maminaOlina maminaOlina komentáře u knih

Nádherné, o životě, o lidech, má to děj, prostě krásně se to četlo.

28.07.2022 5 z 5

Den, kdy jsem tě ztratila Den, kdy jsem tě ztratila Fionnuala Kearney

ještě teď mi z toho mrazí, ale takový je život, krásné

16.07.2022 4 z 5

Drahý podvodník Drahý podvodník Nicole Byrd

Odpočinková kniha, která se dá odložit. vzít s sebou na cesty a tak

10.07.2022 4 z 5

Rytíř v mém loži Rytíř v mém loži Sue-Ellen Welfonder

Nic moc, začátek byl těžko překousatelný a potom už to šlo. Vzala jsem si knihu jako odpočinkouvou, ale nic moc

07.07.2022 2 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Nečtenáři říkají, ty knížky jsou tak tlusté, to bych nepřečetl. Tolkien píše krásně hlavně bych řekla pro kluky a nechybí tam přátelství, zrada, slušnost a ctižádost. Krásné zakončení trilogie.

22.06.2022 4 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Kniha, která neomrzí a můžeme se k ní vracet, také jedna z povinných školních byla a je, má něco ze života, je i zfilmovaná a pro mě v současné době odpočinková

22.06.2022 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Je naše vlastnitcví krásné literatury a jsem pyšná, že jsme měli tak skvělé básníky i když v té době skvělí nebyli.

22.06.2022 2 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Po přečtení knihy jsem byla spokojená, spisovatelka podala krásně životní strasti a slasti a rozhodně nám čtenářkám sdělila, že, co se nám nelíbí, musíme změnit sami. příjemné a pohodové čtení

13.06.2022 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Byla to pohoda číst, to jsem právě potřebovala. Je to odpočinková kniha a tuto spisovatelku mám ráda.

02.06.2022 5 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Kniha mě vůbec nezaujala, riskla jsem pro mne neznámou spisovatelku a radši tento styl psaní a jeho čtení přenechám jiným.

29.05.2022

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Krásná kniha o lidských osudech a soudržnosti

26.05.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Na to jak byla tato kniha vychvalovaná, nic moc. Ale není to můj styl, takže po přečtení jsem trochu moudřejší.

26.05.2022 2 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Úplný balzám na duši oproti Půlnoční knihovně, kterou čtu již celkem s nechutí. Díky za takové knihy

24.05.2022 4 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Mě se zamlouvala víc Pýcha a předsudek, i když jsem ráda, že nemusím v tom období žít.

24.05.2022 3 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Kniha se mi dobře četla, autorku mám ráda

24.05.2022 3 z 5

Komu zvoní hrana Komu zvoní hrana Ernest Hemingway

Kniha je dobrá, ale ne pro mne. O životě v době určité a za určitých podmínek. Je fakt, že některé části se mi vryly do paměti.

20.05.2022 3 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Nikd dřív jsem tuto knihu nečetla, věděla jsem zhruba o čem je a nelákalo mne to. Nyní jsem knihu dočetla a dala mi hodně o povaze lidí, emocích, citech, náturách.

13.05.2022 2 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Filmová verze mne moc neoslovila, proto jsem se domnívala, že kniha bude lepší. Nebyla a asi to není můj styl.

09.05.2022 2 z 5

Mikeš Mikeš Josef Lada

Krásná, při čtení se mi vybavily Hrusice a večerníčky

09.05.2022 3 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Nyní jsem knihu četla jako dospělá osoba, ale i tak má mnoho do sebe. Četla jsem ji jedním tahem a líbila se mi

09.05.2022 4 z 5