Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trably a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248230/big_denicek-moderniho-fotra-2-VRr-248230.jpg 3.4445

Kniha Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech

vercatko20
včera

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené?

Tohle hodnotím jako hodně slabý průměr. První díl byl víc energický, vtipný a neotřelý.
Tento díl už jen stále defacto opakuje repliky z prvního dílu, jen s tím rozdílem, že Čeněk už není malé mimino, ale dvouletý sígr.
Landsman umí být vtipný, ale tady ty vtípky tlačil hodně na sílu a bylo to znát.
Bohužel.
Ani se mi nechce do dalších dílů, ale mám je doma, tak tomu šanci dát musím. A budu doufat, že bude líp :))

Daura
05.11.2021

Mne toto proste vždy urobí náladu a tento humor mi je príjemný.

Doubravka1975
31.10.2021

Skvělé, vtipné počtení na odreagování + vzpomínka na " mateřskou dovolenou" :):):)

Corso
26.10.2021

No tak som si vypocul aj pokracovanie. Ale tak popri niecom co robite sa to da :)
Ak chcete ale knihu humornu s vtipnym nahladom otcovstva na deti, tak odporucam Billa Cosbyho. https://www.databazeknih.cz/knihy/detstvi-228992

Makkys
13.06.2021

První dil se mě opravdu hodně líbil, nasmála jsem se, ale u tohohle už mě tolik věci nepřišlo vtipných ani zábavných. Bylo to už na sílu a tlačeni na pilu. Knihu jsem poslouchala v audio verzi a hodně tomu pomohl hlas pana Švarce kterého mám rád.

andrea7191
11.06.2021

Zábavné, ale už trochu monotónní a jednotvárné. Většina nábojů se vystřílela v prvním díle a tenhle už ho jen kopíruje a parazituje na úspěchu jedničky.

Mini.Baby
29.04.2021

Nevím jestli za to může audioverze, ale smrdělo to trapnem na hony daleko. Samé nereálné příhody. Fotra jsem si i přesto poslechla celého - kvůli panu Švarcovi. Mám jeho hlas ráda

byvalyknihovnik
23.03.2021

Když máte náladu na takovouhle knihu, tak je to prostě zásah do černého! Čeněk nám trochu povyrostl, ale pořád je to ten malý dareba, který svému tatínkovi dělá ze života peklo. :-) Autor neztratil nic ze svého vtipu, mohu jen doporučit!