Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech

Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248230/bmid_denicek-moderniho-fotra-2-VRr-248230.jpg 3 518 109

Deníček moderního fotra série

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trably a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.... celý text

Renata2008
20.03.2018

Vtipne, nenarocne, precteno jednim dechem a doporuceno dal.

buldozer5
02.03.2018 3 z 5

Od knihy jsem očekával úplně něco jiného. Sliboval jsem si od ní děj plný situací, do kterých se může dostat každý otec, kdežto tyhle příhody byly těžko uvěřitelné. Abych to shrnul, takhle se dle mého názoru nechová moderní ,fotr', ale v některých případech bych to spíš srovnal s jednáním šílence. ***

Dogwood
27.02.2018 5 z 5

Tuhle knihu mám doma dlouho a nějak jsem se doní nedala a teďka jak jsem těhotná tak mě bavila a bavila smála jsem se a smála :D

blonďatá.luc
03.12.2017 2 z 5

Dílo postrádalo vtip prního dílu - sice je Čeněk již starší, což vyvolává zcela nové situace, ale na můj vkus toho sarkasmu už bylo moc, možná kdyby občas přišla nějaká změna, bylo by to lepší.

Ivuljenka
21.10.2017

Knížku jsem přečetla tak rychle jako žádnou jinou a honem jsem ji i první díl poslala dál....

Nathanielka
19.10.2017 4 z 5

Velmi se mi líbí autorův smysl pro humor. Tahle kniha vážně pobaví. Jestli čekáte něco jiného, zde to nenajdete, ale pokud vám chybí nějaký vtip v životě, určitě se do toho pusťte :)

fruitbueno
13.10.2017 3 z 5

Od prvního dílu jsem zaznamenala jen minimální posun. Opakují se vtipy, situace, nicméně tu a tam překvapí nějaké slovní spojení nebo myšlenka. Příležitostně jsem se zasmála, ale větší obohacení bohužel nepřišlo.

StarX
26.09.2017 5 z 5

K těmto knihám se toho moc napsat nedá. Je to prostě takové to úsměvné odpočinkové čtení, které nevyžaduje příliš inteligence a zaručeně pobaví.

aleza1
17.09.2017 2 z 5

Před touto knihou jsem přečetla Deník moderního páru, což se mi zdálo vtipnější. Autor se neustále opakuje....Někde se nad situací pousmějete, ale přijde mi, že čím víc čtete, tak jsou situace neuvěřitelné a opravdu vymyšlené....Při čtení jsem si často vzpomněla na styl Monyové a její asi 3 knihy týkající se výchovy dětí a úsměvných situací....V porovnání s tímto dílem.....100 a 1...

emma_belle
13.09.2017 2 z 5

Hodně se opakující původní kniha Deníček moderního fotra - kdyby nebyl přidaných pár scén s kočárem, labutěmi a vybíráním snubních prstenů (fakt může být někdo takový buran?), pak bych si myslela, že čtu jedničku. Konec deníčku to zabilo - zbytečně dlouhá pasáž dopisu, který jsem už opravdu nedočetla..

DK197
06.08.2017 4 z 5

Ano, autor má tendenci se opakovat, ale... Pořád to lidi dokáže pobavit. A humor člověk k životu potřebuje. :-) Stále je zvědavost silnější a sáhnu po dalším díle.

milena8281
03.08.2017 1 z 5

První díl jsem nečetla, rovnou dvojku a asi jsem divná, ale nic vtipného jsem neobjevila. Dokonce jsem se hodně přemlouvala, abych dočetla. Vadilo mi, jak trpělivě označuje všechny děti za fakany, cizí i vlastní. Naprosto nemá nic pod kontrolou, jen se nechává malým diblikem vláčet od jedné lumpárny ke druhé. Nelíbilo se mi to. Už nikdy více.

Tylluan
12.07.2017 3 z 5

Je to stejně dobré jako první díl. A to je právě ten problém, to "stejně". Náměty se opakují a že by byly tak super, aby to za opakování stálo, to se říct nedá.

MonicaMonique
06.07.2017 4 z 5

Za mě super. Četla jsem to nahlas a s manželem jsme se mohly smíchy potrhat. Konec trochu pokulhával, proto za mě 4 hvězdy

terpin
14.06.2017 4 z 5

Moc vtipne...

Beatrisie
14.04.2017 5 z 5

Finále bylo nejlepší:D

kristynyli
17.03.2017 2 z 5

na odreagování a odpočinutí dobrá knížka vadilo mi ovšem časté používání slova sjednat a poté spojení jako př.: Vzal mi telefon a TENTO hodil do záchodu. prostě slov tento a podobně tam bylo dosti. První díl knížky mě bavil více byl i více k zasmání. Ale druhý díl také neurazí..

deedulka
01.03.2017 4 z 5

Vtipné čtení na odreagování. Místy se již autor opakoval a trochu to začínalo nudit, ale pak zase přišla nějaká zajímavá kapitola.Další knihy si ráda přečtu.

Elsa14
16.02.2017 5 z 5

Moc se jsem na pokračování těšila. Opět Čeněk v akci. Je to prostě malý uličník a ke všemu má ještě tatínka, jakého má. Už se těším na Deníček moderního páru.

bookcase
11.02.2017 3 z 5

Humoru je tam až moc, už mě to ani moc nebavilo.

deníky humor vývoj a výchova dětí rodičovství humoristické romány rodiče a děti

Kniha Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech je v