Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím

"Pečení s kváskem nebo s droždím není žádná věda" Připravit domácí pečivo není složitá věc. Nechte se autorkou provést světem pečení z kvásku i z droždí. V knize najdete všechny potřebné informace: Jak si připravit kvásek, jak se o něj starat, jaké pomůcky a suroviny k pečení použít. Inspirujte se fotografiemi lahodného pečiva a vyzkoušejte recepty na kváskový chléb, kváskové pečivo, chleby s droždím, bagety, rohlíky, žemle a bulky, placky, pizzy nebo kynuté sladkosti. A že nevíte, co si na pečivo namazat nebo k němu přikusovat? I na to autorka myslela....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358697/big_ruce-v-mouce-domaci-pecivo-s-kvaske-dqH-358697.jpg 4.873

Kniha Ruce v mouce: Domácí pečivo s kváskem i droždím

Monya.grch

Kniha je naprosto skvělá! Podařilo se mi díky ní vypěstovat si svůj první žitný kvásek. V knize je vše podrobně vysvětleno i pro úplné začátečníky, včetně podrobného popisu pro pečení prvního chleba. Spousta super receptů, doporučuji a autorce děkuji :-)

Olous1
20.04.2021

Na základě recenzí jsem si knihu koupila a jsem strašně ráda, že ji mám ve své knihovně. Moc hezká, perfektní recepty a i foto.Za mě 100% a doporučuji.

malpet
23.03.2021

Pět hvězdiček. Jasné a podrobné návody, spousta vychytávek. Původně jsem si ji půjčil v knihovně, ale pak si koupil svou. Navíc se mi ještě hodila do čtenářské výzvy 2021 :-)

mfajmanova
23.09.2020

Krásná kniha se spoustou skvěle popsaných receptů a tipů pro pečení ať už z kvásku nebo droždí.

Kristulda
10.09.2020

Super knížka, mám oba díly.

Vanula06
13.07.2020

Nejlepší kuchařka ohledně pečení. Jsem s ní velice spokojená, ráda podle ni vařím. Je moc hezky zpracovaná.

Radka1911
18.10.2019

Kniha obsahuje perfektně popsané postupy a zkušenosti s pečením kváskového chleba a pečiva, založení kvásku, a celá je tak nádherně prodchnutá autorčinou láskou k tomuto tvoření, že jsem si čtení této kuchařky opravdu užila. Ideální literatura nejen pro začátečníky, ale i pro již zkušené domácí "pekařky".

bacouch
10.10.2019

Dlouho jsem pekla kváskový chleba a dlouho to byly placáky, různý kompostový podkladky a další zmetci. Což nase*e, když se s tím patláte celý den. A doma už nic není, protože "počkejte dětičky, přece nebudeme kupovat rohlíky, když mamka upeče krásný voňavý chleba". A ono nic a k večeři zase párky. Ale pak jsem zainvestovala do týhle knížky, zjistila jsem, co jsem dělala blbě (byly to drobnosti, ale měly naprosto zásadní vliv na konečný výsledek) a od té doby už je to vždy 100%. Jakože fakt dobrý :-)