Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trabli a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227338/big_denicek-moderniho-fotra-q5L-227338.jpg 3.51192

Kniha Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti

Corso

No, na pocuvanie audia dobre. Po vypocuti som celkom rad ze nemam decko :) Maly Landsman bud grckal, kadil, alebo slintal. Akoze toto autorovi nevycitam, kniha celkom dobra ako dokument muzskeho pohladu na materstvo a batoliace sa decka. Sileny humor nemusel az tak tlacit na pilu, obcas to tahalo usi. Je mozne ze si vypocujem pokracovanie, sam so sebou uzatvaram stavku ci to dieta bude normalne. :) (zartujem, neboli sme inaksi) Ale som presvedceny ze zeny opisuju detstvo a materstvo inak. Ale to ma az tak nezaujima. V prvom rade som po knihe siahol ako po humornej literature a to ma trosku sklamala. Ale tak akoze da sa. Viete, mal som kamarata co sa v kazdej vete snazil byt vtipny. A obcas aj naozaj bol. Len nechces s nim byt kazdy den alebo pracovat s nim. Bozie utrpenie mat kolegu takeho estradneho humoristu :) Menej humoru, viac uprimnej chlapskej spovede, a bolo by to eno-nuno.

PepkazDepka

Je pravda, že som sa asi 3-4x nahlas zasmiala, ale zvyšok knihy bol písaný humorom nasilu, až to bolo trápne.. Nepotrebovala som to čítať, strata času.

Kikulka97

Pamatuju blogové éry, kdy se tato kniha ještě publikovala na internetu. Ano, humoru ani moje smíchuvzdornost neodolá a ačkoliv potomky nemám, dokážu se krásně vcítit do kůže moderního fotra. Moc se těším až to porovnám s filmem. )no porvnám -spíš až se nafilm podívám ;) )

gambinka87

Asi jsem od knihy měla kvůli popularitě velká očekávání a jak tomu pak bývá, byla jsem celkem zklamaná. Tím,ze ale zrovna mám půlročního chlapečka, našla jsem se (potažmo manžela a syna) v několika situacích a bavila se. Knihu tedy beru tak 50:50 a jsem zvědavá na film

baji42

Tak tohle nebyl humor pro mě. Chvílemi jsem nevěděla, jestli tohle autor myslí vážně. Asi je to v současné době tak nějak moderní, a může to někoho zřejmě oslovit, ale mně to přišlo trapné. Nedočteno.

mfajmanova

Prvních pár kapitol jsem se docela bavila, ale postupně mi to přišlo pořád to samé dokola a humor mi přišel spíše už trapný. Dočetla jsem jen s velkým sebezapřením.

Kingomolka

Tahle knížka moje krevní skupina není :D

KájaKoxík

Mám ráda autorův humor a jeho příspěvky hlavně na FB. Knížka je pro mne trochu zklamáním. Chápu, že v prvním roce dítěte je to opravdu stále to samé (tak jako v knize), ale čekala jsem tak nějak víc. Pravděpodobně je to tím, že je to sborník jednotlivých příspěvků dohromady.

Nicméně kniha stojí za přečtení a párkrát jsem se od srdce zasmála. Doporučila bych číst na vícekrát, aby to čtenáři nepřišlo stále stejné tak jako mě.

Kdo má rád tento styl psaní, doporučuji knihy Dovolená s moderním fotrem nebo Na chalupě s moderním fotrem, jsou výrazně lepší. Tam jsem se prosmála celou knihou.