Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech

Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248230/bmid_denicek-moderniho-fotra-2-VRr-248230.jpg 3 518 109

Deníček moderního fotra série

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trably a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.... celý text

Pitbullka
31.01.2016 3 z 5

Nenáročné čtení na jedno, dvě odpoledne. Místy vtipné. Ani překvapení, ani zklamání.

Sandrina.p
11.01.2016 3 z 5

Druhý díl mi přišel poněkud křečovitý a už to nebylo ono. Opakovaly se frázea už vlastně autor neměl moc o čem psát. Pokud vyjde 3 díl, tak už si ho rozhodně nekoupím.

Barush64
02.01.2016 3 z 5

Ten pan je blogger a podle toho knizka vypada. Asi je to jen sesypane z blogu dohromady. Myslim si, ze si fotr mohl pak to konecne dilo precist vcelku (coz asi neudelal a neudelaly to asi ani korektorky, editorky, redaktorky a dalsi orky) a doslo by mu (jim), ze se nektery slova i sceny strasne opakuji a to i v pribezich, ktere jdou bezprostredne za sebou. Proto to ctu stejne jako blog. Tak dva tri pribehy ve dny, kdy jsem zpruzena a unavena mrzkym zivotem... A ono to je pak celkem vtipny :D tri hvezdy, mne je tenhle humor docela blizkej, ironie a sarkasmus rulezz :DD

Vlkova.kristyna
29.12.2015 3 z 5

První dil byl skvely - shodou nahod jsem cetla v porodnici nadruhy den po porodu, takze me doslova vzpruzil a mela jsem ho precteny na jeden zatah:) Druhy me trochu zklamal, občas jsem se zasmála, povětšinou nebyl az tak nudny, nektere pasaze se ale opakuji. I tak velka cest za vydrz s takovym satankem!

Patapuf
28.12.2015 2 z 5

Absolutní ztráta času.... Celé mi to přijde napsané úplně v křeči s maximální snahou autora o vtipnost za každou cenu.... Něco jako Kameňák 2...

zuzak07
26.12.2015 3 z 5

Druhý díl už není tak dobrý, protože vás toho už moc nepřekvapí, ale pořád je to zábavné, oddechové čtivo. Občas mi ale lezly na nervy neustále se opakující výrazy.

kochichak
02.12.2015

Četla jsem první díl, v nemocnici, kde jsem ležela na udržování a musím se přiznat, že jsem se modlila, abych takovéhle lotroviny mohla s mým synem prožívat... Mimi se udrželo, drží a snad v pořádku narodí příští rok v únoru. Díky prvnímu dílu za pobavení a odlehčení té pitomé doby!

Martina Zápoto
20.11.2015 5 z 5

Líbilo se mi. Knihu jsem často předčítala nahlas partnerovi. Máme doma podobného satana (ku), takže vtipně popsaná běžná realita. Bezdětným nedoporučuji, jedná se o velmi silnou antikoncepci :-)

Knižní střípky
27.10.2015 2 z 5

Dávám 2 hvězdičky, ale pouze za to, že jsem se párkrát od srdce zasmála, a protože jsem právě prožívala období, kdy jsem byla za každý důvod ke smíchu vděčná, proto jsem se takto rozhodla, jinak asi není moc co dodat

deníky humor vývoj a výchova dětí rodičovství humoristické romány rodiče a děti

Kniha Deníček moderního fotra 2 aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech je v