Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech

Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248230/bmid_denicek-moderniho-fotra-2-VRr-248230.jpg 3 518 109

Deníček moderního fotra série

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trably a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.... celý text

Dija
07.02.2017 4 z 5

Skvěle jsem se pobavila. Přiznávám, že v knize bylo pár hluchých míst a občas mi to již přišlo přehnané. Ale potřebovala jsem nějakou oddechovou četbu a nemohla jsem si vybrat lépe. Jen lidi v autobuse na mě dost zvláštně koukali, když jsem se začala nahlas smát a nemohla jsem přestat. Rozhodně doporučuji! :-)

iveta3689
02.02.2017 5 z 5

Vtipné, příjemně sarkastické, opravu pobaví.

perpe2a
29.01.2017 4 z 5

Humorné historky ze života, ve kterých se mnoho z nás nejde :-) Oddechové a potěšující pohlazení po těle i duši. Doporučuji

amenufus
18.01.2017 3 z 5

Ano, je slabší než první díl, už jsem nečetla jedním dechem. Autor se hodně snaží navázat na úspěch jedničky, ale na knize je to až příliš znát. Některé pasáže jsou až příliš vyumělkované a o ničem.

Simáček
10.01.2017 4 z 5

Opět jsem "četla" jako audioknihu a opět mi to v podání Filipa Švarce připadalo úžasné. Možná ještě lepší jak první díl. Některé situace jsou opravdu absurdní, ale bráno s nadhledem - super :-)

cenichajda
07.01.2017 1 z 5

Je mi lito, ale opravdu ne. Pro me osobne to byla tragedie uz asi od 4stranky. S velkym sebezaprenim jsem knizku docetla. Nutno rici, ze jsem necetla prvni dil a rovnou se dostala k druhemu. Prvni cist fakt nebudu.

Autor na me delal dojem, ze se snazi byt za kazdych okolnosti vtipny, coz se mu moc nevede. Naopak. Nektere vtipy byly nejen trapne, ale alespon pro me uz za hranou, byt je mi jasne, ze to bylo (doufam) mysleno jako vtip, ci alespon jako ironie. Zaroven mi kniha prisla i zbytecne vulgrani. Na kazde druhe strance se doctete jak bud syn nebo otec se poblili a syn jeste navic pos... Opravdu cestina nezna vic vyrazu nez tyto dva?
Navic jsem ani nepochopila, proc se ze sebe autor snazi delat za kazde situace idiota.

xxtom
20.12.2016 4 z 5

Stejně jako u prvního dílu jsem se bavil a zasmál. Příjemné čtení na odreagování.

hanoule
13.12.2016 3 z 5

Inu, první díl už humorem předčit nic nemůže, ale i tak je dvojka vtipná.

katule1992
17.09.2016 4 z 5

Dávám čtyři hvězdičky za audioknihu. Kdybch to měla číst, asi by mě nebavil tento díl, jako prvnní, ale když jsem u toho mohla uklízet a žehlit tak to byla paráda.

May
31.08.2016 3 z 5

Opět příjemně a svižně napsáno, čte se snadno a rychle, ale už knize do značné míry chybí vtip prvního dílu .... Ne že bych se při čtení občas nerozesmála, ale o dost méně než u dílu prvního, proto 3* :-)

luucca
25.08.2016 5 z 5

Super, určitě doporučuji. Nejednou jsem se ze srdce zasmála :)

Zoombyk
28.07.2016 2 z 5

Jednička mě fakt bavila, ale dvojku jsem už dočetl jen se sebezapřením. Přišlo mi, že je to už vypocené pokračování s opakujícím se humorem.

ondras666
27.07.2016 3 z 5

Mnohem slabší než první díl, ale i tak podařená. Jen člověk přemýšlí nad tím jestli Čeněk je opravdu tak rozmazlené dítě...

Andy6
24.07.2016 3 z 5

Dvojka stejná jako jednička. Občas normál, občas pindání,ale párkrát jsem se zasmála jak se říká z plna hrdla :-) Ušlo to.

myšpa
24.06.2016 2 z 5

První díl se mi líbil, druhý jsem nedočetla. Jak bylo napsáno - opakovaný vtip není vtipem. Ráda se zasměju něčemu novému.

vlčice68
12.05.2016 3 z 5

Snaha autora o ,,vtipné podání,, nemusí mít v globále ten očekávaný výsledek.
Přečíst jako blog ano, jako kniha za mně ne.

_Michelle_
23.03.2016 3 z 5

Nejedná se o úplně špatnou knížku (měla jsem ji přečtenou rychle a místy jsem se pobavila), ale bohužel se tato pokouší o vtipnost za každou cenu a ne nadarmo se říká, že méně je někdy více. Každopádně pokud bude další díl, tak ho číst nebudu, jelikož opakovaný vtip prostě přestává býti vtipem.

Andrea x
26.02.2016 2 z 5

Kdo byl na mateřské dovolené asi ocení, že všechno se může odehrát, jak autor píše, ale když je každá epizoda je převedena do maximální vtipnosti, nadsázky a neskuečnosti, začíná to být fakt nuda.
Jedničku jsem nečetla, knihu jsem dostala jako dárek, zpočátku jsem byla ráda za nějaké oddechové čtení, ale po přečtení první části bylo jasné, že nic převratného se na dalších stranách neuděje.
Jako blog asi dobré (jednou za týden si přečíst pár odstavců pro pobavení), ale jako kniha ne.
Za celou knihu by stačilo si přešíst z každé části jednu kapitolu.

Princezna22
22.02.2016 3 z 5

Nějaké části se celkem často opakuji.. A jsou podobné...což mi přišlo v knížce nudné.. Ale jinak se to četlo celkem samo...až na ty podobné pasáže a furt dokola jedno a to samé téma... Jinak první díl byl o mnoheeeem lepší a smála sem se u ne daleko více...

happy-smile
10.02.2016 3 z 5

Troufám si říct, že úplně stejné jako předchozí díl. Pokud vás bavil, bude vás bavit i tento. Pokud vás nudil, už se do dvojky nepouštějte... Já jsem bohužel patřila spíše do druhé skupiny a ač byly jednotlivé epizodky zábavné, jako celek to bylo nakonec ubíjejíce nudné. Humoristické deníky mám sice ráda, ale tady se děj nikam neposouvá. Spíše bych doporučila knížku Prevítem snadno a rychle (Simon Brett) - stejné téma, ale jiná kvalita...

deníky humor vývoj a výchova dětí rodičovství humoristické romány rodiče a děti

Kniha Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech je v