Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti

Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227338/bmid_denicek-moderniho-fotra-q5L-227338.jpg 3 1438 374

Deníček moderního fotra série

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trabli a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.... celý text

Dousabel
20.03.2015 4 z 5

Smála jsem se. Opravdu jsem se hodně smála a za to si ty čtyři hvězdy rozhodně zaslouží. Uznávám, že uprostřed knihy se autor dosti opakuje a není to až tak vtipné, ale některé hlášky rozhodně zařadím do svého slovníku :) A doporučuji nedávat číst svým drahým polovičkám, mohlo by je to na několik let odradit od početí potomka :o)

katynais
16.03.2015 2 z 5

Ze zacatku vtipne, ale pak se vsechny hlasky zacly opakovat a kniha mou pozornost postupne ztratila

Katschka
07.03.2015 5 z 5

Tak jestli se chcete vážně hodně dobře pobavit, vřele doporučuju! U některých pasáží jsem slzela smíchy, opravdu skvělá oddychovka! ;)

dalimoni
06.03.2015 5 z 5

Nikdy jsem se u knihy tolik nezasmál jako u této "parodie" na otcovskou (mateřskou) dovolenou. Kniha je psána s velkou nadsázkou a nemá nějaký "extra děj", ale mě osobně v některých pasážích tekly slzy smíchem a dusily mě záchvaty nekonečného smíchu. Člověk na tuto knihu musí mít náladu.
Jiný den bych se příběhům třeba nezasmál. Knihu určitě více ocení rodiče (asi více otcové), kteří mají zrovna malé děti. Pak ta fantazie jede na plné obrátky a smích a dobrá nálada se určitě dostaví.

alena.r
06.03.2015 5 z 5

Super!! Pro ty, co svoje spratky miluji, ale občas by je prodali ideální knížka!

monushka
27.02.2015 5 z 5

Knihu jsem pořídila příteli jako narozeninový dárek, po kterém jsem však sáhla jako první já. (Musela jsem přece vědět do čeho půjde, abych mu nedávala zajíce v pytli.) No a musím říct, že jsem se bavila. Kniha není určena jen pro tatínky, ale i my, maminy, si v ní leccos najdeme, spoustu zažijeme pohledem otce (občas sice s dost velkou nadsázkou, ale to k této knize a k samotnému autorovi patří). Knihu doporučuji jako skvělý dárek pro nastávající rodiče místo všech těch "moudrých" příruček.

M.V.Z.
22.02.2015 5 z 5

příjemná a vtipná oddychovka na rodičovské dovolené :-)

Tejuho
20.02.2015

Supr knizka na zlepseni nalady :)

alena7364
20.02.2015 5 z 5

Smála jsem se od začátku do konce.. Není to nic pro přecitlivělé matky, ale pro mě je to pecka :-)

denisa7776
29.01.2015 5 z 5

Tuto knihu bych doporucila do kazde rodinne knihovny. Opravdu pecka!

evasamankova
14.01.2015 4 z 5

Humorná příručka ze skutečného života. Rodičovství nejsou jen radosti, ale především strasti. Možná kdyby něco takového napsala žena, ukamenují ji za ty "vražedné" představy. Mužské podání je proto asi pro společnost stravitelnější.
Reálný základ rodičovství a situací z něho pramenících zabalen pěkně do tlustého kabátu černého humoru a ironie. Bavila a zasmála jsem se víc než dobře. Až na některé pasáže, které byly už "přes čáru".
Recenze:
Dodatek 23.4.2015:
Jakkoli je tato útlá kniha humorná, tak vítězství v anketě Kniha roku...??? Jak je vidět, díky velké fanouškovské základně je to reálné, ovšem z pohledu literárního zcela Nemožné. Na to vyšly v loňském roce desítky mnohem kvalitnějších, čtivějších a hodnotnějších knih. Toto beru spíš jako vtip.

Safienka
11.01.2015 5 z 5

Jelikož jsem už znala blog autora, tak jsem věděla, do čeho jdu. Knížka je vtipná a i když občas s velkou nadsázkou, tak popisuje realitu, kterou možná málokdo vnímá. Protože přeci "dovolená"! Bylo pro mě náročnější knížku číst v kuse, ale určitě se jako humorná rodičovská příručka povedla!

Adris
07.01.2015 5 z 5

Super vtipné, je to sice malá knížečka (za nehoráznou cenu) ale když už nic, určitě se pobavíte.

e-Lisbeth
06.01.2015 5 z 5

Jak pravdivé! ;-)

humor zfilmováno výchova otcovství rodičovství humoristické romány rodiče a děti

Kniha Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti je v

Přečtených2 070x