračování příště… v seznamech

v Přečtených39x
ve Čtenářské výzvě7x
v Doporučených1x
v Knihotéce19x
v Chystám se číst20x
v Chci si koupit3x

Autorovy knížky

2021  65%Pokračování příště…