mfajmanova mfajmanova komentáře u knih

Iluze Iluze Barbara Nesvadbová

Typická Nesvadbová...pro mne příjemné odpočinkové čtení, od kterého nic víc neočekávám.

02.10.2020 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nejsilnější kniha, kterou jsem za poslední roky přečetla, ještě dlouho ve mně bude rezonovat. Krásné, hrozné, prostě silné, vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Prečteno za pouhý jeden den.

02.10.2020 5 z 5

Anna zachraňuje svět Anna zachraňuje svět Michaela Štěchová

Příjemná knížka, která se mi moc hezky četla. Pobavila jsem se a něco nového dověděla, takže za mě palec nahoru.

01.10.2020 4 z 5

Horečka Horečka Václav Hrabě

Nejlepší knížka mojí puberty.

30.09.2020 5 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Příjemné oddychové čtení. Nejvíce mne osobně oslovila povídka "Kočky milují nepořádek".

30.09.2020 4 z 5

Máme to rádi zdravě Máme to rádi zdravě Tomáš Kosačík

Za mě vyhozené peníze. Lákavá obálka knihy skrývá nezajímavé recepty, které mne ničím nenadchly. Prolistovala jsem a odkladám do knihobudky, třeba udělá radost někomu jinému.

23.09.2020 1 z 5

Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím Iva Trhoňová

Krásná kniha se spoustou skvěle popsaných receptů a tipů pro pečení ať už z kvásku nebo droždí.

23.09.2020 4 z 5

Mé cesty do hlubin mozku Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

Zajímavá, čtivá knížka od mistra svého oboru. Zhruba ve 3/4 knihy ale pan profesor přichází se svým radikálním odsouzením přírodní medicíny, se kterým se neztožňuji a od té chvíle jsem už knihu nečetla s takovým nadšením a obdivem.

06.02.2020 3 z 5

Labyrint pohybu Labyrint pohybu Pavel Kolář

Perfektní knížka, občas trochu těžší čtení, ale moc jsem si z ní vzala.

17.11.2019 5 z 5