maminaOlina maminaOlina komentáře u knih

Železný klíč Železný klíč Marie Janíčková

Četla jsem knihu na cestách a několikrát jsem ji i odložila, jsem ráda, že jsem ji dočetla do konce, život lidí je různý, ale stále jsou hodní a zlí.

28.04.2024 2 z 5

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Pohodové úsměvné čtení

17.04.2024 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

příběh znám, ale nikdy jsem si tu knihu nepřečetla, až nyní a dostála své pověsti

17.04.2024 4 z 5

Královský dar Královský dar Elizabeth Chadwick

krásná kniha z historií a řekla bych, že si z toho můžeme vzít trochu poučení do dnešní doby. Četla jsem ji jedním dechem.

17.04.2024 5 z 5

Králova msta Králova msta Elizabeth Chadwick

Mám ráda tento styl psaní a historii, ze začátku jsem se nomhla prokousat, ale potom jsem zase nechtěla přastat číst. Dobře se mi četla.

23.03.2024 3 z 5

Vikingův plášť Vikingův plášť Elizabeth Chadwick

O této autorce vím, že mě nezklame, píše dle mého gusta, půjčila jsem si tuto knihu a udělala jsem dobře

29.02.2024 4 z 5

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Četla jsem knihu po částech a vždy s vědomím, že je to deník. Je to zajímavě popsaný život jedné z nás. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

19.02.2024 4 z 5

Den, kdy jsme se potkali Den, kdy jsme se potkali Roxie Cooper

Úžasné čtení obzvlášť v autobuse, když jedete daleko, nebo v čekárně také, opravdu se mi tato knížka moc líbila a dobře četla.

27.01.2024 4 z 5

Den, kdy jsme se potkali Den, kdy jsme se potkali Roxie Cooper

Pro mne úžasné čtení do autobusu při jízdě více jak 2 hodiny a při čekání

27.01.2024 4 z 5

Agentka Agentka Hana Parkánová-Whitton

Odpočinkové čtení. Kniha se dobře četla a mohla jsem jí i na chvíli odložit a potom zase číst. A nyní z ní mám dobrý pocit

25.01.2024 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

nejdřív jsem váhala, ale potom jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Fakt hustě napsané, jako by nás znal a propojení s Prvokem, Šamponem, tečkou a Karlem bylo také úžasné.

08.01.2024 3 z 5

Ples u vévodkyně Ples u vévodkyně Martina Monošová

Čtení bylo odpočinkové a příjemné , i když zápletka byla trochu trhlá, ale jako odpočinkové čtení, úžasné

20.12.2023 2 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Byla to pro mne neznámá spisovatelka, ale kniha je dobře napsaná, takže mě se líbila moc

11.12.2023 4 z 5

Pan Kaplan má třídu rád Pan Kaplan má třídu rád Leonard Q. Ross (p)

J e to kniha ze života a úsměvná, ráda se k ní vracím, pokud jsem smutná nebo až zoufalá

Neználek na Měsíci Neználek na Měsíci Nikolaj Nikolajevič Nosov

Neználka v dnešní době děti už neznají, ale je pořád něco, co je v něm poučné a i moudré. Já tyto knížky mám v knihovně a někdy se k nim vracím.

Chawtonské dopisy Chawtonské dopisy Jane Austen

Jane Austenovou mám skoro přečtenou a dopisy jsou velmi zajímavé.

Má poslední vévodkyně Má poslední vévodkyně Daisy Goodwin

Konec se už četl sám, jinak to bylo zdlouhavé , nechytilo to u srdce, ale na dovolenou knížka, když pršelo akorát.

17.10.2023 4 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

No byla to opravdu odpočinková kniha, dala se kdykoliv odložit a potom pokračovat, ale jinak to šlo.

17.09.2023 3 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

je to úsměvné v každé době, já audio neslyšela, ale i tak jsem se bavila.

03.09.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

No velmi dobrá kniha. Dotkla se tématu, o kterém se většinou nemluví, ale spíš šušká.
Děkuji, že byla napsáná a pozvedla hodně smutných duší.

07.08.2023 3 z 5