Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí

Třetí díl oblíbeného Deníčku moderního fotra je zároveň dílem posledním. Autor bezostyšně přiznává, že o svém synovi Čeňkovi napsal vše, co se dalo, a další dítě ani knihu by pravděpodobně nepřežil. Čeňkovi už jsou tři, plínky zkušeně zaměnil za nočník a svůj vyvinutý smysl pro vytváření domácího pekla dále zdokonaluje. Našemu fotrovi nastává údajně idylické období, kdy péči o hyperaktivní dítě převezme školka a další instituce. Nebyl by to ale Čeněk, aby každou novou situaci nepřetvořil v nový druh utrpení, a nebyl by to fotr, aby i tu nejšílenější situaci neuměl popsat s dokonale sarkastickým humorem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386219/big_denicek-moderniho-fotra-3-Che-386219.jpg 4116

Kniha Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí

mia.com
18.11.2021

Vtipna oddychovka stejne jako predesle dily. Netreba asi vic dodavat. Musim si totiz jit pustit jisty dil Show Jana Krause :D.

Jarka_rybář
10.09.2021

Neodolatelná kniha. Vtipná, cynická a krutá. Ale naprosto super.

ElizPetrova
16.04.2021

Deníček moderního fotra 3 v podání Filipa Švarce jako audiokniha je prostě skvělá, humor autora je přesně dle mého gusta! Doporučuji, když chcete relaxovat a od srdce se zasmát. :)

girdi
10.02.2021

Perfektní záchodové čtení. V tom nejlepším slova smyslu, protože (jak všichni rodiče ví) chvilka klidu a soukromí s knihou (navíc vtipnou) je k nezaplacení. Nedoporučuji na jeden zátah, přeci jenom to má tolik kratších kapitol právě proto, abyste se báječného humoru nepřesytili a nechali si něco i na další "desetiminutovku". Na to, že je to už třetí fotrův počin dost dobrý, takže klobouček!

Vendy1993
09.02.2021

opět skvěle napsané a velmi jsem se pobavila ;)

madem
30.01.2021

Nejlepší kniha série. Na začátku byla jen myšlenka, pak pokus to sepsat. U této knihy uznávám, že se autor naučil velmi dobře psát knihy. I to básnické střevo "narostlo." Povídky mají skvělou gradaci, perfektní závěr. Vždy vtipné a výstižné.

happy-smile
20.12.2020

Čeněk už je trochu větší, a tak naštěstí už kniha není pořád jenom o tom, jak tříská postýlkou nebo potřebuje přebalit. Kniha mě bavila, délka byla tak akorát. Jsem zvědavá, jak dlouho bude ještě moct Dominik Landsman z toho tématu ždímat. :)

TajemnýSmrad
30.08.2020

Slabší než jednička, rozhodně lepší, než dvojka.

Zatím co v druhém díle se už jen, jako pověstná sláma, mlátily prázdné vtipy stále dokola, trojka působí uvolněněji a znovu baví. Čtenář opět cítí to vtipné napětí ve vztahu submisivní muž / dominantní žena a do toho všeho Čeněk, který je prostě aktivní, jako jakékoliv jiné dítě.

Takže pokud by se někdo chystal s moderním fotrem začít - doporučuji vynechat druhý díl a myslím, že budete docela spokojení :).